Absurdy poprawności politycznej.

Osoby uśmiechające się połową twarzy są chore psychicznie. :antonio:
Masz jakieś wątpliwości? :watchingyou:

two_face.jpg
 

To tylko ze względów bezpieczeństwa. Jakby pozwolili na flagi lgbt w katarze to społeczeństwo zaczeło by tam wykonywać samosądy na ulicy. Jestem w 100% przekonany, że nie znajdą sie tam ludzie, którzy beda chcieli protestować. Maja staśko mogła by polecieć, Ona lubi walczyć o prawa człowieka xd.

Dla mnie ta decyzja jest cudowna i pomimo, że mam zero szacunku do islamu to imponuje mi w Nim to, żenie uginają się pod naporem jakiegoś zjebanego światopoglądu. U Nas możesz pluć na chrześcijan i jeszcze Ci w sądzie przyklasną. Spróbuj tam coś z koranem zrobić to Cie ukamieniują piblicznie i koniec tematu.
 
To tylko ze względów bezpieczeństwa. Jakby pozwolili na flagi lgbt w katarze to społeczeństwo zaczeło by tam wykonywać samosądy na ulicy. Jestem w 100% przekonany, że nie znajdą sie tam ludzie, którzy beda chcieli protestować. Maja staśko mogła by polecieć, Ona lubi walczyć o prawa człowieka xd.

Dla mnie ta decyzja jest cudowna i pomimo, że mam zero szacunku do islamu to imponuje mi w Nim to, żenie uginają się pod naporem jakiegoś zjebanego światopoglądu. U Nas możesz pluć na chrześcijan i jeszcze Ci w sądzie przyklasną. Spróbuj tam coś z koranem zrobić to Cie ukamieniują piblicznie i koniec tematu.
Może założyć zbiórkę na wyjazd dla kilku kolorowych wariatów? I ładnie prosić żeby nie milczeli tylko walczyli o prawa lpg na miejscu?
 
To tylko ze względów bezpieczeństwa. Jakby pozwolili na flagi lgbt w katarze to społeczeństwo zaczeło by tam wykonywać samosądy na ulicy. Jestem w 100% przekonany, że nie znajdą sie tam ludzie, którzy beda chcieli protestować. Maja staśko mogła by polecieć, Ona lubi walczyć o prawa człowieka xd.

Dla mnie ta decyzja jest cudowna i pomimo, że mam zero szacunku do islamu to imponuje mi w Nim to, żenie uginają się pod naporem jakiegoś zjebanego światopoglądu. U Nas możesz pluć na chrześcijan i jeszcze Ci w sądzie przyklasną. Spróbuj tam coś z koranem zrobić to Cie ukamieniują piblicznie i koniec tematu.
U nich nie ma przyzwolenia na sponsorowanie odgórnie takich inicjatyw za państwowe czytaj nasz pieniądze. Prędzej poobcinali by urzędnikom łapy niż zgodzili by się na jakieś organizacje sorosowe przepychające takie karatekowe gówna o wolnej miłości między mężczyznami, miłość transatlantycka czy inne dyrdymały o 49 płciach.
A unijne czy "demokratyczne" naciski nie istnieją i istnieć nie będą, bo taka idiotka powszechnie szanowana w gronie lewicowej europejskiej głupoty,
van der gejen wie, że główka mogłaby szybko potoczyć się po podłodze jak zacznie coś fikać.
 
Dla mnie ta decyzja jest cudowna i pomimo, że mam zero szacunku do islamu to imponuje mi w Nim to, żenie uginają się pod naporem jakiegoś zjebanego światopoglądu. U Nas możesz pluć na chrześcijan i jeszcze Ci w sądzie przyklasną. Spróbuj tam coś z koranem zrobić to Cie ukamieniują piblicznie i koniec

Tylko u nas niestety to wygląda tak, że te chrześcijanami są na pokaz w niedziele. Cały tydzień będzie hujem, ale pójdzie w niedziele klęknie przed gościem w sukience i opierdoli andruta, i wybaczone.
 
To tylko ze względów bezpieczeństwa. Jakby pozwolili na flagi lgbt w katarze to społeczeństwo zaczeło by tam wykonywać samosądy na ulicy. Jestem w 100% przekonany, że nie znajdą sie tam ludzie, którzy beda chcieli protestować. Maja staśko mogła by polecieć, Ona lubi walczyć o prawa człowieka xd.

Dla mnie ta decyzja jest cudowna i pomimo, że mam zero szacunku do islamu to imponuje mi w Nim to, żenie uginają się pod naporem jakiegoś zjebanego światopoglądu. U Nas możesz pluć na chrześcijan i jeszcze Ci w sądzie przyklasną. Spróbuj tam coś z koranem zrobić to Cie ukamieniują piblicznie i koniec tematu.
I na religię każdą bym darł łacha, bo to jest ściema dla tumanów, którzy wierzą, ze jakiś wysoko w niebie Pan siedzi i interesuję się Twoim życiem.
 
I na religię każdą bym darł łacha, bo to jest ściema dla tumanów, którzy wierzą, ze jakiś wysoko w niebie Pan siedzi i interesuję się Twoim życiem.
Jest nawet teoria że religie zostały wymyślone żeby trzymać ludzi w jakiś "ramach" I później łatwiej dzielić społeczeństwa. Ale wiadomo teoria spiskowa.
 
Tylko u nas niestety to wygląda tak, że te chrześcijanami są na pokaz w niedziele. Cały tydzień będzie hujem, ale pójdzie w niedziele klęknie przed gościem w sukience i opierdoli andruta, i wybaczone.

Co to ma do rzeczy? Muslimy piją w nocy bo Allach wtedy nie widzi, a nadal nie przeszkadza im to radykalnie podchodzić do tęczowego społeczeństwa.
 
To tylko ze względów bezpieczeństwa. Jakby pozwolili na flagi lgbt w katarze to społeczeństwo zaczeło by tam wykonywać samosądy na ulicy. Jestem w 100% przekonany, że nie znajdą sie tam ludzie, którzy beda chcieli protestować. Maja staśko mogła by polecieć, Ona lubi walczyć o prawa człowieka xd.

Dla mnie ta decyzja jest cudowna i pomimo, że mam zero szacunku do islamu to imponuje mi w Nim to, żenie uginają się pod naporem jakiegoś zjebanego światopoglądu. U Nas możesz pluć na chrześcijan i jeszcze Ci w sądzie przyklasną. Spróbuj tam coś z koranem zrobić to Cie ukamieniują piblicznie i koniec tematu.
Poważnie Ci imponuje to, że dla nich ważniejsza jest książka niż ludzkie życie?
 
Co to ma do rzeczy? Muslimy piją w nocy bo Allach wtedy nie widzi, a nadal nie przeszkadza im to radykalnie podchodzić do tęczowego społeczeństwa.
Według paru przepowiedni (z tych sprawdzających się, póki co) jest spora szansa, że Polska stanie się krajem przewodniczącym muzułmanom, bo jesteśmy Lech-i-stanem (w językach pastuchów to oznacza "Na/Ród Panów")

No i będziemy pić w nocy, a w dzień zarządzać tłumami.

:conorsalute:
 
Back
Top