Absurdy poprawności politycznej.

Tam gdzie ty widzisz Ukraińców robiących wszędzie rozpierdol
Tylko że Ty deklu dalej nie rozumiesz, że część z nas zapłaciła w podatkach więcej niż w życiu zarobiłeś tak samo jak Twoi bracia którzy powinni być wdzięczni, a nie robić rozpierdol. My jesteśmy kurwa u siebie.
Jak idziesz w gości to srasz na dywan? Prostszej analogii znaleźć nie można może Twój mały mózg to zrozumie.

Było takie powiedzenie "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie".
 
Tylko że Ty deklu dalej nie rozumiesz, że część z nas zapłaciła w podatkach więcej niż w życiu zarobiłeś tak samo jak Twoi bracia którzy powinni być wdzięczni, a nie robić rozpierdol. My jesteśmy kurwa u siebie.
Jak idziesz w gości to srasz na dywan? Prostszej analogii znaleźć nie można może Twój mały mózg to zrozumie.

Było takie powiedzenie "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie".

 
Wiesz przecież że media swoje życie swoje.
Większość spotkała się z jakimiś patologicznymi zachowaniami sąsiadów i uprzedzając kontrę nie, nie wszyscy tacy są, ale wy zaprzeczając się po prostu ośmieszacie.

Dla mnie jest to nie pojęte robić gnój u kogoś czy to w kraju czy w domu, a często śpię u klientów we Francji i 3 Rzeszy.
 
Tylko że Ty deklu dalej nie rozumiesz, że część z nas zapłaciła w podatkach więcej niż w życiu zarobiłeś tak samo jak Twoi bracia którzy powinni być wdzięczni, a nie robić rozpierdol. My jesteśmy kurwa u siebie.
Jak idziesz w gości to srasz na dywan? Prostszej analogii znaleźć nie można może Twój mały mózg to zrozumie.

Było takie powiedzenie "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie".
Po chuj z debilem banderowskim dyskutujesz? Takim się tylko skacze po głowie i pluje w ryj
 
Wiesz przecież że media swoje życie swoje.
Większość spotkała się z jakimiś patologicznymi zachowaniami sąsiadów i uprzedzając kontrę nie, nie wszyscy tacy są, ale wy zaprzeczając się po prostu ośmieszacie.

Dla mnie jest to nie pojęte robić gnój u kogoś czy to w kraju czy w domu, a często śpię u klientów we Francji i 3 Rzeszy.

Jasne, że patologiczne sytuacje mają miejsce. Natomiast dyskusja jest o skalę zjawiska. Moim zdaniem nie ma wśród Ukraińców w Polsce większego Pato niż u Polaków w Polsce.
 
Tylko że Ty deklu dalej nie rozumiesz, że część z nas zapłaciła w podatkach więcej niż w życiu zarobiłeś tak samo jak Twoi bracia którzy powinni być wdzięczni, a nie robić rozpierdol. My jesteśmy kurwa u siebie.
Jak idziesz w gości to srasz na dywan? Prostszej analogii znaleźć nie można może Twój mały mózg to zrozumie.

Było takie powiedzenie "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie".

Wskaż gdzie ja napisałem coś o tym o czym piszesz? Czy ja gdzieś napisałem że Ukraińcom albo sebiksom coś bardziej wolno lub nie?

Nie napisałem? Więc skąd ten bezsensowny komentarz, jeżeli nie ma związku z komentarzem na który odpisujesz?
Ale ja nie poruszałem tego tematu tylko kwestie mitycznych hord Ukraińców robiących wszędzie rozpierdol jak i hord sebiksow robiących wszędzie rozpierdol. Naucz czytać się z zrozumieniem. Wtedy byś pojął że twoja tyrada nie ma sensu gdyż jakim rokiem rozumowania z mojego komentarza wyczytałeś, że usprawiedliwiam gnój jaki robią Ukraińcy?



Jeszcze raz.

"Tam gdzie ty widzisz Ukraińców robiących wszędzie rozpierdol"


Wskaż w którym miejscu napisałem coś związanego z kwestią wdzięcznosci Ukraińców itd?


Kolejny raz mnie obrażasz tyrada na temat rzeczy które wymyśliłeś w swojej głowie. Wyobraziłeś sobie jakieś rzeczy których nie napisałem i sam na te wymyślone rzeczy odpowiadasz xd

Nie wiem.

Zgadzam się z Tobą że Ukraińcy nie powinni robić rozpierdoli i krytykuje tych którzy to robią. Pisałem to nie raz. Czyli kłócisz się ze mną o coś z czym się ze mną zgadzasz? To chore.
Kolejny raz nie będziesz potrafił z czym się w tej dyskusji ze mną nie zgadzasz xd
 
Last edited:

Owszem, spowodował. Wejdź na listę poszukiwanych przez policję.
Nadreprezentacja Ukraińców, jeszcze większą Gruzinów w stosunku do ich liczby w kraju.
Zaprzeczanie faktowi, że Ukraińcy zwiększyli ilość przestępstw w Polsce...nie ma sensu.


@Siwy25_1

Taka rozkmina. Większe prawo do robienia rozpierdoli ma Seba na zasiłku który nic nie wplaca w podatkach, tylko ciągnie socjal, czy Ukrainiec pracujący który go utrzymuje? :)

Bo podałeś z dupy argument o płaceniu podatków, który jest debilny bo w ogóle o tym nie pisałem, ale sobie sam chciałeś o tym popisać niepytany
 
Last edited:
Tylko czekać na weteranów




Oj będą te wałki na "braterskiej" współpracy kwitnąć, oj będą :waldeklaugh:

 
Sprawdziłeś "prawdomówność" Żaryna? Dlaczego jak pelikan połykasz gówno srane Ci przez władzę wprost do rozwartej paszczy Twojego ideologicznego zacięcia?
 
Tak przeczytałem komentarze, mało negatywnych. Niby dużo prawdy w tym tekście, ale...
... też no to nie jest tak, że bez PRowców, marketingu nagle żyłoby się jak w raju.
A przypominam, że praca kreatywna to nie jest coś co można robić po kilkanaście godzin dziennie :korwinlaugh:



3333333333https://www.facebook.com/gdziekogo/posts/pfbid0XsEFvN4ifc4W5FJ7BgtULNdt2ggt8VcXLVnJ3y1dYub3UUVq6nWq3npoFWxMWU7Hl
 
Last edited:
Tylko czekać na weteranów




Oj będą te wałki na "braterskiej" współpracy kwitnąć, oj będą :waldeklaugh:

czyli statystki drogowe i grzywny, przestępstwa finansowe kończące się tekstem:



,,– Państwo powinno poprawić skuteczność ścigania cudzoziemców łamiących prawo, choć istotnie za wykroczenia trudno ich ścigać, bo szybko się przedawniają. Wszystko można uregulować, to kwestia determinacji w egzekwowaniu prawa – komentuje dr Cezary Tatarczuk, ekspert ds. bezpieczeństwa z Uczelni Kwiatkowskiego w Gdyni. Zauważa też, że skala przestępstw i wykroczeń, jakich dopuszczają się Ukraińcy, jest adekwatna do ich liczby przebywających w Polsce. ©?"




W skrócie aby się nie rozpisywać: czy w Polsce mało przestępczość, bo Policja jest skuteczna? Mają więcej narzędzi niż w latach 90, większa inwigilacja, ale...

... kryminalne przestępstwa nie opłacają się już tak mocno.



Polska jest rajem dla oszustów finansowych, ściągalność kasy z mandatów drogowych jest żałosna według raportów NiKu bez względu czy to Polacy czy nie (więc teksty: kpiny z podwyżek mandatów, że to łatanie dziury budżetowej -to tak tak średnio).

Kuźwa bym musiał sobie przypomnieć ten wywiad z byłym policjantem, ale rozwalił mnie tekst ile w Polsce grozi za sprzedanie zioła z DWÓCH roślinek, a ile grozi białym kołnierzykom. W Polsce nawet narkotyki nie przynoszą największych zysków...



Powiem nawet tak: słabi skoro uciekają zagranicę. Tajemnica poliszynela kto żyje w Polsce dzięki oszustwom finansowym i nic mu nie grozi, bo formalnie nie ma majątku xD



Zresztą polecam tą książkę: jak zdobywano wielkie fortuny w III RP, dlaczego wielu ludzi jest bezkarnych, jak polska gospodarka rozwija się wolniej przez to, że Polska nie jest państwem prawa przed i po 89 roku...
1669676420284.png


Więc do Belgii nam daleko...

Uprzedzając kolejne newsy: pewnie kwestią czasu będzie jak jakaś część Ukraińców zorientuje się, że w Polsce można łatwiej mieszkać nie płacąc czynszu niż w demonizowanej Hiszpanii (occupantos hiszpańscy mogą skończyć w wiezieniu, w Polsce to...) :roberteyeblinking:
 
I za to lubię literaturę SF z początku drugiej połowy XX wieku. Kontekst: bohater pierwszy raz od lat odwiedza USA po pobycie na księżycu.
"Luna to surowa Pani".
IMG_20221130_085411.jpg
 
Od niedawna słyszę od Amerykanów jak mówią o przygodnym seksie kobiet to nazywają to, że ona "had bodies", rozumiecie? Ona "miała ciała"...

Zmiękczanie i ugrzecznianie kurewstwa oraz upadku moralnego kobiet ciąg dalszy.

Pewnie nic się nie dzieje a ja jestem szurem, ale trudno, przecież język nigdy nie służył do osiągania danych celów poprzez manipulację i tresurę.
 
Od niedawna słyszę od Amerykanów jak mówią o przygodnym seksie kobiet to nazywają to, że ona "had bodies", rozumiecie? Ona "miała ciała"...

Zmiękczanie i ugrzecznianie kurewstwa oraz upadku moralnego kobiet ciąg dalszy.

Pewnie nic się nie dzieje a ja jestem szurem, ale trudno, przecież język nigdy nie służył do osiągania danych celów poprzez manipulację i tresurę.


Kobiety i mężczyźni uprawiający przygodny seks to po prostu ludzie uprawiający przygodny seks. Filozofii bym się tu nie doszukiwał. Kurestwo to seks za pieniądze lub zdrada
 
Od niedawna słyszę od Amerykanów jak mówią o przygodnym seksie kobiet to nazywają to, że ona "had bodies", rozumiecie? Ona "miała ciała"...

Zmiękczanie i ugrzecznianie kurewstwa oraz upadku moralnego kobiet ciąg dalszy.

Pewnie nic się nie dzieje a ja jestem szurem, ale trudno, przecież język nigdy nie służył do osiągania danych celów poprzez manipulację i tresurę.
Stare a jakże prawdziwe
 
Stare a jakże prawdziwe

O to to. Co się stało u nas z oceną "mierną" i dlaczego? Pamiętacie jakie były argumenty za "dopuszczającym"? Co się stało ze słowem "kurwa", któro kiedyś nie było obraźliwie tylko określało pewną profesję, co się działo z nazwą tej profesji przez lata i do dzisiaj?

I mój ulubiony przykład, słowo: "kaleka"...

Można by tak wymieniać długo, oczywiście, że język się zmienia, ale warto sobie zadać pytanie "dlaczego"?

Można powiedzieć, że "nie przypisywałbym do tego żadnej filozofii" ale tak można powiedzieć o wszystkim, usiąść i zdeść :lol:
 
O to to. Co się stało u nas z oceną "mierną" i dlaczego? Pamiętacie jakie były argumenty za "dopuszczającym"? Co się stało ze słowem "kurwa", któro kiedyś nie było obraźliwie tylko określało pewną profesję, co się działo z nazwą tej profesji przez lata i do dzisiaj?

I mój ulubiony przykład, słowo: "kaleka"...

Można by tak wymieniać długo, oczywiście, że język się zmienia, ale warto sobie zadać pytanie "dlaczego"?

Można powiedzieć, że "nie przypisywałbym do tego żadnej filozofii" ale tak można powiedzieć o wszystkim, usiąść i zdeść :lol:
Ale za to siła jest kobietą!
 
Back
Top