AKOP SZOSTAK - najlepszy freak wśród zawodowców? najlepszy zawodowiec wśród freaków?

jak sarara nie zacznie cwiczyc obrony sprowadzen to moglby probowac go przelezec akop, a jakby sarara by przegral z akopem to mysle ze kontynuowanie kariery nie mialoby sensu

Sarara musiałby nie dać się przewrócić i ma Akopa rozpykanego


Panowie, bądźmy poważni.

Jaka obrona obaleń, jakie nie dać się przewrócić?

Sarara pierdol**e go raz i będzie po walce.
 
Walka moim zdaniem idealna jwidzę to tak oczami wyobraźni , est słynny filmik w którym Bartra się śmieje z Akopa i obok stoi Sarara. Trailer zmontowany z 3 walk w KSW, które nie trawały nawet razem 90 sekund .
Widzę oczami wyobrażni zamieszanie przed walką Artur Ostaszewski w wywiadzie dla Fightsport mówiący o niesamowitym okresie przygotowawczym Akopa w WCA. Piotr Strus chwalący Akopa mówiący o progresie stójkowym.. Trener Jocz mówiący , że Akop pewnie przegra ale ma jaja, że wyjdzie do walki. w Heralklesach powstanie nowa katergoria ODWAGA.
W trailerze Akop prosi kibiców aby sobie wobrazili jak trafia prawym ( właściwie to biorą to ujęcie z trailera z Kołeckim ale komputerowo zmieniają koszulę Akopa).
 
Walka moim zdaniem idealna jwidzę to tak oczami wyobraźni , est słynny filmik w którym Bartra się śmieje z Akopa i obok stoi Sarara. Trailer zmontowany z 3 walk w KSW, które nie trawały nawet razem 90 sekund .
Widzę oczami wyobrażni zamieszanie przed walką Artur Ostaszewski w wywiadzie dla Fightsport mówiący o niesamowitym okresie przygotowawczym Akopa w WCA. Piotr Strus chwalący Akopa mówiący o progresie stójkowym.. Trener Jocz mówiący , że Akop pewnie przegra ale ma jaja, że wyjdzie do walki. w Heralklesach powstanie nowa katergoria ODWAGA.
W trailerze Akop prosi kibiców aby sobie wobrazili jak trafia prawym ( właściwie to biorą to ujęcie z trailera z Kołeckim ale komputerowo zmieniają koszulę Akopa).
A kierowca autobusu zaczął klaskać :lol:
 
Panowie, bądźmy poważni.

Jaka obrona obaleń, jakie nie dać się przewrócić?

Sarara pierdol**e go raz i będzie po walce.
Też prawda. Mimo wszystko, MMA to na tyle nieprzewidywalny sport, że czasami jeden krok czy cios wyprowadzony za wolno/pod złym kątem decyduje o przebiegu całej walki.

W którymś z alternatywnych światów, Sarara mógłby się np potknąć i popsuć nogę, co wykorzystałby Akop.
 
Po porażce Janka muszę poprawić sobie jakoś humor więc mam pytanie kiedy do klatki wraca Akop?
 
Sarara vs aKop to byłąby świetna walka. Bartra w narożniku u Akopa narożnik UFC. Przed walką Akop powiedziałby , że ma jaja wyjśc do walki . Artur Ostaszewski powiedziały że Akop jest w gazie . W trailerze Akop przez przypadek wpada znowu do fontanny i widać jak dekoruje choinkę już w listopadzie.
 
Akop vs mini majk vs carlito vs boxdel, każdy na każdego i można zamykać te friki! :suchykarol:
 
Sarara vs aKop to byłąby świetna walka. Bartra w narożniku u Akopa narożnik UFC. Przed walką Akop powiedziałby , że ma jaja wyjśc do walki . Artur Ostaszewski powiedziały że Akop jest w gazie . W trailerze Akop przez przypadek wpada znowu do fontanny i widać jak dekoruje choinkę już w listopadzie.
Serio?
 
Dobra Panowie już bez żartów jest naprawdę smutno po porażka Tybury i Janka proszę o info kiedy Akop zawalczy i dlaczego nie w main evencie?
Swoją drogą tak sobie myślałęm, że Akop mógłby polecieć do ATT na parę miesięcy i porobić tam z najlepszymi. Progres pewnie byłby duży co o tym sądzicie?
 
Wie ktoś czy królewicz zdecydował się po 5ty kontynuować karierę bądź ją porzucić? NA tym forum jest przecież menago Akopa są też jego psychofani i psychohejterzy.
 
Możliwe, że teraz przed świętami jest zajęty wystrojem choniki co jest świetne polecam insta Sylwii lub i Akopa o tym jak lubi święta, rewelacja.
 
Możliwe, że teraz przed świętami jest zajęty wystrojem choniki co jest świetne polecam insta Sylwii lub i Akopa o tym jak lubi święta, rewelacja.
Ja pierdole, wszedłem tam z ciekawości no i nie spodziewałem sie tak niskiego poziomu ich insta, kto ich obserwuje? Kurwa zwykły sebix z klatki nie wrzuca takich głupot. Dawać mi tego akopa z zalesiem na punchdown
 
No właśnie tutaj jest pies pogrzebany. Insta Akopa to jakaś groteska połączenie Paulo Cohelo z Akademią Pana Kleksa. Wywodu o życiu pisanie przez 12 latka będącego na wyjeździe harcerskin. Ustawiane żarty i co chwila to samo pieski , reżyserowane żarty i mądrości nienawidzę jej ale ją kocham albo mężczyzna to .... ( wpisz cokolwiek).
Jak można brać taką osobę na poważnie dla porównania insta np Jurasa jest normalne, autentyczne czy Materli a Akopa to reżyserowana Szopka.
 
Nie no Akop nie ma podejścia do Pudziana chociaż trenował z nim przed walką Mariusza z Kołeckim podobno aby odzworować siłe Szymona ;) Nie no sam jak to czytam to się smięje do rozpuku.
 
Brakue mi AKopa w polskim MMA on nadaje kolorytu czasem jak naprawdę mam doła przeglądam jego wywaidy z przed walki z Erko i muszę przyznać jest dużo śmieśniesze niż większość seriali komeidowych.
 
Back
Top