Analiza kursów Betsafe: KSW 32 w Londynie

Nie myslicie, że ze strony Ruska to była taktyka żeby sie nie oslabiac(btw.nie chcialbym miec takiego mistrza) ale gosc ogarnia kazda płaszczyzne i mam przeczucie ze sie bedzie czail na jakies kolana przy sprowadzeniach albo middle kicki w stojce.
Ja na gamera nie gram, mimo ze mu kibicuje(pomimo chipsow) bo Piraev sie nie wysilil przy wadze.
 
No jak ktoś nie robi wagi to zawsze jest w kwestii by się nie osłabić i pomimo dania dupy zyskać dodatkową przewagę nad przeciwnikiem. Pomimo kilku kilosów więcej sądzę, że Gamrot nadal będzie obalał i grindował w parterze Piraeva.
 
No jak ktoś nie robi wagi to zawsze jest w kwestii by się nie osłabić i pomimo dania dupy zyskać dodatkową przewagę nad przeciwnikiem. Pomimo kilku kilosów więcej sądzę, że Gamrot nadal będzie obalał i grindował w parterze Piraeva.
Gamer też mało nie zbija nie był bym taki pewien , ze Piarev będzie cięższy :wink:
 
a tymczasem winner z 2.50 spadl juz na 1.62, a leszek krakowski jest w chwili obecnej po 2.23
 
Dobra ode mnie 5 singli poszło i starczy
Tomasz Narkun 1.9
Borys Mańkowski 1.75
Jim Wallhead 1.72
Andre Winner 1.88
Pudzian przez decyzję 3.0
Powodzenia
 
ja dodalem jeszcze tasme
to mam tak borys za ponad 500
rozal+moks za 50
winner za 100
graham za 30
i tasma za 35 borys+winner+narkun +gamrot
 
Ja się cały czas zastanawiałem co puścić i za ile. W końcu zdecydowałem się w na Gamer + Borys, ale skromniej bo za 420 zł na czysto do wygrania 320 zł.
 
stawianie na ksw to jak granie na gpw. Niby wszyscy wiedzą, że to budka z pietruszką i sesje bywają zadziwiające, ale pieniądz płynie. Powodzenia!
 
jeden kupon na tą galę dość ryzykowny ale mam nadzieje że graham da rade :)
Przechwytywanie123.PNG
 
A co mi tam
Borys+Gamer+Winner

Najwyżej zapalimy wirtualnego znicza :lol:

Wczesniej poszedł singiel na Borysa

Do wyciągnięcia 172 zł na waciki
 
tak wszscy stawiacie na narkuna, ale dlaczego w sumie?
Dokładnie, jak dla mnie to typowe 50/50, więc przy obecnych kursach prędzej Goran, chociaż Narkun wydaje się mega zmotywowany, w dobrym stylu skończył Cebule, do tego istnieje przeświadczenie, że w ich pierwszej walce poszedł wałek(a nie poszedł), więc niby sędziowie teraz mogą na niego przychylniejszym okiem patrzeć, chociaż skład międzynarodowy, więc też nie sądzę.
Dobrze, że pograłem wczoraj, bo spadki sporawe, szczególnie na Winnera. Żeby nam nie wywinął numeru przypadkiem. Trochę pasywny jest w swoich walkach, bardzo polega na kopnięciach, szczególnie niskich i średnich, ale na Lecha powinno wystarczyć :)
 
winner juz po cale 1.48, leszek 2.55. fajne to ksw, w sumie tylko w 3 walkach mozna byc prawie pewnym kto wygra, reszta wszystkie pojedynki bardziej wyrownane
 
U mnie ostatecznie poszło:
Winner + Różal 3.50
Winner + Mańkowski + Pudzian 3.15
Reljic + Pudzian wygra na pkt. 4.60
Graham wygra przed czasem 6.00 za drobniejsze
Goran vs Narkun to rzeczywiście 50/50. Biorąc pod uwagę, że Reljic wygrał pierwszą walkę, to może 51/49 dla niego, a wg kursów jest underdogiem i to wcale nie minimalnym, więc ja tu widzę value.
Oby z Winnerem nie było jak ostatnio z Cebulą, albo Veghiem, wyszedł kurs - są underdogami, wszyscy wpakowują w nich grube hajsy, a potem w pizdu.
 
Pierwszy zakład w życiu poszedł, jakoś zawsze tego unikałem bo nie mam szczęścia co do zakładów :sad:
Pierwszy kupon:
Gamrot, Wallhead, Narkut, Mańkowski
Drugi:
McSweeney i Graham.
Coś czuję, że Narkut mi zjebie wygraną...
 
Borys + Moks + Włodarek
Włodarek + Różal
Graham

Obym z Grahamem sie mylił ale po takim kursiwie nie mogłem nie zagrac ..
#PudzianTeam !
 
Pierwszy zakład w życiu poszedł, jakoś zawsze tego unikałem bo nie mam szczęścia co do zakładów :sad:
Pierwszy kupon:
Gamrot, Wallhead, Narkut, Mańkowski
Drugi:
McSweeney i Graham.
Coś czuję, że Narkut mi zjebie wygraną...

Po cholerę taśmy? Za dużo masz kasy? Single, max duble.
 
1. Winner + Wallhead + Gamrot + Mańkowski + Graham (AKO 15,11)
2. Winner + Wallhead + Gamrot + Mańkowski (AKO 4,32)
3. Winner + Wallhead (AKO 2,44)
4. Winner + Gamrot (AKO 1,92)
5. Wallhead + Mańkowski (AKO 2,24)
6. Gamrot + Mańkowski (AKO 1,77)
7. Graham (AKO 3,5)
 
1. Winner + Wallhead + Gamrot + Mańkowski + Graham (AKO 15,11)
2. Winner + Wallhead + Gamrot + Mańkowski (AKO 4,32)
3. Winner + Wallhead (AKO 2,44)
4. Winner + Gamrot (AKO 1,92)
5. Wallhead + Mańkowski (AKO 2,24)
6. Gamrot + Mańkowski (AKO 1,77)
7. Graham (AKO 3,5)
Mi opieranie wielu kuponów na tych samych zawodnikach zawsze wychodziło bokiem, ale powodzenia! Winner wydaje się w miarę pewny, Wallhead zawsze może wpaść w poddanie.
 
Mi opieranie wielu kuponów na tych samych zawodnikach zawsze wychodziło bokiem, ale powodzenia! Winner wydaje się w miarę pewny, Wallhead zawsze może wpaść w poddanie.

Wiem, ale nie mogłem się zdecydować, więc postawiłem wszystkich w różnych kombinacjach ;-) Pewnie będzie nieznaczny plus lub nieznaczny minus.
 
Back
Top