AKOP SZOSTAK - najlepszy freak wśród zawodowców? najlepszy zawodowiec wśród freaków?

Luiz N

BAMMA
Flyweight
Długo dojrzewałem aby założyć osobny temat odnośnie AKOPA , legendarnej postaci ostatnich lat środowiska MMA. Wyśmiewany przez większość środowiska MMA ( oprócz WCA) wielbiony na insta.
Czy gdyby walczył w 84kg jego kariera wyglądałaby inaczej? Czy może WCA nie jest odpowiednim klubem dla niego ( WCA jest lepszy dla ukształtowanych już zawodników).
Czy jego kariera inaczej potoczyłaby się gdyby nie feralny palec w oko Sloana? a może źle zaczał w mediach od razu chcąc walk sportowych?!
Postać na pewno wyrazista i kontrowersyjna.
 
Taki popek, kubańczyk czy arab robią go w pierwszej rundzie
Serio nie jestem gejem ale czasami wejdę sobie na TikToka i raz wyskoczył mi filmik od Akopa jak śpiewa "żono moja" :DC:
 
Długo dojrzewałem aby założyć osobny temat odnośnie AKOPA , legendarnej postaci ostatnich lat środowiska MMA. Wyśmiewany przez większość środowiska MMA ( oprócz WCA) wielbiony na insta.
Czy gdyby walczył w 84kg jego kariera wyglądałaby inaczej? Czy może WCA nie jest odpowiednim klubem dla niego ( WCA jest lepszy dla ukształtowanych już zawodników).
Czy jego kariera inaczej potoczyłaby się gdyby nie feralny palec w oko Sloana? a może źle zaczał w mediach od razu chcąc walk sportowych?!
Postać na pewno wyrazista i kontrowersyjna.
Już zakładałeś. Akop przestań świrować pawiana
 
Akop jest za cienki na takie rzeczy jak sporty walki, nawet frikowe. Prężenie mięśni na scenie w majtach jest rzeczą dla niego. I to nawet nie jest nic złego, bo nie każdy musi się nadawać. Ale czemu on robi z siebie niewiadomo kogo to nie wiem, widocznie mu nie przeszkadza jak nikt go nie traktuje poważnie i się z niego śmieją.
Ale z drugiej strony fajnie ze jest, zawsze to śmieszniej.
 
Moim zdaniem u Akopa zawiniła kadra trenerska, która dobiera mu zły plan na walke. Sam Akop jest osobą szybko uczącą się z charakterem do tego sportu. Moim zdaniem powinien iść, a nawet polecieć śladami Gamera do USA. Nawet nie na całe przygotowania tylko na same sparingi, aby porobić z topką światową. Jeśli wprowadzi małe zmiany w przygotowaniach może być o nim jeszcze głośno. Mocny prospekt.
 
Wyrazisty i kontrowersyjny to jest Szpilka. Szostak to zwykła mameja, która NIC nie umie w sportach walki. NIC. KSW jest w takiej dupie, że musi ratować finanse dając go do Main Event tylko ze względu na mityczne "zasięgi". Pisałem to już wcześniej, gość szuka sobie dobrze płatnej roboty, gdzie nie musi się spocić. Ale mu nie wychodzi. MMA nie jest dla niego, tu się tylko ośmiesza i w przeciwieństwie do Najmana to akurat budzi wściekłość a nie politowanie. Za parzenie herbaty na Insta mu aż tyle nie zapłacą, więc ciągle szuka zarobku. Oprócz kulturystyki on chyba w ogóle nic nie umie, niech zostanie jakimś trenerem personalnym celebrytów, bo tylko tam widzę jego szanse.
 
Czepiacie się Akopa, ale moim zdaniem np fajnie zamknął mordę jednemu ze swoich hejterów, słynnemu Dariuszowi, co to go kukuła piecze na fejm i pcha się wszędzie, gdzie mogą tylko o nim coś napisać : D
 
Zadałęm konkretne pytania ale większość woli hejtować Akopa. Ja za nim nie przepadam ale próbuje merytorycznie podejść do tematu.
Czy w 84kg miałbym jakieś szanse z średniakami w KSW? Żuromskis?Drwa? Janikowski?
Czy aby na pewno ma psychę na ten sport?
 
Zadałęm konkretne pytania ale większość woli hejtować Akopa. Ja za nim nie przepadam ale próbuje merytorycznie podejść do tematu.
Czy w 84kg miałbym jakieś szanse z średniakami w KSW? Żuromskis?Drwa? Janikowski?
Czy aby na pewno ma psychę na ten sport?

Ale o czym tu gadać merytorycznie? Sam Szostak przed walką z Kołeckim mówił, że wnosi do klatki "tylko rozgłos i zasięgi". TYLKO. Jego własne słowa. A walczył z byłym ciężarowcem, który zaczynał na PLMMA i sam się zalicza do freaków (ale takim co się faktycznie chce rozwijać sportowo, a nie tylko lajki i dymy na konfie). Szostak nie ma żadnych szans wygrać z poważnym zawodnikiem MMA, nie ma umiejętności sportowych ani warunków fizycznych aby trafić lucky cepem. Udało mu się wygrać z 45-letnim byłym kulturystą, który wcześniej przegrał z bratem Pudziana. To są rywale z kategorii "Brak tlenu", których nie można poważnie traktować, nawet na scenie freakowej.
 
Zadałęm konkretne pytania ale większość woli hejtować Akopa. Ja za nim nie przepadam ale próbuje merytorycznie podejść do tematu.
Czy w 84kg miałbym jakieś szanse z średniakami w KSW? Żuromskis?Drwa? Janikowski?
Czy aby na pewno ma psychę na ten sport?
Nikt nie będzie z Tobą dyskutował o Akopie bo nikogo on nie interesuje. Zakoduj to sobie: Akop #nikogo
Zakładasz gównotematy o tym samym i oczekujesz, że może tym razem będzie inaczej?
@baju da radę ograniczyć możliwość zakładania wątków? To jest jebany cyrk na kółkach.
 
Wyrazisty i kontrowersyjny to jest Szpilka. Szostak to zwykła mameja, która NIC nie umie w sportach walki. NIC. KSW jest w takiej dupie, że musi ratować finanse dając go do Main Event tylko ze względu na mityczne "zasięgi". Pisałem to już wcześniej, gość szuka sobie dobrze płatnej roboty, gdzie nie musi się spocić. Ale mu nie wychodzi. MMA nie jest dla niego, tu się tylko ośmiesza i w przeciwieństwie do Najmana to akurat budzi wściekłość a nie politowanie. Za parzenie herbaty na Insta mu aż tyle nie zapłacą, więc ciągle szuka zarobku. Oprócz kulturystyki on chyba w ogóle nic nie umie, niech zostanie jakimś trenerem personalnym celebrytów, bo tylko tam widzę jego szanse.
On jest trenerem kobiet startujących w bikini fitness i głównie z tego jest znany.
Ja siedzę trochę w branży kulturystycznej i z tego co mi się obiło to gość jest tam szanowany właśnie tylko przez kobiety i Michała Karmowskiego bo to ziomki. Reszta ma na niego wyłożoną lache.
I prawidłowo. :roberteyeblinking:
 
Zadałęm konkretne pytania ale większość woli hejtować Akopa. Ja za nim nie przepadam ale próbuje merytorycznie podejść do tematu.
Czy w 84kg miałbym jakieś szanse z średniakami w KSW? Żuromskis?Drwa? Janikowski?
Czy aby na pewno ma psychę na ten sport?
przestań rżnąć głupa, już Cie rozpracowaliśmy. Doceń, że jest to kulturalne forum i jesteśmy mili, więc ogarnij się i idź być Apokiem gdzie indziej
 
On jest trenerem kobiet startujących w bikini fitness i głównie z tego jest znany.
Ja siedzę trochę w branży kulturystycznej i z tego co mi się obiło to gość jest tam szanowany właśnie tylko przez kobiety i Michała Karmowskiego bo to ziomki. Reszta ma na niego wyłożoną lache.
I prawidłowo. :roberteyeblinking:
być szanowanym bo się buja z jaglakiem... XD
 
być szanowanym bo się buja z jaglakiem... XD
Nikt go poważnie nie traktuje przez te wysrywy na instagramie z kwiatami, herbatą i innymi pierdołami.
Poza tym chuja osiągnął poza kilkoma medalowymi startami w juniorach.
Wybił się po części na Jaglanym i w tamtych czasach jak u nas kulturystyka nie była tak mocno rozwinięta jak teraz miał dużą wiedzę i metodyki treningowe. Jakby teraz zaczął to byłby nikim. Zupełnie tak jak w mma.
:roberteyeblinking:
 
Panowie nadal nikt nie odpowiedział na temat. Jasne możecie się na mnie wyżywać albo na Akopie. Pytanie jest proste czy aby na początku nie popełniono błędu dając Akopa dowagi cięzkiej? Po drugie czy aby trener Jocz i Złotkowski świetnie się sprawdzają ale u zawodników już ukształtowanych ( Błachowicz, Strus, Omielańczuk) a tutaj mieliśmy zawodnika, który uczył się wszystkiego od podstaw. Będę zakładał tematy jakie chce czy będzie to temat o Marcinie Heldzi, Body Christcie czy fatalnych walkach wieczoru KSW.
Po raz ostatni nie jestem Akopem ani żoną Akopa . Pozdr
 
Panowie nadal nikt nie odpowiedział na temat. Jasne możecie się na mnie wyżywać albo na Akopie. Pytanie jest proste czy aby na początku nie popełniono błędu dając Akopa dowagi cięzkiej? Po drugie czy aby trener Jocz i Złotkowski świetnie się sprawdzają ale u zawodników już ukształtowanych ( Błachowicz, Strus, Omielańczuk) a tutaj mieliśmy zawodnika, który uczył się wszystkiego od podstaw. Będę zakładał tematy jakie chce czy będzie to temat o Marcinie Heldzi, Body Christcie czy fatalnych walkach wieczoru KSW.
Po raz ostatni nie jestem Akopem ani żoną Akopa . Pozdr
Akop przy Twoich warunkach fizycznych to dawanie Ciebie do jakiejkolwiek innej wagi niż kogucia i w dół to wielki błąd.
 
Akop przy Twoich warunkach fizycznych to dawanie Ciebie do jakiejkolwiek innej wagi niż kogucia i w dół to wielki błąd.
Nie no. Przy jego wynikach w kulturystyce i sportach siłowych zmiażdżyłby w rękach niejednego półciężkiego i średniego. Jak dla mnie po prostu w MMA powinien zejść poniżej ciężkiej.

Niestety nie zejdzie, bo 90% jego PR to kulturystyczny wygląd i imponujące mięśnie.
 
Ciekawy pojedynek dla Akopa byłby z Tomkiem Sararą jako następny.
jak sarara nie zacznie cwiczyc obrony sprowadzen to moglby probowac go przelezec akop, a jakby sarara by przegral z akopem to mysle ze kontynuowanie kariery nie mialoby sensu
 
Back
Top