Analiza kursów Betsafe: KSW 31 + UFC 187

Anthony Johnson vs DC

No clue

Arlovski v Browne.

Arlovski will move around, announcers will comment on his "great footwork," whatever that means. He won't land any kicks or punches, but boy will he look good not doing it. Browne won't dance around, but will land kicks and punches.

Prediction: Browne

Weidman vs Belfort

Weidman's biggest skill is the one that never gets talked about and that's his defense - he's nearly impossible to hit. He slips, bobs and weaves to stay out of danger.

Winner - Chris Weidman

What do you guys think?

Chael Sonnen
 
KSW31

1Kupon:
Drwal- Materla
1.Typ1
Celinski - Narkun
2.Typ1

AKO:3.61 Stawka:400

AKO:3 Stawka:200

Wygrana: Przegrana:


KSW31

2Kupon:
Karaoglu-Silva
1.Typ1 Kurs:2.4

AKO:2.40 Stawka:100

Wygrana: Przegrana:


KSW31

3Kupon:
Celinski - Narkun
1.Typ1 Kurs:1.88

Vegh - Relijic
2.Typ1 Kurs:1.8


AKO:3.38 Stawka:50

AKO:3.06 Stawka:80

Wygrana: Przegrana:


UFC 187: Johnson vs. Cormier

1Kupon:

1. Anthony Johnson - Daniel Cormier Typ1 Kurs:2.05

AKO:2.05 Stawka:200

Przyszalalem albo bedzie radosc albo placz :P
 
Kurna ten Maćkowiak to jakiś potwór. Nie słyszałem o nim wcześniej, ale patrząc na zdjęcia z wagi to jest olbrzymi
 
Przy kursie 1.90 na Rumbla według mnie warto - gdy było to 2.10, to nie. Skoro Rumbel wypunktował w pięknym stylu Davisa, to nie wiem, czy Cormier da się znokautować. Ale jak już pisałem - mając do wyboru 1.90, albo 2.70 wybrałbym to drugie.

ale to będzie 5 rund a Rumble w rundach mistrzowskich będzie zapewne wypompowany jeśli do nich dojdzie i ani razu nie walczył na dystansie 25 minut więc jego sczanse na wyciągniecie decyzji są naprawdę znikome. Cormier na pewno będzie wywierał na nim ogromną presję łącząc zapasy ze stójka pewnie coś w stylu Caina więc według mnie jeśli nie zaliczy nokautu do końca 2 rundy to wygrana Antka jest bliska 0. A czy wy widzicie to inaczej ?
 
Widzę to inaczej. Po 15 minutach dominacji Davisa wyglądał dobrze, więc równie dobrze może wygrać 3, 4, czy nawet 5 rund z Cormierem. Daniel także nie wyglądał najlepiej w mistrzowskich rundach z Jonesem - a zbieranie lujów na pewno nie służy kondycji. Do tego Daniel miał trochę skrócony okres przygotowawczy. Ale jak mówię - gdybym miał zagrać 1.90, lub 2.70 - to wybrałbym 2.70.
 
Widzę to inaczej. Po 15 minutach dominacji Davisa wyglądał dobrze, więc równie dobrze może wygrać 3, 4, czy nawet 5 rund z Cormierem. Daniel także nie wyglądał najlepiej w mistrzowskich rundach z Jonesem - a zbieranie lujów na pewno nie służy kondycji. Do tego Daniel miał trochę skrócony okres przygotowawczy. Ale jak mówię - gdybym miał zagrać 1.90, lub 2.70 - to wybrałbym 2.70.

ale zwróć uwagę, że do ostatniej walki z Johnsem nie miał na macie Caina bo był kontuzjowany, teraz trenuje z nim zapewne cały czas, więc myślę że jego wydolność mogła się poprawić i styl walki może też trochę ulec zmianie
 
Moje kupony:
Rolles Gracie @2.75
Vegh + Celiński @2.75
Scoggins + Hall + Cerrone @1.96
Cormier by dec. @3.75
 
ale to będzie 5 rund a Rumble w rundach mistrzowskich będzie zapewne wypompowany jeśli do nich dojdzie i ani razu nie walczył na dystansie 25 minut więc jego sczanse na wyciągniecie decyzji są naprawdę znikome.
Poważnie to piszesz ? ja sobie nie wyobrażam żeby pretendent mógł być bez tlenu po trzeciej rundzie.Skoro dostajesz szanse walki o pas robisz życiową forme i kondycja jest twoim fundamentem.Nie masz prawa mieć bezdechu i to na takim wysokim poziomie jest wg mnie nie dopuszczalne.
 
U mnie główny bet to Celiński za 500, ale nie mogłem się oprzeć zrobieniu kilku taśm przy dwóch galach jednego wieczoru.

Zaraz wyjezdzam do Sopotu oglądać na żywo, już widze siebie w klubie o 5 nad ranem nerwowo zerkając w telefon na wyniki UFC


8bPjtfe.png
 
Poważnie to piszesz ? ja sobie nie wyobrażam żeby pretendent mógł być bez tlenu po trzeciej rundzie.Skoro dostajesz szanse walki o pas robisz życiową forme i kondycja jest twoim fundamentem.Nie masz prawa mieć bezdechu i to na takim wysokim poziomie jest wg mnie nie dopuszczalne.

no ale patrząc na zawodników który toczyli boje 5 rundowe lepiej się w nich odnajdują kondycyjnie niż ci, którzy nie mieli tej przyjemności, a zważając na to że Rumble bardzo dużo siły wkłada w swoje uderzenia to może się szybciej wypompować, chociaż trochę racji macie nie wiadomo jak będzie z nim w rundach mistrzowskich może zaskoczy, więc chyba obstawie porostu zwycięstwo Rumbla. Najbardziej mnie martwi że w tych 2 rundach cormier zapaśniczo może dominować bo już te obrony Antka nie będą tak mocne a jakby nie było Cormier jest bardzo dobrym zapasiorem.
 
no i poszło 200 na Grudniewskiego :) Patryk wygląda teraz jak maszyna, widać że życiowa forma o której mówi to nie bajki, wg mnie jest szansa na KO
 
@kamciono5 idź na kompromis ->
1x Rumble KO 2.70
1,5x over 2.5 rd 1.70

Przy odrobinie szczęścia wejdą oba zakłady :P
Nie no, taki tam żart, przecież Rumbel wygra w 1 rundzie.
 
Bez kitu wszyscy, ale to wszyscy mamy te same kupony prawie. Wszyscy mają gotowy alkohol na dzisiejszą noc? :D
 
Właśnie obejrzałem ważenia kej es dablju i juefsi i co się rzuciło w oczy - Vitor strasznie słabo wyglądał na wadze w porównaniu z tym jak wyglądał 2 lata temu na TRT. Wiadomo, że wygląd nie walczy, ale jednak nabuzowany Phenom przed walką z Rockholdem robił wrażenie. Lat też mu nie ubyło, co widać po sylwetce. Dalej na niego liczę, ze względu na sympatię, ale widzę coraz mniejsze szanse w tym starciu. Anthony Johnson mega forma. Wygląda jak zwierz. Wierzę w niego. Cormier standardowo, ale to taki typ budowy, więc pewnie też jest dobrze przygotowany (na ostre lanie od Rubla :lol:).

A co do KSW to standardowo, w sumie nie wiem czemu, ważenie powiewało klimatem wiejskich dyskotek. Groźna mina Mariusza i ten jego "zwód", czy jak to nazwać, w stronę przeciwnika... Przeważnie nie kibicuję przeciwko Polakom, ale tutaj całym sercem za Gracie


No ja mam naszykowane browarów :beer:
 
Bez kitu wszyscy, ale to wszyscy mamy te same kupony prawie. Wszyscy mają gotowy alkohol na dzisiejszą noc? :D
Alkohol jest nie zdrowy ! tylko energetyki żeby nie zasnąć !!! jak 20 minut na czacie sie nie odezwe to dzwoń do skutku ! :crazy:
Buki dzisiaj splajtują albo sie obłowią :lol: mam nadzieje,że kiermanki wszyscy będziemy mieli wypchane i powiemy - "to były dwie dobre gale sportowo i bukmachersko"
 
Alkohol jest nie zdrowy ! tylko energetyki żeby nie zasnąć !!! jak 20 minut na czacie sie nie odezwe to dzwoń do skutku ! :crazy:
Buki dzisiaj splajtują albo sie obłowią :lol: mam nadzieje,że kiermanki wszyscy będziemy mieli wypchane i powiemy - "to były dwie dobre gale sportowo i bukmachersko"

Piwo po ciężko przepracowanym i przetrenowanym tygodniu smakuje lepiej od energetyka :beer:

Dorzuciłem jeszcze za grosze Karaoglu + Celiński
 
Piwo po ciężko przepracowanym i przetrenowanym tygodniu smakuje lepiej od energetyka :beer:

Dorzuciłem jeszcze za grosze Karaoglu + Celiński
Luz - śmieje się ;)
Kupon powinien wjechać.GL
 
A myślicie ,że będzie jakiś względny stream bo ostatnio to była taka padaka że nie zło oglądać :(. A jak bym kupił przez iple to dzisiaj w sobote od razu przejdzie przelew ?
 
Back
Top