Absurdy poprawności politycznej.

Zastanawiałeś się dlaczego nie ma podobnych reklam z białym facetem i czarną laską? To jest zabawne jak twórcy nowych idei zaprzeczają sami sobie.
Bo to żadni twórcy nowych idei, a ukryty sposób elit na likwidację białej rasy.
Można sobie pisać o foliowych czapeczkach, ale tego typu schematy dają wg mnie jasny przekaz o co tu chodzi. Ktoś zastanawiał się kogo mają ruchać te miliony "imigrantów" z afryki? No chyba nie murzynki czy ciapate, których w europie jak na lekarstwo.
 
Bo to żadni twórcy nowych idei, a ukryty sposób elit na likwidację białej rasy.
Można sobie pisać o foliowych czapeczkach, ale tego typu schematy dają wg mnie jasny przekaz o co tu chodzi. Ktoś zastanawiał się kogo mają ruchać te miliony "imigrantów" z afryki? No chyba nie murzynki czy ciapate, których w europie jak na lekarstwo.
ale elity są białe....
tną gałąź na której siedzą?
 
ale elity są białe....
tną gałąź na której siedzą?
Jeśli uznać żyda za białego to tak.
:juanlaugh:
A dwa pisałem kiedyś o chęci Izraela do "podzielenia" się problemem islamu z całym światem. Najprościej odebrać nam kobiety, które ideologicznie najłatwiej łykają taką propagandę, a dodatkowo genetycznie (po zwięrzęcemu) co inne jest bardziej atrakcyjne. Tak jak białym często podobają się kobiety ze wschodu (rasy żółtej).

To spróbuj wyjaśnić dlaczego nie ma w tych reklamach odwrotnego układu?
 
Bo to żadni twórcy nowych idei, a ukryty sposób elit na likwidację białej rasy.
Można sobie pisać o foliowych czapeczkach, ale tego typu schematy dają wg mnie jasny przekaz o co tu chodzi. Ktoś zastanawiał się kogo mają ruchać te miliony "imigrantów" z afryki? No chyba nie murzynki czy ciapate, których w europie jak na lekarstwo.
Zastanawiałeś się dlaczego nie ma podobnych reklam z białym facetem i czarną laską? To jest zabawne jak twórcy nowych idei zaprzeczają sami sobie.
Inżynieria społeczna mówi to Panom coś?
:roberteyeblinking:
 
Jeśli uznać żyda za białego to tak.
:juanlaugh:
A dwa pisałem kiedyś o chęci Izraela do "podzielenia" się problemem islamu z całym światem. Najprościej odebrać nam kobiety, które ideologicznie najłatwiej łykają taką propagandę, a dodatkowo genetycznie (po zwięrzęcemu) co inne jest bardziej atrakcyjne. Tak jak białym często podobają się kobiety ze wschodu (rasy żółtej).

To spróbuj wyjaśnić dlaczego nie ma w tych reklamach odwrotnego układu?
nie wiemy dlaczego są takie reklamy, i nie wiemy dlaczego nie ma reklam biały mężczyzna czarna kobieta....
 
Nie odpowiedziałeś, trudno.
Służy choćby temu, że iloraz inteligencji spadnie w zastraszającym tempie. A kim łatwiej rządzić? retoryczne
ok, a jak będzie biały mężczyzna i czarna kobieta to nie spadnie?
 
ok, a jak będzie biały mężczyzna i czarna kobieta to nie spadnie?
Krótko, mężczyźni mają zakodowane dwie rzeczy, dumę z przynależności do jednego plemienia i obronę swojego małego świata wokół siebie.
Nie chcą zmian w swoim środowisku. Tzw. myślenie plemienne.
Stąd "tajemniczy ci - żydzi" którzy te reklamki tworzą wiedzą, że mężczyznę trudniej przekabacić. (Sam wrzucałem tu wypowiedzi prominentnych żydów na ten temat, chcesz poszukaj, o sposobie na zniszczenie białej rasy, białej europy - dokładnie tym schematem, który się dzieje na naszych oczach, promowaniem mniejszości seksualnych, niszczeniem wartości - najważniejsza rodzina, promowaniem zboczeń i promowaniem stylu życia opartego na rozwoju i sukcesie jednostki - szczególnie kobiet, promowaniem imigracji z państw dzikich i związków białych kobiet z nimi).

Kobiety wręcz przeciwnie. Zobacz statystyki kto głosuje na lewicę, kto wystawał w większości na dworcach z hasłem wilkommen, kto wreszcie wiąże się z dzikusami, kto na lotniskach tworzy spędy obronne jak chcą deportować jakiegoś islamskiego zbrodniarza.
 
To jak spotkacie jakąś fajną, chętną czarnulkę to dajcie mi znać. Świat się przecież nie zawali. :robertmakeup:
No jakoś lewackie Julki nie płaczą o równouprawnieniu i biednych uciskanych kobietach jak wchodzi temat "imigracji" bo jakoś nie zauważyłem tych inżynierek i lekarek tylko samych facetów ściągają. Niesamowita sprawa co nie?

Kolejny dowód na to co wyżej pisał @ninja z4 wam się oczy otworzą jak już będzie za późno dla waszych dzieci.
 
No jakoś lewackie Julki nie płaczą o równouprawnieniu i biednych uciskanych kobietach jak wchodzi temat "imigracji" bo jakoś nie zauważyłem tych inżynierek i lekarek tylko samych facetów ściągają. Niesamowita sprawa co nie?

Kolejny dowód na to co wyżej pisał @ninja z4 wam się oczy otworzą jak już będzie za późno dla waszych dzieci.

Walcz @Siwy25_1 , walcz.

Ja w tym czasie opierdole coś na ciepło. :wink:
 
1696021762388.png
 
I ani jednego słowa w tekście, kiedy się te gangi pojawiły, skąd się wzięły, że to tylko islamskie psy tworzą te gangi. Nic, cisza.
Te kurwy są tak zakłamane, że to się w głowie nie mieści.
 
Jeśli uznać żyda za białego to tak.
:juanlaugh:
A dwa pisałem kiedyś o chęci Izraela do "podzielenia" się problemem islamu z całym światem. Najprościej odebrać nam kobiety, które ideologicznie najłatwiej łykają taką propagandę, a dodatkowo genetycznie (po zwięrzęcemu) co inne jest bardziej atrakcyjne. Tak jak białym często podobają się kobiety ze wschodu (rasy żółtej).

To spróbuj wyjaśnić dlaczego nie ma w tych reklamach odwrotnego układu?
Żydzi skoro podzielili się problemem islamu z całym światem, to będą mieli zaraz cały świat islamu przeciwko żydom i zniknie największy problem, czyli żydzi. Dlatego mówię że powinniśmy przejąć islam na naszych zasadach :jarolaugh:
 
Back
Top