Absurdy poprawności politycznej.


5xiiy6ohrf451.jpeg
 
Oczywiście szanowna ministra "jo nie wiedziołam", "to tylko taka luźna burza mózgów"
Oczywiście AIDS, HIV to nieważne pierdoły
1708460298233.png


plus konsultacje z gwiazdami TVNu


Czekam jak Nowacka zacznie akcje stop anoreksji której twarzą będzie Anja RUbik.
Czarnek był głośny, ale oprócz tego był fałszywym przyjacielem ultrakonserwatystów. Nowacka to jednak połączenie wszystkiego co głupie w zachodniej lewicy (zamień Ukraińców/Żydów na Murzynów w USA/Arabów we Francji/Hiszpanii): ona nawet mówiła w radiu zet, że metoo nie doprowadzało do dużej ilości pomówień a mniejsza popularność kobiecych sportów wynika z patriarchatu...
Dodając do tego kosmopolityzm PO mamy małpę, której dano pistolet do ręki
 
co zyskam, kiedy każde ukraińskie dziecko w Polsce zapamięta, że jego pradziadkowie są być może współwinni rzezi na Wołyniu? To jest pytanie pedagogiczne, bo w jednej klasie może być i Tomek i Dmytro. I to nie jest łatwe, jeśli na dzień dobry nauczyciel ma podyktować temat: “ludobójcza rzeź na Wołyniu”. To nie jest dobry pomysł na zbudowanie wspólnoty w klasie
 
Oczywiście szanowna ministra "jo nie wiedziołam", "to tylko taka luźna burza mózgów"
Oczywiście AIDS, HIV to nieważne pierdoły
View attachment 92401

plus konsultacje z gwiazdami TVNu


Czekam jak Nowacka zacznie akcje stop anoreksji której twarzą będzie Anja RUbik.
Czarnek był głośny, ale oprócz tego był fałszywym przyjacielem ultrakonserwatystów. Nowacka to jednak połączenie wszystkiego co głupie w zachodniej lewicy (zamień Ukraińców/Żydów na Murzynów w USA/Arabów we Francji/Hiszpanii): ona nawet mówiła w radiu zet, że metoo nie doprowadzało do dużej ilości pomówień a mniejsza popularność kobiecych sportów wynika z patriarchatu...
Dodając do tego kosmopolityzm PO mamy małpę, której dano pistolet do ręki

Jestem chujem muszę :mamed:

@spa @Karateka@ @Mmayhem @lemmy

Dumni z wyboru? Jak wy możecie sobie w lustra patrzeć popierając taką chodzącą głupotę? Córki zadowolone?
:juanlaugh:
 
Pierwsza myśl że fake News, potem że każdemu można zrobić niekorzystne zdjęcie. Jak się umaluje i ogarnie to może nie jest tak źle.
Okazuje się że w obu przypadkach nie miałem racji.
To zdjęcie prosto z konkursu...
Breaking Stereotypes! inclusivity and diversity!
 
Back
Top