Absurdy poprawności politycznej.

Niemcy nie germanizują imigrantów?!
chcieć to chcą. Są programy nauki niemieckiego dla uchodźców i ogólnie Arabów oraz programy pomocowe.
Turcy to pierwsze pokolenie mówi w tym Türkdeutsch, jakieś mieszaninie niemieckiego z tureckim, gdzie ma się podobne wrażenie jak podczas słuchania jak komuś się śląski bardzo odpali...
Sytuacje, kiedy dziecko przychodzi z rodzicami na wywiadówkę, bo tak łatwiej się dogadać.
Arabowie (bo Turcy obrażają się za nazywanie ich Arabami xD) to osobny rozdział. Jak to jeden z Niemców mi powiedział, który kiedyś był fanem Merkel: mam wrażenie, że Arabowie wybierają największego zjeba w rodzinie i robią zrzutkę na bilet do Niemiec.
To kilkadziesiąt procent obcokrajowców w niemieckich więzieniach -w niektórych sądach i więzieniach to już chyba tłumacze arabskiego na etacie są...

Co tu dużo mówić: na zachodzie nie ma multikulti. Jest za to self-segregation: nie zgadzam się ze wszystkim co on mówi, ale na tym swoim kanale zwraca uwagę na realne problemy


Przyczyny? W Polsce nie masz jakiś bloków/dzielnic tylko wietnamskich/ukraińskich/białoruskich/czeczeńskich.
Ten podatek od nieruchomości dużo zmienia w segregacji, ale pare innych przyczyn pewnie by się znalazło.
Na pewno bym nie powiedział, że NIemcy są tak otwarci jak to jest pokazywane w mediach...

Polska ma wiele wad, ale kompletnie politycy i media nie potrafią chwalić się tym co dobre, później marnują potencjał...
 

ciekawe czy przeciwnicy elektrów będą mieli wolność zasięgów xD
Mi ten koleś imponuje tym jak robi wokół siebie szum, dzięki czemu jego firmy wydają mnie na reklame. Jak on te kryzysy wizerunkowe naprawia np. hej Tajwan pozwól być chińską autonomiczną republiką bo kasy mniej zarabiam...

I tak pewnie Trump nie powróci, bo tym jak masę kasy zarobił na nim twitter a później go wywali i teraz ma własną platformę...

Ale dziwi mnie trochę taki optymizm:


RYnek medialny jest jednym z najbardziej skomplikowanych: jeden z polskich miliarderów podsłuchanych w 2015 roku stracił kilkadziesiat milionów na Życiu Warszawy.
Nawet sobie zapisałem ten komentarz pod jednym z odcinków Dragons Den o tym jak twórca brytyjskiego odpowiednika Pyszne został roastowany w programie:
Considering how extremely risk-adverse yet demanding the Dragons are, they would have probably rejected pitches from early-era Microsoft or Apple because: Peter would demand 100% of their other businesses Deborah would find some hole in their patents Touker would ask why they are not renting prime office spaces in London Jenny would just be out

Deborah was right at the time, in the sense to some extent people do say "I feel like a Chinese" but what she failed to recognise is this was because of the circumstances. There was no way to compare different take cuisines and different outlets in your area. Hungry House changed the circumstances and therefore changed the people's behaviour. Thats true innovation and it went completely over Deborahs head.
 

a mnie to śmieszy i z każdym rokiem mam mocniejsze wrażenie, że karma naprawdę istniej.
Jeśli ktoś dostanie kasę na którą nie zasługuje to ją szybko straci więc nie ma co zazdrościć tym youtuberkom czy instagramerkom na Fame tylko współczuć...
Janusze Biznesu i Janusze Pracy prędzej czy później na tym stracą
chciwość i pazerność zostanie ukarana
jeśli ktoś chce romansować jak Matczak i Gonciarz z lewactwem dla zasięgów to skończy będąc jechanym przez nich
a jeśli ktoś wykonuje gadzinową pracę tak jak pracownicy facebooka czy twittera...
... to zawsze może skończyć tak, że ich szef sprzeda firmę za kilkadziesiąt miliardów a oni przyjdą do pracy a tu nagle karta do wejścia nie działa, sprawdza się maila a tam wiadomość: jesteś zwolniony pora szukać rozwoju poza strukturami firmy :korwinlaugh:
Tacy wierni, oddani a nawet nie dostali okresu wypowiedzenia :muttley: Fakt faktem w USA szybko się zwalnia ludzi i mają raczej luźny stosunek do tego, a ciekawi mnie czy pracownicy twittera mają po zwolnieniu nadal zakaz konkurencji :roberteyeblinking:
 
Fh7nX6IWIAEVwob


613a1e5decce0.image.png


:juanlaugh:
 
Kto jeszcze za przyjęciem brudasów, fajnie macie tam w tej WB


Ta policja nie ma broni żeby zajebać pierwszemu lepszemu agresorowi kule i się kończy dzien dziecka? Wyobraż sovie, że w stanach policjant dostaje butelką. Tam by cały magazynek zostal w chłopa wladowany.
PS. Oni walczą w Londynie z Irańskim reżimem xD. No to niech kurwy wsiadają w samot i walczą u siebie w Iranie a nie spierdololi z kraju i teraz hurr durr.
 
Last edited:
złoty kontent
View attachment 49885


Ja pierdole z tamtego filmu, naprawdę trzeba tłumaczyć?
Ja wiem, że jesteś z tych przesadnie tolerancyjnych i nie przekonam.
Na koniec, świat nie jest piękny i kolorowy, okłamali Cię, jest piękny lub kolorowy.
Przerabiałem, pracowałem, doświadczyłem.
Ja pierdole wyjebane w kolor skóry jak ktoś zachowuje się jak dzicz z tamtego filmu to powinien być odizolowany od społeczeństwa. Ale ty widzisz tylko to co chcesz widzieć
 
Ja pierdole wyjebane w kolor skóry jak ktoś zachowuje się jak dzicz z tamtego filmu to powinien być odizolowany od społeczeństwa. Ale ty widzisz tylko to co chcesz widzieć
Tak, ja widzę to co widziałem mieszkając i pracując zarówno w DE jak i w UK. I powtarzam po raz wtóry, RELIGIA I KULTURA, nie kolor skóry.
Murzyn wychowany przez adopcycjnych białych rodziców zachowuje się jak cywilizowany człowiek, bo nie rasa a kultura.
Poza tym widzę, że nie dociera po raz kolejny, że islam nie jest kolorem skóry a KULTURĄ I RELIGIĄ.

Edit: żeby było też trochę o tych polskich sebusiach, bo przecież Polacy też, prawda? :lol: Podpadają oni pod kulturę pewnych prymitywnych środowisk sebusiowskich.
 
Tak, ja widzę to co widziałem mieszkając i pracując zarówno w DE jak i w UK. I powtarzam po raz wtóry, RELIGIA I KULTURA, nie kolor skóry.
Murzyn wychowany przez adopcycjnych białych rodziców zachowuje się jak cywilizowany człowiek, bo nie rasa a kultura.
Poza tym widzę, że nie dociera po raz kolejny, że islam nie jest kolorem skóry a KULTURĄ I RELIGIĄ.
xDˣᴰ
Czy ty rozumiesz co znaczy słowo wszystkich?
 
xDˣᴰ
Czy ty rozumiesz co znaczy słowo wszystkich?
A no tak zapomniałem, wrzuciłem filmik o "sebusiach" muzułmańskich a Ty zamiast skrytykować/wyśmiać islamskich debili użyłeś odpowiedzi ale Polacy też, że wszystkich sebusiów byś wyjebał, takie klasyczne odwrócenie uwagi od meritum mojej wiadomości. Ale ok.
 
A no tak zapomniałem, wrzuciłem filmik o "sebusiach" muzułmańskich a Ty zamiast skrytykować/wyśmiać islamskich debili użyłeś odpowiedzi ale Polacy też, że wszystkich sebusiów byś wyjebał, takie klasyczne odwrócenie uwagi od meritum mojej wiadomości. Ale ok.
Bo tak jak wyżej napisałeś tego filmiku nie trzeba tłumaczyć i ta muzułmańska dzicz już dawno powinna zostać wyjebana skąd przybyła.

Chociaż zastanawia mnie co można zrobić już z 2 pokoleniem które urodziło się w UK i mają tylko ich obywatelstwo.
 
Bo tak jak wyżej napisałeś tego filmiku nie trzeba tłumaczyć i ta muzułmańska dzicz już dawno powinna zostać wyjebana skąd przybyła.

Chociaż zastanawia mnie co można zrobić już z 2 pokoleniem które urodziło się w UK i mają tylko ich obywatelstwo.
No właśnie paradoks cywilizowanego człowieka. Dla nas cywilizowanych ludzi jest to nie do pomyślenia jak można ich tak po prostu wypierdolić,
ironicznie, oni by się tak nami nie przejmowali, wypierdolili by nas bez zbędnego moralizmu albo to gorsze drugie. Kwestia wprowadzenia praw, które dawno zostały w cywilizowanej Europie wykreślone.
 
Ta policja nie ma broni żeby zajebać pierwszemu lepszemu agresorowi kule i się kończy dzien dziecka? Wyobraż sovie, że w stanach policjant dostaje butelką. Tam by cały magazynek zostal w chłopa wladowany.
PS. Oni walczą w Londynie z Irańskim reżimem xD. No to niech kurwy wsiadają w samot i walczą u siebie w Iranie a nie spierdololi z kraju i teraz hurr durr.
W UK policja chyba nie ma broni w zestawie podstawowym chyba tylko Ci wyżej postawieni mogą nosić.
UK kolejny kraj po Niemcach, Szwecji, Francji islamsko-czarnym gównem płynący. Kolejny wzorowy przykład, że trzeba upraszczać podatki i rynek pracy dla swoich, a nie robić zaciąg z biedoty całego świata.

Ale weź to wytłumacz wykształconym z dużych miast. Tym prawicowcom co lecą na lewo jak po rondzie.
 
No właśnie paradoks cywilizowanego człowieka. Dla nas cywilizowanych ludzi jest to nie do pomyślenia jak można ich tak po prostu wypierdolić,
ironicznie, oni by się tak nami nie przejmowali, wypierdolili by nas bez zbędnego moralizmu albo to gorsze drugie. Kwestia wprowadzenia praw, które dawno zostały w cywilizowanej Europie wykreślone.
Bardziej chodzi mi gdzie UK może wyjebać swojego obywatela? Kiedyś mieli Australię ale teraz żaden kraj nie ma obowiązku go przyjąć
 
W UK policja chyba nie ma broni w zestawie podstawowym chyba tylko Ci wyżej postawieni mogą nosić.
UK kolejny kraj po Niemcach, Szwecji, Francji islamsko-czarnym gównem płynący. Kolejny wzorowy przykład, że trzeba upraszczać podatki i rynek pracy dla swoich, a nie robić zaciąg z biedoty całego świata.

Ale weź to wytłumacz wykształconym z dużych miast. Tym prawicowcom co lecą na lewo jak po rondzie.
O huj. Właśnie przeczytalem i masz racje, że zwyklali nie mają na wyposażeniu broni palnej.
 
O huj. Właśnie przeczytalem i masz racje, że zwyklali nie mają na wyposażeniu broni palnej.
U nas nie mają nawet na komisariatach, kiedyś była akcja w komisie samochodowym i policja z bronią i kamizelkami musiała jechać z Poznania
:siara:
 
Bardziej chodzi mi gdzie UK może wyjebać swojego obywatela? Kiedyś mieli Australię ale teraz żaden kraj nie ma obowiązku go przyjąć
Pieśń przeszłości, nie ma dobrego rozwiązania, zabranie zasiłków z natychmiastowym uzbrojeniem policji i wprowadzeniem praw samoobrony jak w USA, co wprowadzi momentalnie potężne zamieszki, kradzieże większe niż na marszach blm,
kolorowi z lewicą zakrzyczą rasizmem, nazimem etc.
Oczywiście wyłączając myślenie wiecznie winnego samobiczującego się białego człowieka (czyli niewykonalne),
zapłacić rządom iranu/iraku/pakistanu/turcji ogromne pieniądze za przyjęcie bez możliwości powrotu ludzi ich pochodzenia.
Każdy pomysł wydaje się nierealny. Ale jak nic nie zrobią to tego państwa nie będzie, po prostu dzieciorami przejmą w cywilizowany sposób europejskie państwo kiedyś tam.
 
Back
Top