Absurdy poprawności politycznej.



Uff... na szczęście nie ma tam patriarchatu białych heteroseksualnych katolików.


:frankapprove:


Na mnie też ktoś rzucił ten czar. Całe szczęście, że nie ma tam katotalibańskiego ciemnogrodu.


Jasne... :mjsmile:


Gdyby to były białe dzieci, to można by postawić klinikę aborcyjną i zainstalować towarzyszki proaborcyjne, a tak... :zarobiony:


View attachment 100993


Iwona i Michał w Zakopanem
Na Zanzibarze, jak masz żonę, to masz już kucharkę, praczkę. Michał przed naszym ślubem prał, gotował, sprzątał. Pierwszego dnia rano po ślubie wstał i pyta się: gdzie jest moje śniadanie. Ja mu na to: masz dwie ręce, to sobie zrób! (śmiech)

a śmiechom nie było końca...

Iwona: Na pewno planujemy swoją przyszłość na Zanzibarze. Mimo że Michałowi podoba się w Polsce, to Zanzibar to jest dla niego raj na ziemi i nie zamierza się stamtąd wyprowadzać, więc ja też muszę być tam.
a jak się nagle podporządkować mężczyźnie umie, jaki patriarchat...
 
Last edited:
Niemiecka policja przyjechała do Polski, wyrzuli rodzinke imigrantów i sobie pojechali. Póki co brak informacji od służb o co chodzi i czy to nie fake, ale w dzisiajeszych czasach to bardziej bym sie zdziwił gdyby to był fejk niz prawda.
:arielcry:
 
Niemiecka policja przyjechała do Polski, wyrzuli rodzinke imigrantów i sobie pojechali. Póki co brak informacji od służb o co chodzi i czy to nie fake, ale w dzisiajeszych czasach to bardziej bym sie zdziwił gdyby to był fejk niz prawda.
:arielcry:
A kto im zabroni? Donald? Szymon?
 
Back
Top