Absurdy poprawności politycznej.


1641719937401.png
 
A ty ile masz osobowości?


Naprawdę coś się stało z nami (rodzicami, w tym kontekście, ale mam na myśli każdego obywatela), lekarzami, że zamiast takiej osobie pomóc, jeszcze ją nakręcamy...

Wojna, kryzys, bieda...
 
A ty ile masz osobowości?


Naprawdę coś się stało z nami (rodzicami, w tym kontekście, ale mam na myśli każdego obywatela), lekarzami, że zamiast takiej osobie pomóc, jeszcze ją nakręcamy...

Stawiam, ze nie miala/nie ma normalnej rodziny. Zauwaz, ze wiekszosc tych pojebow to grubasy. Objaw wewntrznej potrzeby do autodestrukcji. Internet daje im cos czego w zyciu nie mieli. Jakis poziom akceptacji i sam fakt, ze ktos sie nimi interesuje. Gwalceni w dziecinstwie, porzuceni przez wlasne rodziny, itp.
Kazdy radzi sobie inaczej z trauma. Jeden przez narkotyki, inny przez jedzenie, a jeszcze innemu odpierdala. To jest smutne bo zycia tych ludzi sa zmarnowane. Wiekszosc z nich niczego pozytecznego, nawet dla siebie, przez cale swoje zycie nie zrobi. Wiekszosc nie dozyje wieku emerytalnego.

Tu masz wiecej takich wyrzutkow z bardziej przyziemnymi przywarami.
 
Navy a US Army to dwa oddzielne podmioty wojska, ale nie zdziwił bym się jak te „szkolenia” przeleją się na całość wojska. Bloki reklamowe do rekrutacji już są niesamowicie polityczno poprawne.
Ciekawe. Nie wiedziałem. Niestety... niewiele to zmienia :fjedzia:
 
Zapewniam Cię, że na tym się nie skończy i nie chodzi tu o wegetarianizm. Kierunek biznesu przyszłości to sztuczne mieso i substytuty protein mięsnych, oczywiście w otoczce ekoterroru "dla naszego dobra" Najbliższe lata to będzie coraz bardziej zintensyfikowana propaganda w tym temacie.
pewnie tak się skończy. Jak to ci z lewej strony wolność, miłość, tolerancja ale tylko w tym co nam się podoba
 
white privilege lol
chyba żeby zdechnąć i nie dostać wymaganej opieki lekarskiej, ale kurwa żart.
Co się z tym krajem odjebało, tych wszystkich progresywnych i tęczowych baranów powinno się zamknąć w obozach pracy,
nie żartuję.



@DD40 nie wiem czy jesteś świadomy jak nie to radzę się zapoznać
 
Dlaczego biała babcia ma córkę małpę a wnuczkę mieszaną?
Edit: już nie ważne, ale reklamka i tak odważna bo to biały synuś babci dymał czekoladę.
Bo wszyscy jesteśmy różni i chuj! A poza tym rudy się załapał
 
Back
Top