„Boxdel” wykluczony z działalności FAME po filmie Sylwestra Wardęgi. Jest oświadczenie organizacji

Chłopie, przecież to stary numer. Bąbelek nie chce do puszki to sobie wymyślił próbę samobójczą. Nażarł się kontrolnie jakichś tabsów, oczywiście wcześniej dokładnie wyliczył że znachorem dawkę, zeby jebło ale nie zajebało. Przyjął, potem telefonik jak mu źle i dupa go swędzi. No i przypadkiem, uratowany. Teraz będzie swirowanko na psychicznego, depresja, lęki, głosy, demony ...
Oooo, o tym pisałem ale zapomniałem, że faktycznie to może być podkładka pod leczenie psychiatryczne i ma spokój z sądem, a I ludzie będą go żałować, że ofiara.
 
Baxton mieszka na Śląsku, a przynajmniej zawsze mieszkał.
Tak się orientujesz jak we frikach widzę a zawsze najwięcej masz do napisania. Od dłuższego czasu całą ekipą siedzą w warszawie i pracują przy projekcie GOATS. 2 a teraz już chyba nawet 3 duże chaty mają wynajęte w Konstancinie i wszyscy zaangażowani w projekt tam mieszkają i pracują
 
Już któryś raz się to określenie pojawia. Jaka jest definicja "normalnej pracy"? Bo abstrahując od aktualnej afery to te przygłupy z internetów kasę biorą od agencji reklamowych czyli w dużym uproszczeniu robią w marketingu. Jest popyt, jest podaż, czemu miałoby to się nie łapać w definicję "normalnej pracy"?
No niestety to jest praca bo oni muszą prowadzić działalność i się normalnie rozliczać
 
Chłopie, przecież to stary numer. Bąbelek nie chce do puszki to sobie wymyślił próbę samobójczą. Nażarł się kontrolnie jakichś tabsów, oczywiście wcześniej dokładnie wyliczył że znachorem dawkę, zeby jebło ale nie zajebało. Przyjął, potem telefonik jak mu źle i dupa go swędzi. No i przypadkiem, uratowany. Teraz będzie swirowanko na psychicznego, depresja, lęki, głosy, demony ...
Proste. Ja też w to nie wierzę, jak już naprawdę spróbował to bardzo lekko, na moje przedstawienie, jebać kurwy.
 
Last edited:
Tak się orientujesz jak we frikach widzę a zawsze najwięcej masz do napisania. Od dłuższego czasu całą ekipą siedzą w warszawie i pracują przy projekcie GOATS. 2 a teraz już chyba nawet 3 duże chaty mają wynajęte w Konstancinie i wszyscy zaangażowani w projekt tam mieszkają i pracują
No mam, głównie w kontekście ich zachowania czy walk w oktagonie. Nie śledzę tego universum tak dokładnie żeby wiedzieć kto gdzie się przeprowadził czy jaki projekt robi, bo chuj mnie to obchodzi. Ty jesteś zorientowany, naprostowales i git, potrzeba nam tu takich specjalistów żeby mieć lepszy obraz całej afery.
 
Pewnie fejk, grubas próbuję się ratować, że to hejt go teraz niszczy. Niech mi powie jak się będzie drugi raz wieszał, przyjadę i kopnę stołek żeby drugiej wpadki nie było.
Dokładnie teraz wszyscy będą próbować żeby grać świra i się wybronić przed odpowiedzialnością
 
Jak dla mnie to całe to towarzystwo śmierdzi, razem z Wardęgą. On chyba był przyjacielem z Baxtonem. Nie wiem czy zniszczyłbym życie swojego przyjaciela wiedząc, że pisał do jakiejś dziewczyny w ten sposób jako nastolatek (chyba). Gdybym miał dowody na coś więcej to nie miałbym skrupułów, jednak w takim przypadku chyba nie. Ewentualnie jest coś więcej o czym Sylwester wie, ale nie ujawnił jeszcze.
 
Jak dla mnie to całe to towarzystwo śmierdzi, razem z Wardęgą. On chyba był przyjacielem z Baxtonem. Nie wiem czy zniszczyłbym życie swojego przyjaciela wiedząc, że pisał do jakiejś dziewczyny w ten sposób jako nastolatek (chyba). Gdybym miał dowody na coś więcej to nie miałbym skrupułów, jednak w takim przypadku chyba nie. Ewentualnie jest coś więcej o czym Sylwester wie, ale nie ujawnił jeszcze.
Może wiedzieć o czymś więcej ale nie ma dowodów więc na policję na pójdzie ale tak próbuje go dojechać.
 
Tak jak kiedyś Diablo Włodarczyk, wziął prochy i zadzwonił do Wasyla i Babilona ze wlasnie je wziął. Wiadomo było, że nie chciał się zabić.
Diabeł jest tak mocno ograniczony, że może i chciał się zabić ale jak już się zabił to stwierdził, że jednak nie :).
 
najlepsze że w necie nic nie ginie i co chwilę wyciągane są jakieś sytuację gdzie te same osoby co teraz grają przejętych , oburzonych i wielce współczują ofiarom pod publikę śmiali się z takich zachowań i podobnych sytuacji

Z Dupy od Stanowskiego i jego teksty do dzieci i Nitro co teraz udaje że nie wiedział o tej dziewczynie 14 lat Stuu kilka lat temu z tego kręcił bekę na streamie

Tam rączka rączke myła i nikt nie widział nic złego póki były zasięgi i kasa przez lata dopiero teraz jak tamci stali się trędowaci to odcinają się od nich
 
najlepsze że w necie nic nie ginie i co chwilę wyciągane są jakieś sytuację gdzie te same osoby co teraz grają przejętych , oburzonych i wielce współczują ofiarom pod publikę śmiali się z takich zachowań i podobnych sytuacji

Z Dupy od Stanowskiego i jego teksty do dzieci i Nitro co teraz udaje że nie wiedział o tej dziewczynie 14 lat Stuu kilka lat temu z tego kręcił bekę na streamie

Tam rączka rączke myła i nikt nie widział nic złego póki były zasięgi i kasa przez lata dopiero teraz jak tamci stali się trędowaci to odcinają się od nich
Każdy tam kontrolnie powinien zostać przeładowany porządnie w bramie i tyle, więcej nie ma co pisać.
A co bo jeden z drugim potrenował? To bierzesz kolegę i walisz go w cymbał razem.z nim.
 
najlepsze że w necie nic nie ginie i co chwilę wyciągane są jakieś sytuację gdzie te same osoby co teraz grają przejętych , oburzonych i wielce współczują ofiarom pod publikę śmiali się z takich zachowań i podobnych sytuacji

Z Dupy od Stanowskiego i jego teksty do dzieci i Nitro co teraz udaje że nie wiedział o tej dziewczynie 14 lat Stuu kilka lat temu z tego kręcił bekę na streamie

Tam rączka rączke myła i nikt nie widział nic złego póki były zasięgi i kasa przez lata dopiero teraz jak tamci stali się trędowaci to odcinają się od nich
Bo całe to środowisko jest skurwiałe na maxa.
 
Obejrzałem przewijając, na koniec na szybko dodane, bo odcinek robiony wcześniej, dziś dokleili końcówkę, że wyjebali tego zwyrola z KS. Także tutaj Stanowski z rigczem.
Zasrany stanowski i jego hipokryzja

1:38

 
Czyli mija 3 dzień a boxdil zamiast na komendzie nagrywa filmy w chacie. Jak oglądam nieraz filmy od ecpu to do niektórych dziadów piszących z 11-13stkami jeździli ponownie po kilku miesiącach. I to takich wypisywali gorsze rzeczy od boxdila.
 
Ciekawe czy Lipton dumny ze współpracy z kanałem sportowym.
Ludzie oznaczali Liptona na potęgę temu Stanowski tak szybko zareagował , dodatkowo ten bezbek z lewej podczas tego programu pod koniec rzucił jakiś pedofilski żarcik odnośnie tej afery i dziwił się że tej ich pogodynki to nie śmieszy
 
Czyli mija 3 dzień a boxdil zamiast na komendzie nagrywa filmy w chacie. Jak oglądam nieraz filmy od ecpu to do niektórych dziadów piszących z 11-13stkami jeździli ponownie po kilku miesiącach. I to takich wypisywali gorsze rzeczy od boxdila.

Bo kiedyś zatrzymanie było finałem tzw. pracy operacyjnej. A teraz trzeba reagować na wyskok Wardęgi, gdzie nikt się nie spodziewał, że są potencjalnie takie grube zarzuty. Jeśli policja nie prowadziła żadnego śledztwa przeciw Boxdelowi to teraz muszą sprawdzić od cholery powiązań. To jest praca na tygodnie, więc nie jestem zdziwiony, że facet dalej na wolce. Przecież go nie zatrzymają na 48 bo to nie ma sensu. Dłużej potrwa wyciąganie danych od operatora jego telefonów :lol:
 
  • Like
Reactions: AKK
Bo kiedyś zatrzymanie było finałem tzw. pracy operacyjnej. A teraz trzeba reagować na wyskok Wardęgi, gdzie nikt się nie spodziewał, że są potencjalnie takie grube zarzuty. Jeśli policja nie prowadziła żadnego śledztwa przeciw Boxdelowi to teraz muszą sprawdzić od cholery powiązań. To jest praca na tygodnie, więc nie jestem zdziwiony, że facet dalej na wolce. Przecież go nie zatrzymają na 48 bo to nie ma sensu. Dłużej potrwa wyciąganie danych od operatora jego telefonów :lol:
Panie, sanki, śledczak - zagrożenie mataczeniem i ucieczką, osoba medialna itd.. Za mniejsze pierdoły ludzi zawijali.
 
Bo kiedyś zatrzymanie było finałem tzw. pracy operacyjnej. A teraz trzeba reagować na wyskok Wardęgi, gdzie nikt się nie spodziewał, że są potencjalnie takie grube zarzuty. Jeśli policja nie prowadziła żadnego śledztwa przeciw Boxdelowi to teraz muszą sprawdzić od cholery powiązań. To jest praca na tygodnie, więc nie jestem zdziwiony, że facet dalej na wolce. Przecież go nie zatrzymają na 48 bo to nie ma sensu. Dłużej potrwa wyciąganie danych od operatora jego telefonów :lol:
Prawde mówiąc boxdil przy tym stuu to pryszcz. Wydaje mi się, że jak u boxdila była tylko ta 1 rozmowa to on sie może wywinąć.
 
Back
Top