„Boxdel” wykluczony z działalności FAME po filmie Sylwestra Wardęgi. Jest oświadczenie organizacji

Normalna praca to ta w którą musisz włożyć fizyczny wysiłek a nie zaświecić mordą, można powiedzieć przecież że modelka pokazująca stringi na dupie normalnie pracuje, ale czy to się wpisuje w definicje normalnej pracy? Dla mnie normalna praca to taka w której masz poprostu etat i określone zadania do wykonania, pierdolenie głupot w internecie mając w tle płatki śniadaniowe (marketing/sponsoring) to nie jest normalna praca, najprościej powiedzieć że normalna praca to ta zwyczajna( choć wiadomo że w tych najnormalniejszych masz najwięcej oojebów i de facto ta praca normalna nie jest )
Czyli jak nie jest to praca fizyczna to nie jest normalna? Czyli jak nie jest to etat to nie jest normalna praca?
 
Kurwa, dla mnie ten cały celebrycki youtube to kloaka ludzkości. Sam Wardęga też święty nie jest, pamiętam te jego debilne akcje jak biegał po Warszawie i łapał za cycki dziewczyny (czy przypadkowe, nie wiem). Żałosne jest to, że odpalili się zero z krzywoustym, afer pedofilskich mieli cały wór u panów w sukienkach ... ale nie ... tam to nie. To jest obrzydliwa na maksa działalność kilku smętnych zjebów, angażowanie się w takie akcje przedstawicieli rządu jest żałosne. Od tego są policja i prokuratura.
Katolicy mają prawo głosu, jakby kościół rozjebali to jedna z drugą Grażyna by powiedziała że w sumie ksiądz Jan nie był zły tylko ............ I głosy poszłyby się jebać, a ruchem takim jak wykonali nic nie stracą, gówniarze nie mają prawa głosu, a każdy normalny dorosły popiera ten ruch więc potencjalnie kilka głosów można zyskać nie tracąc żadnego. To jest też takie lekkie uderzenie w lewicę mi się wydaje, takie ciche, tajemne, podświadome.
 
Haha, idealny timing. Zobaczcie na jego komentarz pod tym filmem i jak się śmieć tłumaczy, oczywiście że wyrwane z kontekstu. Ciekawy czy swoim dzieciom też zadaje takie pytania.
najlepsze komentarze jak poseł Czarnecki ciśnie mu od ,,śmieci'' :juanlaugh:jazda z nimi
 
Czyli jak nie jest to praca fizyczna to nie jest normalna? Czyli jak nie jest to etat to nie jest normalna praca?
Czyli jak nie jest to praca fizyczna tylko umysłowa to nadal jest praca, czyli jak nie jest etat a masz określone zadanie do wykonania na dany termin i od ciebie tylko zależy ile w to włożysz czasu by uzyskać efekt końcowy/to na co się umówiłeś z tym co płaci i dostać zapłatę za wykonaną pracę to nadal jest praca mimo że niby nie na etacie.

Czyli uważasz że wstawienie zdjęcia z paczką chrupek to jest normalna praca tak? Wstawienie pierdolonego zdjęcia do internetu uważasz jako normalną pracę?

Mi nie chodzi że normalna to od razu musi być robol, fizol itp itd. jeśli nadal nie rozumiesz to ja nie potrafię ci inaczej tego wyjaśnić.
 
Screenshot_2023-10-06-11-00-13-506~2.jpg

Screenshot_2023-10-06-11-03-30-160~2.jpg

Film z 2.02.2020 i ten tytuł proroczy...
Dubiel & Lexy...
A ten ma nadal tyle subów... :confused: :facepalm:chociaż ostatnie wideo 3 lata temu i taka afera teraz :boss:
:benny::stevecarell:
 
Katolicy mają prawo głosu, jakby kościół rozjebali to jedna z drugą Grażyna by powiedziała że w sumie ksiądz Jan nie był zły tylko ............ I głosy poszłyby się jebać, a ruchem takim jak wykonali nic nie stracą, gówniarze nie mają prawa głosu, a każdy normalny dorosły popiera ten ruch więc potencjalnie kilka głosów można zyskać nie tracąc żadnego. To jest też takie lekkie uderzenie w lewicę mi się wydaje, takie ciche, tajemne, podświadome.
Ale ja to wiem, tylko mnie to wkurwia na maxa :). Sam kiedyś uczestniczyłem w targaniu rzygajacego na wielorybka biskupa za kończyny przy wtórze klasyka 'Janek Wiśniewski padł'. Chłop żył ze swoją gospodynią, razem mieszkali, mieli córkę, skądinąd bardzo atrakcyjną:). A parafianie w niego jak w obrazek - święty czlowiek, nasz biskup Edmund:).
 
Last edited:
jak można wyrwać z kontekstu takie teksty do dzieci. W żadnym kontekście takie teksty nie padają w rozmowie z dzieckiem , ciekawe co Stanowski na to powie topowy hipokryta polskich mediów ze swoich głupkowatym uśmieszkiem
Czekam na dziennikarskie zero, ma dziś być. Nie oglądam tego regularnie, widziałem parę odcinkow ale ten obejrzę czy poruszy temat swojego funfla. Chociaż to video wypłynęło dzisiaj, a odcinka mógł być nagrywane wczoraj. Tak czy siak, będę śledził i jestem ciekaw czy tego idiotę wyjebia z KS.
 
Czyli jak nie jest to praca fizyczna tylko umysłowa to nadal jest praca, czyli jak nie jest etat a masz określone zadanie do wykonania na dany termin i od ciebie tylko zależy ile w to włożysz czasu by uzyskać efekt końcowy/to na co się umówiłeś z tym co płaci i dostać zapłatę za wykonaną pracę to nadal jest praca mimo że niby nie na etacie.

Czyli uważasz że wstawienie zdjęcia z paczką chrupek to jest normalna praca tak? Wstawienie pierdolonego zdjęcia do internetu uważasz jako normalną pracę?

Mi nie chodzi że normalna to od razu musi być robol, fizol itp itd. jeśli nadal nie rozumiesz to ja nie potrafię ci inaczej tego wyjaśnić.
niezależnie czy jesteś robotnikiem na budowie , architektem , dekoratorem wnętrz , lekarzem , prawnikiem , żółnierzem , masażystą , sprzątaczem czy maklerem - to są normalne prace
Otrzymujesz za swoją pracę określone wynagrodzenie , czy to na etacie czy na podstawie zlecenia , kontraktu
Ktoś kto zarabia na inwestycjach , krypto czy nieruchomościach też ma normalna pracę

strzelanie z palca na kamerkach a poźniej prowadzenie kanaliku na yt czy tik toku gdzie się tańczy dla 12 latków to nie jest normalna praca
 
(pomijając tego gościa, który pisał, że w innych krajach z 12 latkami można uprawiać seks- może faktycznie tak jest, ale serio jest to chore fchuj).
Jak juz to pisałem o limicie 14 lat, ktory jest w połowie europy. 12 lat masz w kraju, gdzie kartele pizgają się z wojskiem w biały dzień.
 
View attachment 79983
View attachment 79984
Film z 2.02.2020 i ten tytuł proroczy...
Dubiel & Lexy...
A ten ma nadal tyle subów... :confused: :facepalm:chociaż ostatnie wideo 3 lata temu i taka afera teraz :boss:
:benny::stevecarell:

Swoją drogą zwrócie uwagę ile topowych gwiazdek na polskim yt to produkty zagraniczne

Stu - Anglik
Lexy Chaplin i braciszek - Niemcy
Dominik Bos - Holandia
Ta czarnula co zaczeli ją promować również na FAME - przybyła robić karierę z ukrainy
Pewnie jest ich więcej ale nie znam sie na tym środowisku
 
Czyli uważasz że wstawienie zdjęcia z paczką chrupek to jest normalna praca tak? Wstawienie pierdolonego zdjęcia do internetu uważasz jako normalną pracę?
Skoro ktoś jest za to gotów zapłacić, jest zgodne z prawem w danym miejscu, a ty odprowadzasz od tego podatki, to czemu nie?
 
Już któryś raz się to określenie pojawia. Jaka jest definicja "normalnej pracy"? Bo abstrahując od aktualnej afery to te przygłupy z internetów kasę biorą od agencji reklamowych czyli w dużym uproszczeniu robią w marketingu. Jest popyt, jest podaż, czemu miałoby to się nie łapać w definicję "normalnej pracy"?
Bo nie pracują na magazynie, albo przy łopacie. 99% społeczeństwa chciałoby zarabiać tak jak oni z tej nienormalnej pracy.
 
Skoro ktoś jest za to gotów zapłacić, jest zgodne z prawem w danym miejscu, a ty odprowadzasz od tego podatki, to czemu nie?
Ta wymiana zdań jest bez sensu, może kto inny się tym zajmie, ja jak już wspomniałem nie jestem w stanie inaczej ci tego wyjaśnić no poprostu.
Jak dajmy na to ktoś siedzi 8 godzin w biurze mechanika i nic nie robi to jednak wykonuje tą samą normalna pracę który wykonuje jego kolega 8 godzin babrający się w smarze
 
Bo nie pracują na magazynie, albo przy łopacie. 99% społeczeństwa chciałoby zarabiać tak jak oni z tej nienormalnej pracy.
No tak, bo normalne prowadzenie choćby komisu samochodowego polega na machaniu łopatą na magazynie :facepalm:
Praca nie musi być fizyczna by była normalną pracę.

Kurwa pracuje fizycznie swoim ciałem o co nazwiesz to normalną praca?
 
Ta wymiana zdań jest bez sensu
Ano, o ile życie z donejtow na streamch jest dyskusyjne, o tyle fakt brania pieniędzy od agencji reklamowej za reklamę produktu (jak prymitywna by nie była), lub za bycie twarzą jakiegoś przedsięwzięcia (jak głupie by nie było), ciężko nie nazwać normalną pracą. Przecież tu też są odpowiednie umowy podpisane itp. Prościej się tego nie da wyjaśnić
 
Czekam na dziennikarskie zero, ma dziś być. Nie oglądam tego regularnie, widziałem parę odcinkow ale ten obejrzę czy poruszy temat swojego funfla. Chociaż to video wypłynęło dzisiaj, a odcinka mógł być nagrywane wczoraj. Tak czy siak, będę śledził i jestem ciekaw czy tego idiotę wyjebia z KS.
Obejrzałem przewijając, na koniec na szybko dodane, bo odcinek robiony wcześniej, dziś dokleili końcówkę, że wyjebali tego zwyrola z KS. Także tutaj Stanowski z rigczem.
 
Ano, o ile życie z donejtow na streamch jest dyskusyjne, o tyle fakt brania pieniędzy od agencji reklamowej za reklamę produktu (jak prymitywna by nie była), lub za bycie twarzą jakiegoś przedsięwzięcia (jak głupie by nie było), ciężko nie nazwać normalną pracą. Przecież tu też są odpowiednie umowy podpisane itp. Prościej się tego nie da wyjaśnić
Normalna praca polega na posiadaniu określonych umiejętności, oni nie mają żadnych, koniec tematu.
 
Normalna praca polega na posiadaniu określonych umiejętności, oni nie mają żadnych, koniec tematu.
W takim razie żadna reklama produktu oparta na popularności osoby reklamującej nie będzie pracą.
EDIT: odnośnie braku umiejętność to też nie do końca, w jakiś sposób popularność ich kanały na youtube zdobyły i coś spowodowało, że ich "fani" wybrali tak, a nie inczej. Jakkolwiek byśmy tym nie pogardzali, faktów to nie zmieni.
 
Last edited:
W takim razie żadna reklama produktu oparta na popularności osoby reklamującej nie będzie pracą.
Mozliwe, tylko wez pod uwagę że taka gówniara z paletką musiała coś osiągnąć w swojej dziedzinie czyli w swoim zawodzie jakby nie patrzeć żeby dostać jakikolwiek kontrakt sponsorski, ogólnie to uważam tę dyskusję za jałową bo tak samo ty jak i ja mamy po swojej stronie rację i nie da się wogole dojść do zakończenia tej dyskusji w naturalny sposób.

I nie, oni nie osiągnęli czegoś w swojej dziedzinie żeby dostać kontrakty, nie zrobili nic, jeden się wybił, pokazał na kanale mordę korlgi czy koleżanki i machina ruszyła, oni nic nie zrobili poza tym jednym który się wybił i pociągnął całą resztę, korzystają z jego roboty, nie ze swojej. To są ameby jebane,zrozum
 
od małolackich czasów spływały pieniądze ze stremów , donejtów itd - żaden z nich nie przepracował 5 min w normalnej pracy jak większość normalnych ludzi którzy w dorosłym życiu odnoszą sukcesy , nie mają szacunku do pieniędzy jak i pracy pierdoląc że 3 godzinny stream to dla niego ciężka praca. Żyli w swoich kolorowych domkach na łasce 12 letniej widowi.

Znam ludzi co robią kasę w biznesie czy pracują w renomowanych zawodach a za małolata łapali byle robotkę by sobie dorobić
Oni są rozpieszczeni przez widzów , yt , sponsorów i teraz jak posypie się im cukierkowy świat to poznają co to prawdziwe życie bo nie każdy tam ma odłożone dobre siano jak np Boxdel którego FAME MMA ustawiło konkretnie


Akurat ci influ sporo pracują, czesto całe dnie, bo montowanie filmów i robienie tego kontentu zajmuje w chuj czasu.
 
Mozliwe, tylko wez pod uwagę że taka gówniara z paletką musiała coś osiągnąć w swojej dziedzinie czyli w swoim zawodzie jakby nie patrzeć żeby dostać jakikolwiek kontrakt sponsorski, ogólnie to uważam tę dyskusję za jałową bo tak samo ty jak i ja mamy po swojej stronie rację i nie da się wogole dojść do zakończenia tej dyskusji w naturalny sposób.
Dokładnie, ona zdobyła popularność wynikami w sporcie, ale te umiejętności w reklamie nie są potrzebne, a oni zdobyli popularność na youtube (lub w innych mediach) robiąc jakiś tam "content" i później też tą popularność spieniężają (a właściwie robią to ludzie, którzy nad nimi stoją: agencje reklamowe, prawdziwi włodarze famemma, czy tam innego high league).
 
Dokładnie, ona zdobyła popularność wynikami w sporcie, ale te umiejętności w reklamie nie są potrzebne, a oni zdobyli popularność na youtube (lub w innych mediach) robiąc jakiś tam "content" i później też tą popularność spieniężają (a właściwie robią to ludzie, którzy nad nimi stoją: agencje reklamowe, prawdziwi włodarze famemma, czy tam innego high league).

ja rozumiem co piszesz i masz w tym rację

Po prostu zrozum o co mi i @Siedem chodzi

W reklamie każdy debil zagra , czy to znany czy nie o ile ktoś zapłaci - mało roboty duża kasa
W ,,normalnej pracy'' przez 8 godzin przez kilka dni , tygodni , miesięcy nie wytrzyma każdy , szczególnie jeśli nie robił tego przez całe życie jak te bananowe chujki

A jest sporo ryzyko dla tych zwyroli że będą musieli przestawić się na normalny tryb życia bo raczej firmy nie będą się wyrywać do płacenia im dalej. Jeszcze z wyrokiem na plecach też łatwo nie będzie
 
Dokładnie, ona zdobyła popularność wynikami w sporcie, ale te umiejętności w reklamie nie są potrzebne, a oni zdobyli popularność na youtube (lub w innych mediach) robiąc jakiś tam "content" i później też tą popularność spieniężają (a właściwie robią to ludzie, którzy nad nimi stoją: agencje reklamowe, prawdziwi włodarze famemma, czy tam innego high league).
Edytowalem mordo, kurwa jakbyś przeczytał to byś mi tej pierwszej części nie napisał
 
W reklamie każdy debil zagra , czy to znany czy nie o ile ktoś zapłaci - mało roboty duża kasa
Ale ja się zgadzam. Chodzi mi o to, że nawet jak mało roboty to nadal robota, czemu nie nazywać tego normalną pracą, skoro są stosowne umowy, podatki itp.
Edytowalem mordo, kurwa jakbyś przeczytał to byś mi tej pierwszej części nie napisał
Jak pisałem to byłeś w trakcie edycji. Jak banan przejmuje firmę ojca to nie jest to normalna praca, przecież też ma wszystko podane na tacy i sam nie musiał nic zrobić?
Od początku chodzi mi o to, że stopień trudności nie powinien definiować czy coś jest pracą, czy nie.
 
Back
Top