Analiza kursów Betsafe: KSW 32 w Londynie

Winner+ Borys jedyny mój kupon na tą gale widzę, że sporo osób gra Winnera jak buk da to będziemy bogaci :lol:
 
Spora presja na Winnerze, hehe. Ostatecznie też się zdecydowałem na duet Anglików Winner+ Wallhead.
 
Oli troche urosl? :lol:
12063449_879162485472578_5522569289458020272_n.jpg
 
Graham+ Borys + gamrot +winner +wallhead za 350zł czuje ze jutro będę świętował...

Ło Panie. Pięciozdarzeniówka z underdogami na KSW, to naprawdę byłby wyczyn jakby wpadło. Trzymam kciuki (bo żaden ten typ nie ingeruje w moje kupony! :lol:).
 
Po dyszce na:
Graham, Pirajew, Reljić - Pojedynczy
oraz:
Winner + Wallhead - Kombinacyjny

Co sądzicie ?

#JanuszBukmacherki

S0bQtZD.jpg
 
x20.55 trochę ponad 7 tysięcy, liczę ze Graham mnie nie zawiedzie, Pudzianowi starczy kondycji na jedną rundę...
 
Pirajewa bym sobie odpuścił :) Ale to tylko moje zdanie :wink:

Moje również. Rosjanin zostanie zgrindowany przez Gamrota i przegra decyzją. Ale jeśli to tylko dyszka to czemu nie. Kurs zachęca, a nuż wpadnie jakieś poddanie z dołu jak trójkąt :). Winner i Wallhead powinni wejść. Krakowski po raz pierwszy będzie walczył z prawdziwym zawodnikiem MMA, a Wallhead jest moim zdaniem po prostu lepszym zawodnikiem od Moksa. Panowie, będzie dobrze! :D
 
Jutro postawię
Reljic+Pudziao wygra na pkt 5zł
Mańkowski+Różal 5zł
Graham przed czasem 3zł
Jak przegram, to chyba mnie komornicy zaleją :D
 
Witam. Własnie zakładam konto na betahome i mam pytanie a mianowicie czy muszę zrobić skan swojego prawa jazdy czy może być to zdjęcie?
 
Witam. Własnie zakładam konto na betahome i mam pytanie a mianowicie czy muszę zrobić skan swojego prawa jazdy czy może być to zdjęcie?

Może być to dobrej jakości zdjęcie dokumentów. Każdy buk zazwyczaj chce dowód, wyciąg z konta bankowego, zdjęcie karty z obydwu stron. Najlepiej skontaktuj się z nimi na mail, ale przygotuj się że zarządzają w/w dokumentów w celu weryfikacji.
 
Ja w sumie mam
Borysa @1.80
Winner @1.90
Winner+Gamer @2.53
Winner+Gamer+Borys @3.03

EDIT: Ja niedawno tworzyłem konto na BAHu i żadnego dokumentu nie trzeba było skanować.
 
to dopiero jak bedziesz chcial cos wyplacic :lol: nie graj na bah, bo to konfidenci

W sumie pośpieszyłem się z pytaniem bo dostałem od nich maila, ale dzięki za szybko odpowiedź. Czytałem właśnie, że niby konfidenci ale mieszkam w UK więc mnie to chyba nie dotyczy? :)
 
to dopiero jak bedziesz chcial cos wyplacic :lol: nie graj na bah, bo to konfidenci

Nie powtarzaj durnych kłamstw. BAH nigdy nikogo nie sprzedał, ani nie sprzeda. Każdy bukmacher znajdujący się poza granicami naszego kraju nie ma najmniejszego obowiązku przekazywania czegokolwiek polskim władzom i nikt tego nie robi gdyż nikt nie chce tracić klientów. Przeciek na BAH-u wyszedł z innej strony, albo banków albo pośredników wpłat.
 
Back
Top