Absurdy poprawności politycznej.

Image
 
Ta, bo akurat takie dane z Izraela są tak wiarygodne, że ho ho

::really::
o tych samych lub zbliżonych genach co żyjący tam pierwotnie żydzi
:jimcarrey:
zresztą nie wiem czego się ciskasz tam nie ma mowy o białych ludziach, badania miały jedynie utwierdzić w przekonaniu, że czarnuchy ~70
:mamed:
 
o tych samych lub zbliżonych genach co żyjący tam pierwotnie żydzi
:jimcarrey:
zresztą nie wiem czego się ciskasz tam nie ma mowy o białych ludziach, badania miały jedynie utwierdzić w przekonaniu, że czarnuchy ~70
:mamed:
Ja się nie ciskam :beczka:


Prędzej to, że są nadżydzi a cała reszta to podludzie, w tym Chrześcijanie.

:fjedzia:
 
  • Like
Reactions: osk
Ja się nie ciskam :beczka:


Prędzej to, że są nadżydzi a cała reszta to podludzie, w tym Chrześcijanie.

:fjedzia:
to wiadome było, że sobie kurwy podbiją ale ci Chrześcijanie to taka pustynna wersja też nie nadająca się do importu do Europy
:tiphatb:
 
zdecydowanie @Autovidol zdecydowanie lepszym
:beczka:
nie ma się czego wstydzić, te małe kurwy piszczały w szkołach z radości jak odpierdalały się zamachy w Paryżu i tak dalej
 
Jak zwylke ani słowa, że to mali muzułmanie, Macron będzie naciskał na lekcje tolerancji w szkołach, kurwa komedia
tak zajęciami zmieni islamską nienawiść do każdego innego rodzaju ludzkiego, jacy to są debile to się w głowie nie mieści.

We Francji oburzenie mediów i klasy politycznej wywołała brutalna, antysemicka napaść na 12-letnią dziewczynkę. Doszło do niej przed kilkoma dniami na obrzeżach Paryża. Ofiara została zgwałcona i pobita przez trzech rówieśników, a jedną z przyczyn miało być jej żydowskie pochodzenie.
"Bulwersująca", "mrożąca krew w żyłach" - tak o napaści, do której doszło w ubiegłą sobotę w podparyskim Courbevoie piszą francuskie media. 12-letnia ofiara tłumaczy, że została siłą zaprowadzona do opuszczonego budynku, pobita i zbiorowo zgwałcona. Napaść została sfilmowana przez jednego z trzech sprawców, którzy są w wieku od 12 do 13 lat.


Zobacz wideo Piekło kobiet. Przemoc seksualna to w Polsce codzienność
Podczas ataku nastolatkowie grozili dziewczynce śmiercią, zarzucając jej ukrywanie swoich żydowskich korzeni i nazywając ją "wstrętną Żydówką". Sprawcy zostali zatrzymani dzięki nagraniom z monitoringu. Wśród postawionych im zarzutów jest gwałt i przemoc na tle religijnym.
 
Jak zwylke ani słowa, że to mali muzułmanie, Macron będzie naciskał na lekcje tolerancji w szkołach, kurwa komedia
tak zajęciami zmieni islamską nienawiść do każdego innego rodzaju ludzkiego, jacy to są debile to się w głowie nie mieści.
Wiadomo czy brudasy czy też może to lewicowa akcja poparcia Palestyny?
Pytam o ten gwałt ale nie cytuje wrzuty.
 
Back
Top