Akop Szostak kończy karierę w MMA, zaczyna przygotowania do triathlonu!

Jak zobaczyłem temat to pomyślałem tylko „kurła, ale jak on dosięgnie do pedałó..”
shopping
 
Ten się śmieje kto się śmieje ostatni a KSW epic się zbliża. Nieprzypadkow zapowiedziano walki w formule pride i w boksie birmańskim a takze grapalingu.
Coś czuję, że KSW ma asy w rękawie.
 
Nie wiem na ile to prawdziwy news ale podobno po dokumentalnym filmie o MMaterli "LIONHEART", który został świetnie przyjęty przez publikę ma powstać dokument o małym księciu " ALmost Lionheart"
 
Nie ma szans, nawet kelnerzy musieli się zorientować, że mityczne zasięgi Akopa to wielki pic i dlatego go wykopali. Akop to już chyba totalnie wypadł z influencerskiego mainstreamu? Jak Karaś wpadł na koksie to triathlonem znowu nikt się u nas nie interesuje, nawet dla zwykłego szpanu. A skoro o wynikach ani słowa to zapewne nie ma się czym chwalić.
 
Piszesz tak a i tak wykupisz KSW epic jak będzie walka w pride rewanż z Kołeckim albo z tym typem co dostał palec w ok z UK.
 
Ja nie rozumiem dlaczego STRIFE nie zakontraktuje małego księcia do wypromowania gali Strife ma potencjał na atak na fen czy babiliona jako druga organizacja mma w PL po KSW.
 
Mały Książe ponownie się oswiadczyl swojej zonie po 10 latach malzenstwa wiece to juz chyba pewne KSW EPIC walka na zasadach PRIDE z ERko lub Szymonem lub Tyberiuszem.
 
Mały Książe ponownie się oswiadczyl swojej zonie po 10 latach malzenstwa wiece to juz chyba pewne KSW EPIC walka na zasadach PRIDE z ERko lub Szymonem lub Tyberiuszem.
Najlepiej z logopedą.
 
Mały Książe ponownie się oswiadczyl swojej zonie po 10 latach malzenstwa wiece to juz chyba pewne KSW EPIC walka na zasadach PRIDE z ERko lub Szymonem lub Tyberiuszem.
Zaskoczył żonę, bo po złej stronie położył łyżeczkę. Sprawdź jak! :lesnarhappy:
 
Back
Top