Absurdy poprawności politycznej.

Pieśń przeszłości, nie ma dobrego rozwiązania, zabranie zasiłków z natychmiastowym uzbrojeniem policji i wprowadzeniem praw samoobrony jak w USA, co wprowadzi momentalnie potężne zamieszki, kradzieże większe niż na marszach blm,
kolorowi z lewicą zakrzyczą rasizmem, nazimem etc.
Oczywiście wyłączając myślenie wiecznie winnego samobiczującego się białego człowieka (czyli niewykonalne),
zapłacić rządom iranu/iraku/pakistanu/turcji ogromne pieniądze za przyjęcie bez możliwości powrotu ludzi ich pochodzenia.
Każdy pomysł wydaje się nierealny. Ale jak nic nie zrobią to tego państwa nie będzie, po prostu dzieciorami przejmą w cywilizowany sposób europejskie państwo kiedyś tam.
Czyli duża wyspa lub Syberia i wywiezienie wszystkich odpadów wraz ze stramem by ci na pograniczu widzieli co się może stać
 
Czyli duża wyspa lub Syberia i wywiezienie wszystkich odpadów wraz ze stramem by ci na pograniczu widzieli co się może stać
Czyli nie ma rozwiązania docelowego,
mogli by chociaż wprowadzić doraźne, typu zamknięcie granic dla "uchodźców" z tych terenów z natychmiastową wywózką dla nowych i zabraniem wszystkiego co ze sobą przywieźli na koszt biletu powrotnego. Ograniczenie/zniesienie zasiłków dla imigrantów.
Wprowadzenie prawa konieczności pracy choćby społecznej (ale po 8 godzin dziennie fizycznej)
dla rodziców rodzin wielodzietnych z rygorem nie wypłacania zasiłku w przypadku nie wykonania ustalonej pracy.
Zawsze coś może by zniechęciło gagatków.
Ale nie robią nic.
 
@ninja @Siwy25_1
Mam pytanie do was
Czy wy ogólnie jesteście anty islam czy anty religijni?
Ja zdecydowanie anty-islam, chrześcijaństwo mi nie przeszkadza, wychowałem się w kulturze polskiego katolicyzmu, więc jak miałby mi przeszkadzać.
Od lat jestem niepraktykujący, nie wiszą u mnie krzyże i nikt mi z tego powodu nie robi problemów nawet najbliższa rodzina.
Islam nie jest tylko religią, jest całym systemem polityczno-kulturowo-militarnym z nastawieniem podbojowym.
Kraje białego człowieka wciąż istnieją tylko dlatego, że okazaliśmy się od nich mądrzejsi i szybciej wynaleźliśmy broń niż te dzikusy.
Inaczej by dawno nas nie było a ty nie miałbyś makumba a mohhamad na imię.
Edit: poznałem na tyle kulturę islamu by wyrobić sobie opinię. Pomijając związki zawodowe z przeszłości to szczere rozmowy z osobami o innej wierze z terenów islamskich czy ludzi, którzy uciekli z tych krajów do choćby Polski za prześladowania religijne (mam znajomych z Iranu, o innej wierze niż islam).
 
Ja zdecydowanie anty-islam, chrześcijaństwo mi nie przeszkadza, wychowałem się w kulturze polskiego katolicyzmu, więc jak miałby mi przeszkadzać.
Od lat jestem niepraktykujący, nie wiszą u mnie krzyże i nikt mi z tego powodu nie robi problemów nawet najbliższa rodzina.
Islam nie jest tylko religią, jest całym systemem polityczno-kulturowo-militarnym z nastawieniem podbojowym.
Kraje białego człowieka wciąż istnieją tylko dlatego, że okazaliśmy się od nich mądrzejsi i szybciej wynaleźliśmy broń niż te dzikusy.
Inaczej by dawno nas nie było a ty nie miałbyś makumba a mohhamad na imię.
Edit: poznałem na tyle kulturę islamu by wyrobić sobie opinię. Pomijając związki zawodowe z przeszłości to szczere rozmowy z osobami o innej wierze z terenów islamskich czy ludzi, którzy uciekli z tych krajów do choćby Polski za prześladowania religijne (mam znajomych z Iranu, o innej wierze niż islam).
ok :conorsalute:
Muslima jednego w życiu spotkałem(z takim którym miałem dłuższą konwersację) ale typ wierzył w Allaha ale nie modlił się 5 razy dziennie
Sam jestem katolikiem(ale nie fanatykiem) także to była moja ciekawość:fjedzia:
 
Islam tak jak kolega @ninja trafnie napisał to cały system życia. Do tego w samym koranie masz zapisy że to religia wojująca mająca na celu zniszczyć niewiernych. Dodajmy do tego że to młodsza religia ok. 600 lat i oni są teraz na etapie średniowiecza porównując z chrześcijaństwem, także krucjaty, palenie na stosie i obcinanie głów. Z tym że w dobie internetu który zawdzięczamy zachodowi muszą się hamować w swoim ekstremizmie.
 
Islam tak jak kolega @ninja trafnie napisał to cały system życia. Do tego w samym koranie masz zapisy że to religia wojująca mająca na celu zniszczyć niewiernych. Dodajmy do tego że to młodsza religia ok. 600 lat i oni są teraz na etapie średniowiecza porównując z chrześcijaństwem, także krucjaty, palenie na stosie i obcinanie głów. Z tym że w dobie internetu który zawdzięczamy zachodowi muszą się hamować w swoim ekstremizmie.
I zauważ, że oni jednak radosnie spierdalaja do krajów, które rozwinęły się na "chrześcijańskich" (mocno naciąganych) wartosciach
 
I zauważ, że oni jednak radosnie spierdalaja do krajów, które rozwinęły się na "chrześcijańskich" (mocno naciąganych) wartosciach
Dej mie ten socjal
1668952258394.png
 
Back
Top