Analiza kursów Betsafe: KSW 32 w Londynie

jak wygra Borys z Różalem
Borysa jestem dość pewny. Trochę już postawiłem i chcę dołożyć tak żeby razem było 500 zł. Czekam na ważenie - jak ludziska zobaczą, że Taylor jest taaaki duży na tle Mańkowskiego, to zaczną stawiać na Amerykanina i kurs na Boryska podskoczy. :)
Co do Różala, to bym się bał na niego stawiać, a już w ogóle grubsze sianko. Dla mnie nieznacznym faworytem w tej walce jest McSweeney.
 
Nazwijcie mnie Januszem, ale nie widziałem żadnej walki tego Krakowskiego. Ocenainie po bilansach walk jego rywali to dla mnie trochę mało by stawiać. Winner jest dość przyzwoitym zawodnikiem, ale nie robił nigdy na mnie jakiegoś super wrażenia.
 
Nazwijcie mnie Januszem, ale nie widziałem żadnej walki tego Krakowskiego. Ocenainie po bilansach walk jego rywali to dla mnie trochę mało by stawiać. Winner jest dość przyzwoitym zawodnikiem, ale nie robił nigdy na mnie jakiegoś super wrażenia.
Mam tak samo, jak Tyyy. Też nie widziałem Krakowskiego. Jedynie w głowie mam to, że walczył z kiszonymi, do tego normalnie pracuje, dlatego spodziewałem się koło 1,40 na Winnera, ale z kolei na mnie on też nie robi żadnego wrażenia. Z kolei dla Krakowskiego to szansa życia, więc pewnie da z siebie wszystko. Dodatkowo mam już dubel, więć nie chce robić z tego potrójnego.
 
Borysa jestem dość pewny. Trochę już postawiłem i chcę dołożyć tak żeby razem było 500 zł. Czekam na ważenie - jak ludziska zobaczą, że Taylor jest taaaki duży na tle Mańkowskiego, to zaczną stawiać na Amerykanina i kurs na Boryska podskoczy. :)
Co do Różala, to bym się bał na niego stawiać, a już w ogóle grubsze sianko. Dla mnie nieznacznym faworytem w tej walce jest McSweeney.
Jak na Boriego podskoczy to moze jeszcze coś podeśle.Ja jestem jakoś pewny Różala - tak mi intuicja podpowiada.Wygląda mi na gościa który otrzymał drugie życie tak to widze.Licze sie z tym,że może dostać pare butów i noga znowu pójdzie jak z Grahamem.Wybrałem po prostu mojego faworyta który dostał wyższy kurs od buków.
 
Jak na Boriego podskoczy to moze jeszcze coś podeśle.Ja jestem jakoś pewny Różala - tak mi intuicja podpowiada.Wygląda mi na gościa który otrzymał drugie życie tak to widze.Licze sie z tym,że może dostać pare butów i noga znowu pójdzie jak z Grahamem.Wybrałem po prostu mojego faworyta który dostał wyższy kurs od buków.
ja tez w sumie jestem dosc pewny rozala, z kilku powodow. po pierwsze ma tytan we lbie, czyli nawet jak go swinia w pierwszej rundzie trafi i sedzia pajac nie przerwie za szybko, to dalej bedzie walczyc. po drugie leb swini jest przeciwienstwem lba rozala. po trzecie, swinia nie walczy zbyt inteligentnie i pewnie nawet raz nie sprobuje obalic. po czwarte, kondycja, rozal bedzie napierdalal i przez 5 rund jak bedzie musial, swinia wygladalby w3-4 rundzie jak pudzilla podczas walki z sylvia
 
ludzie zobaczcie walki Krakowskiego to jest padaka totalna!!
skad ten gosc w ogole sie urwal, Winner go zniszczy :lol:
to jest chyba jakis kumpel Piszczka, a jego fani to patologia konkretna
Trybson to przy nim mistrz
Winner pograny
 
Poszedł Winner z Borysem za pare stówek.

W Unibecie Andre stoi po 1.85, limity kilka razy większe niż w betsyf.
 
Last edited:
Lechu w akcji

tutaj balacha opracowana do perfekcji niczym Ronda

2swEi2.gif


pułapka na rywala ala Werdum na Cainie

IUwV9o.gif


a tu wspaniale obalenia

LCPc3M.gif


najlepsze teksty na walce

"wstawaj chuju"

"bij ta kurwe"

"jedziesz z kurwa"
 
Kursik szybko poleciał
fkcocpsdhrsbhsxkderrrsdeawtsgumwrlqkvgghkwqmnefymdqlvrcngxnfvzwnfwjvcmowxkgvcqrwqvfdebaajcdytalkzchr


Nie wiem co robić z Winnerem. Nie widziałęm Leszka w akcji, stawianie w ciemno chyba trochę lipnie wyjdzie. Ale po gifach Alibaby aż chcę postawić :D
Chyba odpuszczę i zostanę na gali tylko z jednym dublem (Pudz + Narkun).
 
Kursik szybko poleciał
fkcocpsdhrsbhsxkderrrsdeawtsgumwrlqkvgghkwqmnefymdqlvrcngxnfvzwnfwjvcmowxkgvcqrwqvfdebaajcdytalkzchr


Nie wiem co robić z Winnerem. Nie widziałęm Leszka w akcji, stawianie w ciemno chyba trochę lipnie wyjdzie. Ale po gifach Alibaby aż chcę postawić :D
Chyba odpuszczę i zostanę na gali tylko z jednym dublem (Pudz + Narkun).
to zobacz, przeciez na youtube jest kilka walk
 
Szacun dla tych co złapali Winnera za 2.06.

a2nxk3qn.jpg



Leszek jest niebezpieczny w ciągu pierwszych 3-4 minut. Na pełnym dystansie Winner go powinien spokojnie obskoczyć.
 
O po mojej dzisiejszej prośbie na LiveChacie umieścili kursy na BAHu na Winner (1.90) vs Leszek (1.80). Leci hajsik :D
 
Warto grać na tego Winnera? Stawiam na bank na Wallheada i do dubla mialem dać Borysa, ale kurs juz strasznie poleciał...
 
Po walkach Krakowskiego, ja tu nie widzę szans na zwycięstwo. Przecież to jakiś amator, zero jakiejkolwiek techniki, takie balachy z dosiady jak w jego walce widzę w grupie poczatkującej BJJ.

Rekordyostatnich 3 przeciwików Leszka:

0:6
3:10
1:25 !!!!!!!!!

Wyjaśni mi ktoś co on wogle w KSW robi? I czy ktoś kto wystawiał kursy spojrzał na przeciwników czy na rekord 10:0 ?

Wjeżdzam w Winnera ale jeszcze myśle za ile
 
@Cloud szacun dla tych co go złapali za 2.50, pewnie ze dwie osoby :lol: ja do winnego dorzuciłem wallheada, nie ma opcji, zeby przejebal, strasznie mocny i twardy chłop z jebnieciem w łapie, nie do obalenia przez moksa. Kursik ponad 3.5 wyszedł
 
Back
Top