Alkomaster - pogromca FameMMA i Punchdowna

Mefedronik normalnie walony na konfie przez byłego zawodnika MMA VIP.
comment_1635715499IWXFki1RjZBnW3uapHwQjI.jpg
 
to jest bardziej cringowe niż karta walk u najmana, wyjscie kułaka w tramwaju do walki, akcje pudziana na ważeniu, zawiniecie popka przez kominiarzy i nie wiem co jeszcze
 
Mnie właśnie zawsze ciekawi ten mityczny zarobek z YT czy za reklamy scamerskie bo na konfach oni często gadają że przez treningi wstają wcześnie a tak to zawsze 10-15.
 
Mnie właśnie zawsze ciekawi ten mityczny zarobek z YT czy za reklamy scamerskie bo na konfach oni często gadają że przez treningi wstają wcześnie a tak to zawsze 10-15.
Dubiel miesiąc filmów 80k z samych reklam yt. Scamerskie współprace 8-12k za kilka wrzutek. Więksi instagramerzy 50k+ za głupie story z reklamą. Ciężko jest lekko żyć
 
Dubiel miesiąc filmów 80k z samych reklam yt. Scamerskie współprace 8-12k za kilka wrzutek. Więksi instagramerzy 50k+ za głupie story z reklamą. Ciężko jest lekko żyć
I przy tych wszystkich kwotach najbardziej rozwala mnie, że decydują się reklamować te scamy. Skoro robisz zajebisty hajs bez tego to po ryzykować swoim wizerunkiem za 8-12k.
 
I przy tych wszystkich kwotach najbardziej rozwala mnie, że decydują się reklamować te scamy. Skoro robisz zajebisty hajs bez tego to po ryzykować swoim wizerunkiem za 8-12k.
Bo to jebani żebracy. Wardęga też ponoć ma miliony na koncie a na swoim lajwie ustawia cel donejtów ,,na rehabilitacje".
 
  • Like
Reactions: osk
Nie wiem czy Wardęga to taki milioner bo facet aż prawie płakał , żeby dostać walkę na F12 przed operacją nogi.
 
Bo to jebani żebracy. Wardęga też ponoć ma miliony na koncie a na swoim lajwie ustawia cel donejtów ,,na rehabilitacje".

Mówiłem, że czas świetności Wardęgi dawno minął, do MMA wszedł z przymusu po niby łatwy zarobek, ale źle to wykombinował bo chciał się bić na serio, nie mając do tego warunków. I po dwóch walkach rozsypał się fizycznie a NFZ zaraz wystawi mu rachunek. A taki Najman całe lata jedzie na minimalnej szkodzie i pewnie zarabia kilka razy więcej, niż Wardęga w swoim prime.
 
Mówiłem, że czas świetności Wardęgi dawno minął, do MMA wszedł z przymusu po niby łatwy zarobek, ale źle to wykombinował bo chciał się bić na serio, nie mając do tego warunków. I po dwóch walkach rozsypał się fizycznie a NFZ zaraz wystawi mu rachunek. A taki Najman całe lata jedzie na minimalnej szkodzie i pewnie zarabia kilka razy więcej, niż Wardęga w swoim prime.
Wątpię aby Najman zarabiał więcej niż Wardęga. Nawet pokusił bym się o stwierdzenie że Wardęga za te 2 walki zarobił więcej niż Najman przez całą swoją karierę.
 
Jak faktycznie zbiera donejty na "rehabilitację" to żaden z niego milioner. Ludzie łykają wszystko jak pelikany w dzisiejszych czasach, a jak idole influencerzy coś powiedzą to już absolutnie musi być prawdziwe :lol:
 
Bo to jebani żebracy. Wardęga też ponoć ma miliony na koncie a na swoim lajwie ustawia cel donejtów ,,na rehabilitacje".
Czy żebracy to nie wiem, ale to całe towarzystwo jest tak łase na pieniądze że nie wiem czy własną matke by sprzedali ale ziomków to już na pewno. Nie zazdroszczę rodzicom 8-16 latķow parcie na materialne aspekty życia i pozerka to jest na innym poziomie niż kiedyś. Jak dostałem buty adidasa za łebka to się mało nie zesrałem ze szczęścia, ale jak ich nie miałem to nie miałem pretensji do rodziców. Teraz ponoć dość regularne prezenty na urodziny to cokolwiek byle to było Gucci. Czyli przykładowo koszulka, pasek, czy nerka za kilka stów bo inne rzeczy to juz kilka tysięcy, ale chuj ma logo Gucci wiec nieważne co to jest. Bo jak nie to rodzice nie kochają. Nie mówię że tak jest zawsze albo nawet czesto ale słyszałem takie historie.
 
Zaczeło się, ale właśnie…
Co to takiego będzie? Jakieś walki w kisielu? Siłowanie na kciuki? Pojedynek spojrzeń w komunikacji miejskiej?
O chuj chodzi?
 
Kurwa gdzie to zmierza? Szkoda tych dzieci później będą myśleć że fajnie jest wypić 0.5 z gwinta. Zejszczać się pod siebie itd
 
Back
Top