Analiza kursów Betsafe - UFC 190: Rousey vs. Correia

3.50zł na Aguilar? shit, jakaś kontuzja podczas obozu przygotowawczego?

Nie, po prostu Gadelha wygrała w ocenie większości pierwszą walkę z obecną mistrzynią Joanną Jędrzejczyk, z tego powodu stawiana jest w roli ogromnej faworytki. Jej monstrualna postura również działa na wyobraźnię. Pomimo bycia swego czasu wysoko w rankingach, Aguilar w dalszym ciągu jest debiutantką w UFC.
 
Nie, po prostu Gadelha wygrała w ocenie większości pierwszą walkę z obecną mistrzynią Joanną Jędrzejczyk, z tego powodu stawiana jest w roli ogromnej faworytki. Jej monstrualna postura również działa na wyobraźnię. Pomimo bycia swego czasu wysoko w rankingach, Aguilar w dalszym ciągu jest debiutantką w UFC.
Stawiasz coś na Aguilar?
 
Stawiasz coś na Aguilar?

Nie. Uważam, że Claudia to potwór i jedyna zawodniczka w UFC, która może odebrać pas Asi. Możesz jednak ryzykować Aguilar, żeńskie MMA jest tak nieprzewidywalne, że można śmiało stawiać na underdogi. Tutaj masz mój krótki tekst przybliżający sylwetkę Gadelhi: http://cohones.mmarocks.pl/threads/w-imadle-claudia-gadelha-rywalka-joanny-jędrzejczyk.21063/ - to serio jest dzik zarówno w parterze, jak i w stójce, a walka z Aśką tylko to potwierdziła.
 
Nie. Uważam, że Claudia to potwór i jedyna zawodniczka w UFC, która może odebrać pas Asi. Możesz jednak ryzykować Aguilar, żeńskie MMA jest tak nieprzewidywalne, że można śmiało stawiać na underdogi. Tutaj masz mój krótki tekst przybliżający sylwetkę Gadelhi: http://cohones.mmarocks.pl/threads/w-imadle-claudia-gadelha-rywalka-joanny-jędrzejczyk.21063/ - to serio jest dzik zarówno w parterze, jak i w stójce, a walka z Aśką tylko to potwierdziła.
I co na ryżu i kurczaku tak urosła? Jest Brazylijką, a Dana nie lubi Brazylijczyków. Poza tym UFC nie chce takiej mistrzyni- DO YOU SPEK ENGLISH?-!!! Więc w przyszłości w razie czego to będzie wałek na korzyść Joanki Naszej MISTRZYNI!
 
I co na ryżu i kurczaku tak urosła? Jest Brazylijką, a Dana nie lubi Brazylijczyków. Poza tym UFC nie chce takiej mistrzyni- DO YOU SPEK ENGLISH?-!!! Więc w przyszłości w razie czego to będzie wałek na korzyść Joanki Naszej MISTRZYNI!

Problem w tym rozumowaniu jest taki, że to nie UFC ustala reguły, a komisje sportowe danych stanów, które wysyłają sędziów by oceniali walki. Więc UFC może sobie nie chcieć mistrza z Brazylii, ale nic nie zrobi, bo sędziowie są niezależni i niezwiązani z organizacją.
 
Ronda przez KO/TKO w II rundzie. Kurs 17... Strasznie kusi mnie zagrac za 800 zl. Do zgarniecia ponad 13 tys :)
Typ ryzykowny ale...
 
Kiedys nastapi taki moment ze Ronda wyjdzie do drugiej rundy...
Wiem ze to ciezki typ do trafienia i za 800 moze jednak nie zagram ale za jakies 200, 300 raczej tak aczkolwiek przemysle to jeszcze.
 
giphy.gif



XD
 
na betsafe shogun jest po 1.52, ale ta walka najprawdopodobnie skonczy sie przed czasem i chociaz nie jestem fanem overow/underow, to jednak w tym pojedynku under 2.5 oplaca sie zagrac po 1.85.
 
Jestem bardzo ciekawy argumentów odnośnie grania na Koreję. Że to żeńskie, losowe MMA to już wiemy, ale co poza tym?
 
to czemu jest pretendentką, bo nie kminię.

Z tego samego powodu dla którego pretendentką była Jessica Penne. Ktoś musi walczyć o tytuł, a dywizje są tak bardzo słabe, że wystarczy dwa zwycięstwa i ma się walkę o pas.
 
Z tego samego powodu dla którego pretendentką była Jessica Penne. Ktoś musi walczyć o tytuł, a dywizje są tak bardzo słabe, że wystarczy dwa zwycięstwa i ma się walkę o pas.
UFC Logic. Bellator najlepszy.
 
To jest temat bukmacherski, a nie do rozkmin, czemu ktoś dostał walkę o pas. Nie rozwadniajcie mi tematu.
 
Back
Top