Akcja wsparcia #JajecznicaDlaMaterli

  • Thread starter Deleted member 2903
  • Start date
Status
Not open for further replies.
#JajecznicaDlaMaterli
IMAG0526.jpg


Ohh, wait, chyba coś pomyliłem :lol:
 
Ogolnie to proponuje albo zmienic nazwe tematu na np. "Pysznosci uzytkownikow cohones" albo wywalic wszystkie offtopowe posty i nie wrzucac zdjec potraw innych niz jajecznica.
 
  • Like
Reactions: mat
Weź się z tym schowaj! Toż to Mauricz tu chodzi i patrzy! :boystop: Albo daj do spoilera "Mauriczowi wstęp wzbroniony", bo jeszcze chłopina zejdzie na sam widok. :lol:
Mnie się podoba! Do frytek np. zawsze biorę i ketchup i majonez!
Ogolnie to proponuje albo zmienic nazwe tematu na np. "Pysznosci uzytkownikow cohones" albo wywalic wszystkie offtopowe posty i nie wrzucac zdjec potraw innych niz jajecznica.
Tyle to mam nadzieję, że jeszcze nie zaszkodziło, ale resztę to może w spojler? A temat: "Patrzcie, co dziś zżarłem" mógłby powstać :boss:
 
Mnie się podoba! Do frytek np. zawsze biorę i ketchup i majonez!

Tyle to mam nadzieję, że jeszcze nie zaszkodziło, ale resztę to może w spojler? A temat: "Patrzcie, co dziś zżarłem" mógłby powstać :boss:
Ogólnie to do frytek majonez, ale najlepiej rbiony na soku z cytryny a nie occie.
 
Ogólnie to do frytek majonez, ale najlepiej rbiony na soku z cytryny a nie occie.
jak bedziesz w wwie kiedys to wstap do "okienka" przy metrze politechnika
najlepsze belgijskie fryty (i sosy) w PL
 
jak bedziesz w wwie kiedys to wstap do "okienka" przy metrze politechnika
najlepsze belgijskie fryty (i sosy) w PL

Mam w Krakowie na Skwerze Judah i w kilku innych miejscach.

@Grzechu trafisz na dobry robiony majonez to się przerzucisz
 
Mam w Krakowie na Skwerze Judah i w kilku innych miejscach.

@Grzechu trafisz na dobry robiony majonez to się przerzucisz

kiedyś robiłem sam majonez ale dawno mi przeszło i wolę kupić kielecki:
Majonez-kielecki_5900242001566.jpg


Keczupu jednak nie moge kupic dobrego, przetestowałm dziesiątki i idealnego nie znalazałem, a robić mi się nie chce :(
 
kiedyś robiłem sam majonez ale dawno mi przeszło i wolę kupić kielecki:
View attachment 1197

Keczupu jednak nie moge kupic dobrego, przetestowałm dziesiątki i idealnego nie znalazałem, a robić mi się nie chce :(


W biedronce pojawily sie ciekawe majonezy w słoiczkach np z miodem i bazylią.
 
belgijskie frytki to szajs. Nie mają startu do takich tłuściochów z szarej, papierowej torebki jak sprzedawali w PRLu i zaraz po...
 
to jeszcze poproszę takie gofry jak były w Chorzowie w wesołym miasteczku na poczatku lat 90tych. Teraz tylko flaki biszkoptowe sprzedajo...
 
Mam w Krakowie na Skwerze Judah i w kilku innych miejscach.

@Grzechu trafisz na dobry robiony majonez to się przerzucisz

Masu, maja jeszcze w Krakowie w nocy kielbasy z grilla z takiego niebieskiego wozu? Jakis ogorek czy chuj wie co. Wiem ze kiedys pare razy przyjemnie tam zjadle, stali pod jakas estakada .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top