Absurdy poprawności politycznej.

IMG_20220116_161239.jpg

Też macie takie progresywne, różnorodne emotki w telefonie? :heart:
 
Zauważ, że nie ma emotki: normalna rodzina- dzieciok+chłopak+dziewczyna
Plus silne lesbijki w spodniach

Jeśli chodzi o inne kombinacje rodziny to są , w każdej możliwej kombinacj:-D chyba właśnie je dodaja heh
 
Last edited:
Niestety, to robi propaganda. Młodzi, przyspawani do mediów społecznościowych mają tak wyprane mózgi jak w komentarzu tej matki

Wiadomo, że teraz to się nasiliło ale sprzedawanie swoich wartości by zarobić lepszy hajs jest odkąd pamiętam.
 
Niestety, to robi propaganda. Młodzi, przyspawani do mediów społecznościowych mają tak wyprane mózgi jak w komentarzu tej matki

W sumie to nie powinniśmy się tym martwić, to prowadzi prostą drogą do eliminacji,ich niepotrzebnych ludzkości, genów, bo przecież rozmnażać się już nie będą. Wystarczy się życzliwie uśmiechać i obserwować to ciekawe zjawisko.
 
W sumie to nie powinniśmy się tym martwić, to prowadzi prostą drogą do eliminacji,ich niepotrzebnych ludzkości, genów, bo przecież rozmnażać się już nie będą. Wystarczy się życzliwie uśmiechać i obserwować to ciekawe zjawisko.
Jak słyszę historię o tragedii tożsamości(czy jak to nazwać) dziecka to zawsze nadstawiam uszu gdzie w tym wszystkim jest ojciec. Znakomita większość(nie słyszałem o oni jednej kompletnej rodzinie, może się mylę) to wyznania samotnej matki. Panowie dbajmy żony i dzieci bo to najlepsze co możemy zrobić
 
Niestety, to robi propaganda. Młodzi, przyspawani do mediów społecznościowych mają tak wyprane mózgi jak w komentarzu tej matki

Komentarze pod twitterem tez dobre, myślałem ze wszyscy potępią takie zachowanie ale sie myliłem.
Dla mnie to jest nie pojęte że takie rzeczy sie serio dzieją.
Na szczęście jeszcze na żywo nie spotkałem nikogo z takimi poglądami ale wszędzie coraz więcej tego gówna, więc to chyba kwestia czasu az trafie na taką osobe.
Plaskoziemcy są kurwa sto razy mądrzejsi od tych podludzi.
 

Nie dobra to tak słuchać co się podoba
:iamdone:
Następny krok dla spotify to usunięcie utworów mężczyzn. Wtedy 100% procent słuchanej muzyki to będą utwory ARTYSTEK. Nie ma za co spotify.
 
Nie ekscytujcie się tak. Dzisiaj wybitny myśliciel, Marek Suski, przedstawił nowelizację ustawy medialnej, która mówi, że "z urzędu" 50% czasu miesięcznego w radiu ma grać polska muzyka... czy ktoś tego chce czy nie :iamdone:
 
Back
Top