Analiza kursów Betsafe: KSW 31 + UFC 187

Ile "podatku" odciąga bet-at-home po wygranej? Sorry za tak głupie pytanie, nie bawiłem się w obstawianie do tej pory, ale tym razem się przełamię i rzucę coś kasy. Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Ile "podatku" odciąga bet-at-home po wygranej? Sorry za tak głupie pytanie, nie bawiłem się w obstawianie do tej pory, ale tym razem się przełamię i rzucę coś kasy. Z góry dzięki za odpowiedź.
Na bahu nie graj. O ile dobrze pamiętam, to gracze baha mieli przesrane za grę. Pinnaclesports, unibet, betsafe.
 
Ja mam 27 lat, pracuję już długo, więc to inaczej. W Twoim wieku stawiałem papierowe kupony po 2 złote w stacjonarnym Toto-Mixie.
W moim wieku muszę ziomoei zlecać co wygląda na 18+ .Dopiero od września normalnie mogę grać.Od marca gran 2 gale i 8 dych ,ale przy obecnych warunkach w kraju ,trzeba ryzykować xD
 
Skoro nie polecacie bet-at-home to gdzie obstawiać żebym mógł zagrać taśmę KSW + UFC? Z tego co widzę na unibet nie ma KSW.
 
No podałem Ci betsafe :P a na unibecie KSW niedługo będzie, nawet na poprzedniej stronie ludzie pisali.
 
Miałem grać Vegh+Celiński ale im dłużej o tym myślę to coraz większe wątpliwości że Żyrafa podda Karola :confused:
 
Miałem grać Vegh+Celiński ale im dłużej o tym myślę to coraz większe wątpliwości że Żyrafa podda Karola :confused:
Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ,a wydaje mi się że pod względem obrony obaleń Karol będzie przygotowany.Ma lepsze obrony niż Goran
 
Przyszło mi do głowy, żeby zagrać Materla decyzją 3,00 i/lub Drwal przed czasem 3,50.
Cipek kończył tylko słabych zawodników, prawie niemożliwe, żeby znokautował Drwala, który jest lepszym stójkowiczem, przez poddanie ostatnio wygrał w 2011 roku, po tym czasie nie był w stanie odklepać takiego wirtuoza parteru jak Jay Silva, a walczył z nim 3 razy. Do tego Drwal nie jest leszczem i ogarnia parter. Ma 2 przegrane przez poddanie, ale jedna jest z 2004 roku, a druga to urwanie nogi przez Palharesa, co nie jest wielką hańbą. Ogółem sądzę, że jeżeli Materla ma wygrać, to na 80% przez decyzję, 15% przed poddanie, 5% przez (T)KO.
Drwal na 21 zwycięstw ma tylko 3 decyzje (86% skończeń), nie ma wątpliwości, że potrafi kończyć przed czasem. Jego stójka jest dużo lepsza niż ta Michała, bije mocniej, a Cipek zbiera sporo "gongów na ryj". Wszyscy widzieliśmy jak go Silva niedawno trafił. Rozkładając szanse procentowo jestem tutaj dużo mniej przekonany niż w wypadku pierwszego zakładu, z drugiej jednak strony ogólnie sądzę, że Drwal wygra. W przypadku jego zwycięstwa dałbym mu jakieś 55% (T)KO, 35% decyzja, 10% poddanie, gdyż Materla nigdy nie został poddany.

Na początku byłem podjarany tym Drwalem przed czasem, ale jak napisałem wypowiedź powyżej i rozłożyłem szanse procentowe na metody jego zwycięstwa, to mi trochę przeszło i chyba jednak zagram samo zwycięstwo Drwala, ale pewności jeszcze nie mam :confused: Gdyby nie to, że nikt jeszcze nie poddał Cipka, to byłby to spoko typ.

Sorki , ale gdzie mozna typować tego typu zakłady (np materla przez decyzję) , bo szukałem wszędzie , i nigdzie nie ma tego typu zakładów :P jedynie na unibecie ale tam tylko niektóre walki z ufc mozna obstawic , natomiast ksw nigdzie nie ma :)
 
Sorki , ale gdzie mozna typować tego typu zakłady (np materla przez decyzję) , bo szukałem wszędzie , i nigdzie nie ma tego typu zakładów :P jedynie na unibecie ale tam tylko niektóre walki z ufc mozna obstawic , natomiast ksw nigdzie nie ma :)
STS
 
Panowie, mam do Was pytanie i proszę o ocenę mojego pomysłu:
Myślę sobie tak, przykładowo chcę obstawić 10zł na A i 10zł na B. W tym przypadku weźmy Weidman vs Belfort.
Weidman - 1.20, Belfort - 4.50.
Obstawię 10zł na Weidmana, w przypadku wygranej - 12zł. (8zł w plecy)
Obstawię 10zł na Belforta, w przypadku wygranej - 45zł. (25zł do przodu)
Myślicie, że może być remis w tej walce?
Myślałem, że może też skorzystać z promocji unibet (zwrot do 123zł) za pierwszy kupon.
Chciałem z początku obstawić tysiaka tu i tysiaka tam, ale trochę się cykam i myślę, że po stówce rzucę :)
Co o tym sądzicie?
(WAR VITOR)
 
@MichasQ -> tzn. ja nie rozumiem. Chcesz postawić taką samą kasę na dwóch zawodników tego samego zestawienia? To się nie trzyma kupy i tak się nie obstawia. Remis w tej walce jest niemożliwy.

Niby można bezpiecznie wejść w zestawienie i postawić tu i tu - wedle idei minimalizowania strat, ale: nie dość, że w razie wygranej underdoga, wygrywasz mniej, to na dodatek w przypadku wygranej faworyta i tak jesteś do tyłu. To równie dobrze można mniejszą kwotę postawić na underdoga (np. różnicę strat gdy wygra faworyt) i nie bawić się w tego typu kombinowanie. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
 
@MichasQ
Witamy na pokładzie.

Co do twojego postu od razu nasuwa mi się jedna kwestia - w takim przypadku co opisujesz, kurs na Weidmana to śmietnik i zamiast obstawiać go po kursie ogólnym, lepiej zaryzykuj i postaw wedle przeczucia kurs na jakąś metodę skończenia lub decyzję. Zminimalizujesz potencjalną stratę i wówczas możesz wyjść trochę na plus, ja to tak widzę.
 
Eh, kupiłem ten hype na Johnsona. Wszyscy przeciwko Comberowi :D.

cloud-crazy.png
 
Panowie, mam do Was pytanie i proszę o ocenę mojego pomysłu:
Myślę sobie tak, przykładowo chcę obstawić 10zł na A i 10zł na B. W tym przypadku weźmy Weidman vs Belfort.
Weidman - 1.20, Belfort - 4.50.
Obstawię 10zł na Weidmana, w przypadku wygranej - 12zł. (8 zł w plecy)
Obstawię 10zł na Belforta, w przypadku wygranej - 45zł. (28 zł do przodu)
Myślicie, że może być remis w tej walce?

Myślałem, że może też skorzystać z promocji unibet (zwrot do 123zł) za pierwszy kupon.
Chciałem z początku obstawić tysiaka tu i tysiaka tam, ale trochę się cykam i myślę, że po stówce rzucę :)
Co o tym sądzicie?
(WAR VITOR)

W takim razie masz 8 zł zaryzykowane, żeby wygrać 25 zł.
(8 + 25) / 8 = 4,125
Czyli wychodzi na to, że postawiłbyś 8 zł na Belforta po kursie 4,125.
Postaw po prostu te 8 zł na Vitora:
8 * 4,5 - 8 = 28 (8 zł w plecy, lub 28 do przodu)
 
Last edited by a moderator:
Stawiam na pewno na Arlovskiego. kurs 4.5. Ciagle się mówi jaką on ma słabą szczękę. A jakoś ostatnio nikt go nie może znokautować. Rumble go trafił i dał radę. Jak przetrwa 1 rundę to ma duże szanse na wygraną. Travis według mnie jest trochę przereklamowany.

i do ako: Dodson + Hall + Cerrone @1.96 bet365. tu dosyć grubo wjeżdżam.
 
Co myślicie o walce Burkman - Stun Gun? Jakoś lubię Josha. Twardy z niego gość i parę razy jako underdog zaskoczył
 
Ja myślę, że warto postawić na Rumble'a. Cormier jescze nie walczył nigdy z tak dobrym zawodnikiem w stójce.
 
Back
Top