Analiza kursów Betsafe: KSW 32 w Londynie

ja nie wiem czy Grahama nazwalbym mocniejszym niz Graciego, Thomsona czy Thompsona
on jest mocny tylko w stojce, jestem w stanie sobie wyobrazic jak kazdy z nich go obala i poddaje
 
ja nie wiem czy Grahama nazwalbym mocniejszym niz Graciego, Thomsona czy Thompsona
on jest mocny tylko w stojce, jestem w stanie sobie wyobrazic jak kazdy z nich go obala i poddaje
Mariusz jeszcze nikogo nie podał w karierze . Moim zdaniem duzo w tej walce będzie zalezało od kondycji Polaka .
 
Ależ kusi kurs na Grahama. Ale ciągle w głowie mam taki scenariusz, że Mario przeleży i wygra walkę. Jeszcze do soboty musze się zastanowić. Póki co poszedł tylko singiel na Borysa po 1.80.
 
Bez względu na przebieg walki kurs na Pudziana to żart.Graham ma swoje lata ale w drugiej rundzie jak odrzuci sprowadzenie co więcej będzie z góry to nie widze jak Mario zapina trójkąta.Pudzian nie miał jeszcze takiego mocnego stójkowicza a Peter jest zdecydowanie takim który może napsuć krwi.
 
Chujki mi cofnęli zaklad na Grahama :D ponawiam ale kurs 3.05 już wiara widzi value
 
Unibet hehe ze 2 dni kupon był ok a teraz wycofany ale dali acc po ponownej próbie,chuj z nimi jak wygra Borys z Różalem to dostane na bank bloka.
 
Z Mario jest taka sprawa, że jedną rundę przeleży na spokojnie, dwie może jeszcze tak, tyle już wiemy, że potrafi, ale jakoś bardzo wątpię, czy pełne 3, których NIGDY w karierze jeszcze nie walczył. Nawet z Nastulą to było tylko 2x5 + 3 i w tej trzeciej już obaj mocno pływali. A Graham ma kondycji na pełne 3x5 i stójkę, z jaką Mario nigdy nie miał jeszcze na ringu/klatce do czynienia. Na to, że taki luj jak w Graciego mu wejdzie, nie ma nawet co marzyć, wprost przeciwnie, jak Graham obroni trochę obaleń albo nawet wytrzyma dość długo, Mario może czekać ciężki wpierdol w ostatniej, a może nawet i w drugiej rundzie. No chyba że naprawdę kardio i zapasy podrasował sobie mocno.
 
ja mam tak za 553 Borys
za 50 moks+rozal
i za 30 graham
mam jescze stowke w pogotowiu jak dodadza reszte kursow i cos bedzie ciekawego
 
A teraz jest napisane że osiągnąłem mój limit dla tego zakładu chociaż chcę postawić po aktualnym niższym kursie, wtf ?
"Osiągnąłeś swój limit na zakłady dla sektora Leszek Krakowski - Andre Winner."
Dlaczego nie mogę postawić drugi raz po niższym kursie ?
 
na chuj wystawiaja taki kurs na 3 minuty i daja takie smieszne limity :/
poszło za 100

betsafe.png
 
na chuj wystawiaja taki kurs na 3 minuty i daja takie smieszne limity :/
Pewnie, żeby podjarani klienci po ujrzeniu kursu wpłacali grube hajsy, a potem zniechęceni spadkiem i limitem ujebali te hajsy na czymś innym. Cwane lisy.

W ogóle, o co tu chodzi, że praktycznie w żadnym buku nie ma kursów na walki Coopera, Włodarka i tego Winnera?
 
Pewnie, żeby podjarani klienci po ujrzeniu kursu wpłacali grube hajsy, a potem zniechęceni spadkiem i limitem ujebali te hajsy na czymś innym. Cwane lisy.

W ogóle, o co tu chodzi, że praktycznie w żadnym buku nie ma kursów na walki Coopera, Włodarka i tego Winnera?
nie ogarniam, jutro gala, a nie ma wszystkich kursow :/
 
Laska na czacie STS'u napisała mi, że oferta na tę gale nie będzie już rozszerzan (za każdym razem były wszystkie walki). Jeśli reszta buków również nie wystawi tych 3 walk, to będzie jakaś żenada.
 
Spróbujcie napisać na czacie Betsafe/Unibet, zawsze po takim zabiegu szło zgłoszenie i poszerzali ofertę.
 
Spróbujcie napisać na czacie Betsafe/Unibet, zawsze po takim zabiegu szło zgłoszenie i poszerzali ofertę.
napisałem na betsafe to mi odpisała babka że na razie walki Oli vs Włodarek i Falcao vs Cooper nie będą dodane do oferty, może później je dadzą.

ps. Krakowski vs Winner już obaj po 1,88
 
Back
Top