Absurdy poprawności politycznej.


FpNT_UdWYAEuwSC

maxresdefault.jpg

Tutaj macie źródło. Ten typek to przecież kumpel Rogana z ONNIT.
 
“Abuse can come in all forms, no matter the gender.”

to była wypowiedź dziennikarki sprzed 8 lat. Dzisiaj powiedziałaby inaczej? :korwinlaugh:
 
biały rasista na filmie, bo niby kto?

Edit: pisałem, zanim to było modne, że czarnuchy gniotą żółtych jak robaki. Od lat, bezkarnie.
Poprawność polityczna doprowadziła do tego, że brakuje tekstów o kulturach niższych, a przecież o ile rasy są równe to kultury...
@Karateka@ wstawiał te wpisy lewaka o tym ile dzieci Murzynów ginie przez broń palna.
Ale byłby kwik jakby napisał, że to przez zgniłą kulturę
 
Poprawność polityczna doprowadziła do tego, że brakuje tekstów o kulturach niższych, a przecież o ile rasy są równe to kultury...
@Karateka@ wstawiał te wpisy lewaka o tym ile dzieci Murzynów ginie przez broń palna.
Ale byłby kwik jakby napisał, że to przez zgniłą kulturę

Nie wiem co to znaczy kultura wyższa i niższa. Z pewnością są kultury, w których prawdopodobieństwo bycia zabitym się zwiększa, bo promują przemoc i bycie gangsta.
 
To wyjaśnię Ci na przykładzie, który zrozumiesz.
W kulturze wyższej, źródłem białka w XXI wieku jest mięso zwierząt chowanych w celach konsumpcyjnych.
W kulturze niższej, źródłem białka w tym samym czasie są robaki.

A w kulturze wyższej trzeba zakazać sprzedaży robaków czy ludzie z tej kultury sami wybierają co jedzą?
 
A w kulturze wyższej trzeba zakazać sprzedaży robaków czy ludzie z tej kultury sami wybierają co jedzą?
A uważasz, że w kulturze wyższej proponuje się społeczeństwu w formie reklamie i szeroko zakrojonej promocji przy użyciu wszystkich dostępnych źródeł przekazu masowego np psie gówno lub larwy robaków jako substytut mięsa ?

Moim zdaniem, jest to potwarz dla odbiorcy tych rewelacji żywieniowych i jednocześnie dowód, że do kultury wyższej nie mają wstępu
 
A uważasz, że w kulturze wyższej proponuje się społeczeństwu w formie reklamie i szeroko zakrojonej promocji przy użyciu wszystkich dostępnych źródeł przekazu masowego np 'psie gówno lub larwy robaków ' jako substytut mięsa ?

Moim zdaniem, jest to potwarz dla odbiorcy tych rewelacji żywieniowych i jednocześnie dowód, że do kultury wyższej nie mają wstępu
Ja to zawsze staram się to wszystko na logikę wziąć. Skoro to jest takie zajebiste źródło białka to czemu lobbują to dopiero teraz.
Przecież 10 lat temu jak i teraz mamy wręcz nadmiar jedzenia, który jest wyrzucany więc po co promować robaki? Jakby były świetnym źródłem białka (bo taki leci przekaz co jest absurdalne i nieprawdziwe) to już dawno zawodowi sportowcy wpierdalali by mącznikk, chrząszcze itp a nie czerwone mięso.
 
Nie wiem co to znaczy kultura wyższa i niższa. Z pewnością są kultury, w których prawdopodobieństwo bycia zabitym się zwiększa, bo promują przemoc i bycie gangsta.
Dobra: miałem pisać maksymalnie cztery posty dziennie ale temat dobry.
Lewica uważa, że objawem niskiej kultury jest katolicyzm jednocześnie chwaląc islam i milicząc o murzyńskich pastorach, którzy są takimi hardcorami, że w porównaniu z nimi to Rydzyk jest cieniasem, który po prostu lubi patrzeć na swoje cyferki w excelu :muttley:

nie ma kultur niższych -a jeśli kultura polega na zbieraniu kilku ton śmieci w mieszkaniu tak, że w całym budynku roi się od karaluchów itp.?
A może jeśli polega na rozwiazywaniu spraw przemocą?
JUż nie mówiąc, że nawet lewacka Francja skazuje za obrzezanie mimo, że to przecież część kultury niektórych grup imigrantów...

Rosyjska kultura to też kultura niższa, bo jak można demoralizacje nazwać kulturą wysoką (chociaż pewnie trochę osób by się znalazło mówiących o tym, że Rosja jest ostoją wartości :aletoniedomnietak: )? Jak coś jest powszechne i utrwalone przez lata to jest częścią kultury danego narodu...

Są kultury wyższe i niższe, ale fakt faktem nawet w kulturach skrajnie niskich można znaleźć jakieś pozytywy....

A uważasz, że w kulturze wyższej proponuje się społeczeństwu w formie reklamie i szeroko zakrojonej promocji przy użyciu wszystkich dostępnych źródeł przekazu masowego np psie gówno lub larwy robaków jako substytut mięsa ?

Moim zdaniem, jest to potwarz dla odbiorcy tych rewelacji żywieniowych i jednocześnie dowód, że do kultury wyższej nie mają wstępu
dajcie spokój z typmi robakami w każdym temacie :korwinlaugh: Politycy powinni się raczej zająć tym, że jak to się stało, że niby z każdym rokiem obniża się jakość jedzenia w sklepach, ale jego cena nie spada... A tyle było mówienia, że nie rozdrobnione rolnictwo będzie miało tyle plusów...
 
Back
Top