Alkomaster - pogromca FameMMA i Punchdowna

Powiedział młody chłopak w 1987 roku o tv i młody chłopak w 2003 roku o komórkach ;)

I cały czas funkcjonują ...

MySpace też kiedyś było hegemonem, a gdzie jest teraz? Robisz założenia na następne 30 lat na trendy w internecie? Serio? Nie takie tuzy spadły z piedestału w przeciągu jednego sezonu, Nokia w telefonii, SEGA w konsolach. Przykłady można wymieniać na bieżąco. Nie mogłeś przewidzieć wpierdolu Brodnickiej z Lil Masti, mimo, że większość tutaj jasno mówiła, że Brodnicka zostanie ubita w parterze jak kotlet. Twoje zdolności w przewidywaniu przyszłości oceniam bardzo nisko :cry:
 
YouTube to hegemon. Już widzę jak to szybko pada. Hehe. Aby coś padło musi mieć niesamowita alternatywę.

YouTube się tak rozrósł biznesowo , że to dziś uniwersalna potęga jak mało co w XXi wieku.
 
YouTube to hegemon. Już widzę jak to szybko pada. Hehe. Aby coś padło musi mieć niesamowita alternatywę.

YouTube się tak rozrósł biznesowo , że to dziś uniwersalna potęga jak mało co w XXi wieku.

Dopiero co pisałeś, że jutuberzy to stypiarze i na HL za słabe. W tym kontekście rekrutacja do freak fajtów tam się nie opłaca wg Twojej logiki. Naprawdę zdecyduj się na jedną linię obrony, bo zmieniasz zdanie co 2-3 tygodnie co jest dobre, a co stypiarskie.
 
Dopiero co pisałeś, że jutuberzy to stypiarze i na HL za słabe. W tym kontekście rekrutacja do freak fajtów tam się nie opłaca wg Twojej logiki. Naprawdę zdecyduj się na jedną linię obrony, bo zmieniasz zdanie co 2-3 tygodnie co jest dobre, a co stypiarskie.


A co ma do tego co ja sądzę o youtuberach? Ppv będzie kupowane i tak czy siak przez masę.
 
A co ma do tego co ja sądzę o youtuberach? Ppv będzie kupowane i tak czy siak przez masę.

Po prostu zwracam uwagę, że zmieniasz zdanie co kilkanaście dni. W temacie jutuberów to samo. W ciągu 30 lat te wszystkie freaki mogą znaleźć mniej wymagający sposób na wyciąganie kasy od plebsu, niż MMA. Nie doceniasz ludzkiej głupoty!
 
Dziwi mnie często hasło ,,freaki upadną "

Ja się pytam czemu skoro boks czy MMA czy bez dymowy tenis trwają wieki .

Freaki zawsze będą mieć fanbase , niektóre będą robić dymy, angażujące F2F czy konfy. Tu zawsze w tym uniwersum będzie się coś dziać.


Szczerze ? Jak bym miał dziś stawiać kasę to bardziej na to że boks padnie światowo niż zainteresowanie freakami w Polsce.
 
Dziwi mnie często hasło ,,freaki upadną "

Ja się pytam czemu skoro boks czy MMA czy bez dymowy tenis trwają wieki .

Freaki zawsze będą mieć fanbase , niektóre będą robić dymy, angażujące F2F czy konfy. Tu zawsze w tym uniwersum będzie się coś dziać.


Szczerze ? Jak bym miał dziś stawiać kasę to bardziej na to że boks padnie światowo niż zainteresowanie freakami w Polsce.

Freaki dalej będą robić dymy i kosić hajs, ale niekoniecznie w MMA. Tu jest pies pogrzebany. Jak im chcą płacić za chlanie to już jest pierwsza boczna furtka.

Boks na świecie nie padnie bo latynoscy bonzowie za duży hajs z tego biorą :lol:
 
Freaki dalej będą robić dymy i kosić hajs, ale niekoniecznie w MMA. Tu jest pies pogrzebany. Jak im chcą płacić za chlanie to już jest pierwsza boczna furtka.

Boks na świecie nie padnie bo latynoscy bonzowie za duży hajs z tego biorą :lol:


Przecież te picie wódki mało kogo będzie interesować .....
 
Jest Data





Ciekawe czy dogrywka będzie na HL 2




A tu 2 zawodników VIP przeciwko sobie




W takich szklankach będzie podawana wóda


 
Last edited:
Freaki dalej będą robić dymy i kosić hajs, ale niekoniecznie w MMA. Tu jest pies pogrzebany. Jak im chcą płacić za chlanie to już jest pierwsza boczna furtka.

Boks na świecie nie padnie bo latynoscy bonzowie za duży hajs z tego biorą :lol:
Ale mma jest najciekawsze, ja przykładowo nie wykupie ppv alkomaster bo nie będzie tam walk.
Wątpię by im się to zwróciło, to będzie pierwsza i ostatni gala.
 
Ale mma jest najciekawsze, ja przykładowo nie wykupie ppv alkomaster bo nie będzie tam walk.
Wątpię by im się to zwróciło, to będzie pierwsza i ostatni gala.

To jest trochę badanie rynku, czy da się wyciągnąć kasę biorąc tych celebrytów znanych z freak MMA. Bo organizacja libacji na PPV jest oczywiście dużo tańsza. Wątpię, że to się przyjmie, ale freaki mają branie, więc biznesmeni będą próbować, choćby miało być tylko jedno takie posiedzenie.
 
Nikt sredniorozgarniety nie zapłaci za to, żeby patrzeć jak inni piją skoro może te pieniądze przeznaczyć na alkohol i napis się samemu
 
Nikt sredniorozgarniety nie zapłaci za to, żeby patrzeć jak inni piją skoro może te pieniądze przeznaczyć na alkohol i napis się samemu
czyli wiemy, że słabo i mało rozgarnięci są niszą, w którą celuje organizator
 
Zajebiste!
Będzie lepsza zabawa niż na Fejm a my będziemy mogli ćwiczyć razem z nimi przed telewizorem, co więcej chcieć i tak co weekend piejmy będzie podkład pod ufc!
iu
 
Ale mma jest najciekawsze, ja przykładowo nie wykupie ppv alkomaster bo nie będzie tam walk.
Wątpię by im się to zwróciło, to będzie pierwsza i ostatni gala.
Nie sądzę, na samych reklamach alkoholu zarobią, o tym nie pomyślałeś, co?
:redford:
ja obejrzę, oczywiście na prawilnym strimie ;) wolę połówkę wrzucić na ruszt przy oglądaniu niż im płacić
 
Nie sądzę, na samych reklamach alkoholu zarobią, o tym nie pomyślałeś, co?
:redford:
ja obejrzę, oczywiście na prawilnym strimie ;) wolę połówkę wrzucić na ruszt przy oglądaniu niż im płacić

Która poważna firma chce być kojarzona z Alkomasters?
 
Back
Top