Absurdy poprawności politycznej.

No to właśnie Wy. Ja już do tego czasu będę pobożnym muzułmaninem z brodą a moi synowie będą pracować w służbach siłowych. Damy radę :roberteyeblinking:
W imię Boga Wszechmogącego i dla obrony wiary chrześcijańskiej, jako Stolica Apostolska i Papież, wzywam rycerzy i wojowników naszych czasów do podjęcia krucjaty w Kalifacie sanockim!

Nasza wiara jest pod wpływem niszczących sił barbarzyńców, a nasi bracia oraz siostry cierpią w miejscu, które jest święte dla naszego Kościoła. Święty Sanok i okoliczne ziemie są znieważane przez plugastwo niewiernych, a chrześcijańscy pielgrzymi są narażeni na prześladowania i śmierć.

W odwadze i wierze, apeluję zatem do wszystkich oddanych sprawie, aby zjednoczyli się w duchu krucjaty. Oto wasza szansa, aby stanąć w obronie naszej wiary i ocalić miejsca święte przed profanacją. Wasza misja jest święta! Przemierzając te dalekie, bagniste i nieprzyjazne lądy, pamiętajcie o miłości i pokorze, jakie przyniósł nam nasz Zbawiciel, Jezus Chrystus. Niech wasze ostrza będą narzędziem sprawiedliwości, niech truchła pogan zapłoną w ogniu piekielnym, a wasze serca niech będą napełnione miłością Boga i bliźniego.

Modlitwa będzie waszym sprzymierzeńcem, a wiara waszym przewodnikiem. Niech Bóg Wszechmogący błogosławi waszej krucjacie i chroni was na tej długiej i niebezpiecznej drodze. Niech wasza determinacja i odwaga przyniosą pokój i bezpieczeństwo naszej wierze, a także uciskanej ludności sanockiej. Niech ta krucjata będzie znakiem naszego oddanego poświęcenia dla naszej wiary i jedności w duchu chrześcijańskim. Niech Bóg błogosławi waszą misję.

Śmierć kalifowi Abu-al-Miskatonic!

crusaders-ave-maria.gif
 
Last edited:
ale to nie jest znowu tak, że całe miasta są niebezpieczne: obojętnie czy to Moskwa, Kijów, Drezno, Paryż, New York, Miami czy Londyn.
Po prostu są części miasta, które wyrabiają średnią za całe miasto, zwłaszcza w USA
Nie jest tak do końca. Piszesz o częstotliwości występowania różnych rodzajów przestępstw w zależności od rejonów tych miast. W innych, w tym również w centrach - one również występują więc nigdzie tam nie jest tak bezpiecznie jak np w Krakowie.
 
klauzula sumienia wynika z tego, że nie wszystko co legalne jest etyczne i moralne.

Lubisz pisać o tym co prawników uczą na pierwszym roku studiów. Podzielę się dodatkową garścią wiedzy z pierwszego roku na teorii prawa. Otóż o tym, że nie wszystko co legalne jest moralne, uczy się już na pierwszym roku studiów. Na przykład pijaństwo jest niemoralne, ale legalne. Zdrada jest niemoralna, ale legalna.

Ty natomiast proponujesz klauzulę sumienia, która ma związać moralność z prawem i tak oto zgodnie z Twoją logiką osoba pracująca w aptece może odmówić sprzedania prezerwatyw, bez konsekwencji utraty pracy. Ginekolog bez konsekwencji utraty pracy powinien móc odmówić wykonania zabiegu aborcji. Sprzedawca w monopolowym może odmówić sprzedaży alkoholu i sprzedawać tylko chipsy, paluszki i colę. Nie można go zwolnić, bo mistyczne prawo człowieka.

Zresztą samo prawo to za mało aby kierować się tym, czy powinno się coś robić czy nie. W Polsce można spokojnie oszukiwać ludzi na kasę i dobrze żyć, a komornik nic nie ściągnie, bo nie ma jak. Ba nawet można być miliarderem i nie płacić kar jak jeden bogaty bananowiec...
Ale to nie oznacza, że powinno się oszukiwać ludzi...

Truizm bez związku z klauzulą sumienia.
 

Chorwacja zalana falą imigrantów. Codziennie przybywają setki ludzi​Informację o fali imigrantów w Chorwacji podała rodzima telewizja HRT. Okazuje się, że skutki tej imigracji są odczuwalne w całym kraju, a szczególnie w środkowej części państwa. Rejon ten znajduje się na szlaku między Bośnią i Hercegowiną a Słowenią. Wielu imigrantów przejeżdża jedynie przez Chorwację, chcąc się dostać do innych państw tego regionu, inni zostają. Fala imigrantów jest tak wielka, że jednego dnia przybywa tam ponad 700 osób.
 
Lubisz pisać o tym co prawników uczą na pierwszym roku studiów. Podzielę się dodatkową garścią wiedzy z pierwszego roku na teorii prawa. Otóż o tym, że nie wszystko co legalne jest moralne, uczy się już na pierwszym roku studiów. Na przykład pijaństwo jest niemoralne, ale legalne. Zdrada jest niemoralna, ale legalna.

Ty natomiast proponujesz klauzulę sumienia, która ma związać moralność z prawem i tak oto zgodnie z Twoją logiką osoba pracująca w aptece może odmówić sprzedania prezerwatyw, bez konsekwencji utraty pracy. Ginekolog bez konsekwencji utraty pracy powinien móc odmówić wykonania zabiegu aborcji. Sprzedawca w monopolowym może odmówić sprzedaży alkoholu i sprzedawać tylko chipsy, paluszki i colę. Nie można go zwolnić, bo mistyczne prawo człowieka.Truizm bez związku z klauzulą sumienia.
O klauzuli sumienia mówi TK i nie w takim zakresie jak ty...
Nikt nie mówi o klauzuli sumienia odnośnie sprzedaży alkoholu tylko np. Aborcji w 9 miesiącu ciąży co jest legalne w wielu krajach.
Słaby myczek na wysmianie pomysłu: sprowadzenie sprawy do absurdu.
Zresztą teksty,,już na pierwszym roku prawa" to wysmiewanie tych argumentów jak straszne jest podwyższanie kar, że to niby nie działa -co jest bzdurą i promowaniem hazardu...

Po drugie: to przecież środowiska lewackie mówią że Polska to katotaliban.
Tylko KK nie nawołuje do zasady grzech=przestępstwo, tylko uwielbiani przez lewicę Muzułmanie.
Oprócz nawoływania do wprowadzenia zakazu pornografii przez KK w katechizm KK ale tego nie postuluje nawet twój ulubieniec Mentzen, tylko kilkanaście lat temu Marek Jurek...
 
Nikt nie mówi o klauzuli sumienia odnośnie sprzedaży alkoholu tylko np. Aborcji w 9 miesiącu ciąży co jest legalne w wielu krajach.

Nikt o tym nie mówi w katolickiej Polsce, ale tam gdzie są mniejszości muzułmańskie już się mówi. Dlaczego? Bo katalog aktywności podlegających wyłączeniu klauzulą sumienia jest arbitralny. Brytyjski dziennik „The Telegraph” ustalił, że muzułmańscy pracownicy Marks & Spencer mają prawo odmówić sprzedaży alkoholu i wieprzowiny. Szefowie sieci przekonują, że trzeba szanować swoich pracowników i znaleźć rozwiązania, by nie musieli oni mieć kontaktu z czymś, z czym ze względów religijnych nie mogą się obchodzić. W Polsce gdzie jest dużo Świadków Jehowy, masz klauzule sumienia specjalnie dla tej grupy.

A jak tam u Ciebie poglądy na mowę nienawiści? Powinien być katalog grup społecznych, których nie można obrażać? Jesteś tutaj konsekwentny?
 

widzisz @Karateka@ pytałeś się o przykład inżynierii społecznej.
Ściągamy skrajnie tanią siłę roboczą, robimy im masę integracyjnych programów, naprawdę Niemcy mocno postarali się z tym kursami, ośrodki nie obozy tymczasowe Dajemy im mieszkania socjalne: itp. -czyli to co chciało zrobić też PO, które wcześniej ściągało nawet pracowników z Korei Pół. do stoczni...
AUtor nagrania to niezły bajerant, ale OK:Chcemy nie tylko nowych pracowników, ale nowych obywateli, potencjalnie nowych wyborców: Muzułmanie głosują na lewicę. Plus też lobbyści z dużych koncernów bo wbrew pozorom "tania siła robocza" jest tania jeśli mówimy o duuużych firmach i też nie jest taka taka tania jak się wydaje zarówno dla pracownika jak i pracodawcy, czasami największe kokosy zarabiają na tym pośrednicy (dlatego ciężko o firmę zatrudniającą samych obcokrajowców, musieliby płacę minimalną zlikwidować...) -i w tym kłamie zarówno lewica i prawica.

Tylko Niemcy ściągają kolejnych obywateli krajów gdzie są analfabeci, był Afganistan (bo dużo uchodźców w Niemczech to nie tylko Syryjczycy jak mówiono w mediach tylko mieszanka biedniejszych krajów muzłumańskich), teraz:
1695017900229.png

W Polsce jest średni problem z analfabetyzmem funkcjonalnym a co dopiero byłoby z takim analfabetyzmem...

Analfabeci mają mniejsze IQ, trudniej przystosować się do rzeczywistości kraju pierwszego świata, naprawdę trzeba mieć dużo samozaparcia aby coś osiągnąć będąc analfabetom. Jeszcze pewnie oszukani przez przemytników i pośredników wizją Eldorado w Europie. Pod jednym z filmików z kanału podróżniczego gdzie autor wyśmiewał, że dużo Azjatów i Murzynów ma taką samą wizję Europy jak kiedyś Polacy mieli wizję USA znalazłem komentarz, że w ambasadzie/konsulacie przy wniosku wizowym powinna być dodawana kartka z wyliczeniem kosztów życia to większość by zrezygnowała :korwinlaugh:
Plus tak jak w przypadku obywateli Afganistanu: inne okulary kulturowe przez które widzą świat...

Jeśli to nie jest przykład inżynierii społecznej połączonej z spełnianiem życzeń lobbystów przez lewicę -to nie co tym jest...

EDIT: w sumie nawet po części fajnie widać jak arogancja zostaje ukarana, a w przypadku polityki imigracyjnej Niemców mamy wyrachowanie pod płaszczykiem dbania o prawa człowieka i wyznaczanie ludziom wyzwań, których nie są w stanie osiągnąć.... Tak samo z Francją gdzie jeszcze prowadzili tą politykę pod pretekstem "rekompensowania polityki kolonialnej"
 
Last edited:
Jebany snowflake Warzecha


Warzecha ma twarz jak taki "plecak" kiedy pracowałem w skarbówce, który dzięki plecom w partii kompletnie się opierdalał i dobrze. Bo gdyby zaczął pracować to dopiero narobiłby burdelu :childcry:
:siuu:


Jestem ciekawy czy Warzecha to ma po prostu takie alter ego w sieci czy po prostu jest taki pierdolnięty. Przy Ziemkiewiczu jestem w stanie uwierzyć, że jest trochę jak aktor, któremu rola pojebała się z rzeczywistością.
Już sobie wyobrażam jak wygląda wywiadówka na której jest obecny.
Facet wygląda jak taki rasowy podpierdalacz z osiedla i ocenia innych.
Ah. Chciałbym zobaczyć debatę Warzecha/Sommer vs Jan Śpiewak. Piękna konfrontacja lewactwa vs prawctwo i zabawa czy w przeciągu godzinny można znaleźć jedno zdanie które nie jest demagogią chłopskim/nowoczesnym rozumem...

Nie trzeba nic robić.

Wolę żeby tak gliniarze wyglądali niż pizdusie dla których trzeba normy sprawnościowe obniżać bo całe życie mieli zwolnienie z WFu.
prawackie cancel culture
 
@Karateka@ Ursula na włoskiej wyspie pełnej nielegalnych imigrantów zamiast mówić o wsparciu w deportacjach mówi o relokacji.
Relokacji która jest możliwa dzięki głosom europosłów PO.
Czy Ursula wspiera pośrednio przemytników i handlarzy ludźmi?
Robi im dobry grunt pod interesy?

Woman power Ursuli, no kobiet czasami nie widać w obozach bo są cenniejsze dla przemytników niż mężczyźni...
 
@Karateka@ Ursula na włoskiej wyspie pełnej nielegalnych imigrantów zamiast mówić o wsparciu w deportacjach mówi o relokacji.
Relokacji która jest możliwa dzięki głosom europosłów PO.
Czy Ursula wspiera pośrednio przemytników i handlarzy ludźmi?
Robi im dobry grunt pod interesy?

Woman power Ursuli, no kobiet czasami nie widać w obozach bo są cenniejsze dla przemytników niż mężczyźni...

No to mała przypominajka z procesu legislacyjnego UE, bo widzę że wiara w moc PE dominuje na Cohones.

1. Komisja Europejska proponuje nowe prawo w formie wniosku legislacyjnego.

2. Wnioski są skierowane do odpowiednich komitetów w Parlamencie Europejskim, gdzie są analizowane i mogą być modyfikowane.

3. Głosowanie w plenarnym zgromadzeniu Parlamentu.

4. Po pierwszym czytaniu w Parlamencie, wniosek trafia do Rady Unii Europejskiej, gdzie jest również analizowany i może być zmieniany.

4. Drugie czytanie: Jeśli Rada zgadza się z Parlamentem, wniosek staje się prawem. Jeśli nie, Parlament ma drugie czytanie, w którym może zaakceptować poprawki Rady lub wprowadzić nowe.

5. Pośrednictwo i zgoda: Jeśli nadal nie ma zgody, możliwe jest zwołanie komitetu pojednawczego. Ostateczny tekst musi być zatwierdzony przez obie strony.

6. Podpisanie i publikacja

7. Vacatio legis i wejście w życie

Czyli nic bez akceptacji Rady Unii Europejskiej nie zostanie przepchnięte, czyli bez ministrów krajów członkowskich.
 
No to mała przypominajka z procesu legislacyjnego UE, bo widzę że wiara w moc PE dominuje na Cohones.

1. Komisja Europejska proponuje nowe prawo w formie wniosku legislacyjnego.

2. Wnioski są skierowane do odpowiednich komitetów w Parlamencie Europejskim, gdzie są analizowane i mogą być modyfikowane.

3. Głosowanie w plenarnym zgromadzeniu Parlamentu.

4. Po pierwszym czytaniu w Parlamencie, wniosek trafia do Rady Unii Europejskiej, gdzie jest również analizowany i może być zmieniany.

4. Drugie czytanie: Jeśli Rada zgadza się z Parlamentem, wniosek staje się prawem. Jeśli nie, Parlament ma drugie czytanie, w którym może zaakceptować poprawki Rady lub wprowadzić nowe.

5. Pośrednictwo i zgoda: Jeśli nadal nie ma zgody, możliwe jest zwołanie komitetu pojednawczego. Ostateczny tekst musi być zatwierdzony przez obie strony.

6. Podpisanie i publikacja

7. Vacatio legis i wejście w życie

Czyli nic bez akceptacji Rady Unii Europejskiej nie zostanie przepchnięte, czyli bez ministrów krajów członkowskich.
Czyli jeśli Tusk będzie premierem to jak to mówił Cezary Tomczyk "jesteśmy gotowi na każdą możliwa ilość"....
Ale najważniejsze Ursula wspiera pośrednio przemytników ludzi? Gdzie to europejskie Woman power?
Na miejscu przemytników po tych słowach kupiłbym nowe sejfy i solidne wagi bo oni będą kase ważyć nie liczyć ..
 
No to mała przypominajka z procesu legislacyjnego UE, bo widzę że wiara w moc PE dominuje na Cohones.

1. Komisja Europejska proponuje nowe prawo w formie wniosku legislacyjnego.

2. Wnioski są skierowane do odpowiednich komitetów w Parlamencie Europejskim, gdzie są analizowane i mogą być modyfikowane.

3. Głosowanie w plenarnym zgromadzeniu Parlamentu.

4. Po pierwszym czytaniu w Parlamencie, wniosek trafia do Rady Unii Europejskiej, gdzie jest również analizowany i może być zmieniany.

4. Drugie czytanie: Jeśli Rada zgadza się z Parlamentem, wniosek staje się prawem. Jeśli nie, Parlament ma drugie czytanie, w którym może zaakceptować poprawki Rady lub wprowadzić nowe.

5. Pośrednictwo i zgoda: Jeśli nadal nie ma zgody, możliwe jest zwołanie komitetu pojednawczego. Ostateczny tekst musi być zatwierdzony przez obie strony.

6. Podpisanie i publikacja

7. Vacatio legis i wejście w życie

Czyli nic bez akceptacji Rady Unii Europejskiej nie zostanie przepchnięte, czyli bez ministrów krajów członkowskich.
Ale nagonka na Polskę nie wymaga akceptacji Rady UE?
 
No to mała przypominajka z procesu legislacyjnego UE, bo widzę że wiara w moc PE dominuje na Cohones.

1. Komisja Europejska proponuje nowe prawo w formie wniosku legislacyjnego.

2. Wnioski są skierowane do odpowiednich komitetów w Parlamencie Europejskim, gdzie są analizowane i mogą być modyfikowane.

3. Głosowanie w plenarnym zgromadzeniu Parlamentu.

4. Po pierwszym czytaniu w Parlamencie, wniosek trafia do Rady Unii Europejskiej, gdzie jest również analizowany i może być zmieniany.

4. Drugie czytanie: Jeśli Rada zgadza się z Parlamentem, wniosek staje się prawem. Jeśli nie, Parlament ma drugie czytanie, w którym może zaakceptować poprawki Rady lub wprowadzić nowe.

5. Pośrednictwo i zgoda: Jeśli nadal nie ma zgody, możliwe jest zwołanie komitetu pojednawczego. Ostateczny tekst musi być zatwierdzony przez obie strony.

6. Podpisanie i publikacja

7. Vacatio legis i wejście w życie

Czyli nic bez akceptacji Rady Unii Europejskiej nie zostanie przepchnięte, czyli bez ministrów krajów członkowskich.
To jest to miejsce gdzie płynie szerokim strumieniem biegunka legislacyjna? Poza tym narracja Ursuli nie pokrywa się z większością decydentów w UE? Nie od dziś wiadomo jak w rzeczywistości wyglądają tam te procesy, więc nie róbmy z PE krystalicznej instytucji..
 
To jest to miejsce gdzie płynie szerokim strumieniem biegunka legislacyjna? Poza tym narracja Ursuli nie pokrywa się z większością decydentów w UE? Nie od dziś wiadomo jak w rzeczywistości wyglądają tam te procesy, więc nie róbmy z PE krystalicznej instytucji..
PE jest krystaliczna jak pewna noc, którą dziadek urszuli celebrował w 1938
 
Czyli jeśli Tusk będzie premierem to jak to mówił Cezary Tomczyk "jesteśmy gotowi na każdą możliwa ilość"....
Ale najważniejsze Ursula wspiera pośrednio przemytników ludzi? Gdzie to europejskie Woman power?
Na miejscu przemytników po tych słowach kupiłbym nowe sejfy i solidne wagi bo oni będą kase ważyć nie liczyć ..
Co za różnica, czy Tusk oficjalnie, czy PiS nieoficjalnie?

Jakbyśmy mieli swoje służby specjalne, to oni już by nie żyli. A tak to szkoda gadać.
 
Czyli jeśli Tusk będzie premierem to jak to mówił Cezary Tomczyk "jesteśmy gotowi na każdą możliwa ilość"....
Ale najważniejsze Ursula wspiera pośrednio przemytników ludzi? Gdzie to europejskie Woman power?
Na miejscu przemytników po tych słowach kupiłbym nowe sejfy i solidne wagi bo oni będą kase ważyć nie liczyć ..

Oprócz Konfederacji, to Tusk obecnie ma retorykę najbardziej przeciwko nielegalnej imigracji. A praktyki nie muszę przypominać, bo to on ogarniał umowę z Turcją. Po raz kolejny pudłujesz
 
Czyli jeśli Tusk będzie premierem to jak to mówił Cezary Tomczyk "jesteśmy gotowi na każdą możliwa ilość"....
Ale najważniejsze Ursula wspiera pośrednio przemytników ludzi? Gdzie to europejskie Woman power?
Na miejscu przemytników po tych słowach kupiłbym nowe sejfy i solidne wagi bo oni będą kase ważyć nie liczyć ..
Dopóki komuś z domu osoby karateckiej nie zerwą gwintu dopóty zjeb nie zrozumie co tu się dzieje od lat i żadne komisje tu nie mają nic do rzeczy.
Chociaż i tak myślę, że w imię demokracji europejskiej sam się nadstawi i potem powie klasyczne: "nic takiego nie było".

:roberteyeblinking:
 
Back
Top