„Boxdel” wykluczony z działalności FAME po filmie Sylwestra Wardęgi. Jest oświadczenie organizacji

F7r0qYmaIAAN3U4
 
Ola boga. Blond ortograficzny popełniłem. Lepiej się kurwo zastanów co robiłaś przez ostatnie lata i czemu milczałaś.
*błąd

Trochę się odkleiłeś kolego z tymi wyzwiskami dla osób, które chciały tu normalnie podyskutować (pomijając tego gościa, który pisał, że w innych krajach z 12 latkami można uprawiać seks- może faktycznie tak jest, ale serio jest to chore fchuj).
Odpisałeś komuś, że miałeś jakąś styczność z pedofilią, a później się czepiasz jakichś słówek.
Ochłoń, poczytaj jeszcze raz wszystkie swoje i innych wypowiedzi i trochę rozwagi. Pozdro
 
Stawiam ze ten caly youtuberek jebnie sie na line.
cala paczka wesolego autobusu nie wytrzyma cisnienia i zaczna sie grube akcje z narko i odpaly przy czym wyjdzie jeszcze wiecej gowna na światło dzienne.

Mowie jak jest, jezyce maseczjuset.
 
Stawiam ze ten caly youtuberek jebnie sie na line.
cala paczka wesolego autobusu nie wytrzyma cisnienia i zaczna sie grube akcje z narko i odpaly przy czym wyjdzie jeszcze wiecej gowna na światło dzienne.

Mowie jak jest, jezyce maseczjuset.

Tak będzie jeżeli odetną im źródło dochodu.

Jakieś zakazy działalności internetowej od Ziobry i spółki, etc.

Przecież te odklejone półgłówki nie wiedzą co to normalna praca.
 
*błąd

Trochę się odkleiłeś kolego z tymi wyzwiskami dla osób, które chciały tu normalnie podyskutować (pomijając tego gościa, który pisał, że w innych krajach z 12 latkami można uprawiać seks- może faktycznie tak jest, ale serio jest to chore fchuj).
Odpisałeś komuś, że miałeś jakąś styczność z pedofilią, a później się czepiasz jakichś słówek.
Ochłoń, poczytaj jeszcze raz wszystkie swoje i innych wypowiedzi i trochę rozwagi. Pozdro
Do jutra będzie spokój, bo sala komputerowa w Choroszczy już zamknięta i cisza nocna, każdy w swoim pokoju.
 
Lubie sobie czasami puścić do odsłuchania to co mówi Rock: już prościej nie da się tego powiedzieć
Początek o Boxdelu: zawsze myślałem, że to dzikus :siuu:
Plus ładnie wytłumaczone, że jednak jest większa różnica pomiedzy 19 a 14 lat niż pomiędzy np. 28 lat a 33 lata i cyferki to nie zawsze to samo
 
I może mam tego idioty słuchać 150 minut?

Jak wrzucacie jakieś przydługie gówno czy dajecie na nie namiary to chociaż piszcie w którym momencie to gówno odpalić.
film trwał 6 min i był konkretnie o Wardędze - ale już go skasował z tego co widzę
 
A od kiedy złodziej, kapuś i oszust robiący lewe zbiórki i loterię jest wyrocznia?
Pojechał atencjujsza Wardęge który z każdym z tych bananów się trzymał blisko przez lata , wcześniej przy innej aferze krył Fagatę a teraz odpalił donejty na sprawie gdzie ucierpiały dzieci i zbija na tym swój kapitał w postaci $ i popularnośći raptem udając świętego
 
Stuwa na stulejarza Stu
Myślałem że Dubiel ale on jest zbyt bezczelny i porostu głupi więc zmieniam swój typ, stawiam na boxdila lub kogoś o kim jeszcze nie wiemy, a wypłynie.
Dubiel jest poprostu zbyt pyszny, zbyt głupi żeby zrozumieć co się stało i jakie piętno na nim będzie ciążyć, jego interesuje tylko wizerunek internetowy i stąd ta cisza i sprawa dla wardegi, on ma w dupie dosłownie czy będą na niego pluli w życiu realnym czy nie, błąd był taki że jutubery powychodziły do "prawilnego" świata mma i siła rzeczy poznali kilka osób przez co w realu już życia mieć nie będą nie ważne jak to się skończy, w oskarkowym świecie by było i minęło, ale nie tu, zachciało się być fighterem weszło się do klubów, poznało się ludzi? To teraz przed tymi ludźmi kurwy pedofile się tłumaczyć będziecie.
 
A od kiedy złodziej, kapuś i oszust robiący lewe zbiórki i loterię jest wyrocznia?
Ogólnie to ja nawet nie rozumiem jego fenomenu i dla mnie żadna wyrocznia on nie jest, w sumie sam nie wiem czemu chciałem posłuchać, chyba tylko dlatego że aktualnie zgłębiam ten temat.

@aptekarzovereema czyli wynika z tego że obsral się sądu a w jego filmiku do wardegi były pomówienia i dlatego skasował, proste.
 
Ogólnie to ja nawet nie rozumiem jego fenomenu i dla mnie żadna wyrocznia on nie jest, w sumie sam nie wiem czemu chciałem posłuchać, chyba tylko dlatego że aktualnie zgłębiam ten temat.

@aptekarzovereema czyli wynika z tego że obsral się sądu a w jego filmiku do wardegi były pomówienia i dlatego skasował, proste.
on stwierdził fakt - że odpalił donejty w sprawie gdzie skrzywdzono dzieci i oskarża się kogoś o pedofilię - to nie są pomówienia tylko fakt

Raczej obsrał się hejtu i potęznej publiki Wardęgi która zrobiła mu dym w komentarzach
Gośc ma 400 tysięcy ludzi na live większość ślepo zapatrzonych w niego niczym w sekcie
 
on stwierdził fakt - że odpalił donejty w sprawie gdzie skrzywdzono dzieci i oskarża się kogoś o pedofilię - to nie są pomówienia tylko fakt

Raczej obsrał się hejtu i potęznej publiki Wardęgi która zrobiła mu dym w komentarzach
Gośc ma 400 tysięcy ludzi na live większość ślepo zapatrzonych w niego niczym w sekcie
Aha no to jeśli powiedział tylko coś takiego to dziwne że skasował, dzięki za streszczenie.
 
Nigdy nie rozumiałem jego fenomenu, bo uważam go za kolejnego mało śmiesznego debila ale okazuje się, że w dodatku jest obrzydliwym popierdolencem. Ciekawe jaka będzie reakcja Kanału Sportowego, bo on u nich regularnie występuje.
 
Nigdy nie rozumiałem jego fenomenu, bo uważam go za kolejnego mało śmiesznego debila ale okazuje się, że w dodatku jest obrzydliwym popierdolencem. Ciekawe jaka będzie reakcja Kanału Sportowego, bo on u nich regularnie występuje.

ten co zadaje te chore pytania zrobił Moksa jakiś czas temu

dobra beka z tego co wrzuciłeś bo dzisiaj był u Mazurka (kolegi Stanowskiego) w RMFM i robił z siebie wyrocznię do wychowywania dzieci i brzydził się zachowaniem garstki youtuberów

Pokazuje to tylko że wszędzie jest kolesiostwo i zero zasad - po prostu czasami odłączają od stada kilka ,,chorych sztuk'' z którymi aktualnie nie warto się trzymać
 
Przecież te odklejone półgłówki nie wiedzą co to normalna praca.
Już któryś raz się to określenie pojawia. Jaka jest definicja "normalnej pracy"? Bo abstrahując od aktualnej afery to te przygłupy z internetów kasę biorą od agencji reklamowych czyli w dużym uproszczeniu robią w marketingu. Jest popyt, jest podaż, czemu miałoby to się nie łapać w definicję "normalnej pracy"?
 
Już któryś raz się to określenie pojawia. Jaka jest definicja "normalnej pracy"? Bo abstrahując od aktualnej afery to te przygłupy z internetów kasę biorą od agencji reklamowych czyli w dużym uproszczeniu robią w marketingu. Jest popyt, jest podaż, czemu miałoby to się nie łapać w definicję "normalnej pracy"?
od małolackich czasów spływały pieniądze ze stremów , donejtów itd - żaden z nich nie przepracował 5 min w normalnej pracy jak większość normalnych ludzi którzy w dorosłym życiu odnoszą sukcesy , nie mają szacunku do pieniędzy jak i pracy pierdoląc że 3 godzinny stream to dla niego ciężka praca. Żyli w swoich kolorowych domkach na łasce 12 letniej widowi.

Znam ludzi co robią kasę w biznesie czy pracują w renomowanych zawodach a za małolata łapali byle robotkę by sobie dorobić
Oni są rozpieszczeni przez widzów , yt , sponsorów i teraz jak posypie się im cukierkowy świat to poznają co to prawdziwe życie bo nie każdy tam ma odłożone dobre siano jak np Boxdel którego FAME MMA ustawiło konkretnie
 
Już któryś raz się to określenie pojawia. Jaka jest definicja "normalnej pracy"? Bo abstrahując od aktualnej afery to te przygłupy z internetów kasę biorą od agencji reklamowych czyli w dużym uproszczeniu robią w marketingu. Jest popyt, jest podaż, czemu miałoby to się nie łapać w definicję "normalnej pracy"?
Normalna praca to ta w którą musisz włożyć fizyczny wysiłek a nie zaświecić mordą, można powiedzieć przecież że modelka pokazująca stringi na dupie normalnie pracuje, ale czy to się wpisuje w definicje normalnej pracy? Dla mnie normalna praca to taka w której masz poprostu etat i określone zadania do wykonania, pierdolenie głupot w internecie mając w tle płatki śniadaniowe (marketing/sponsoring) to nie jest normalna praca, najprościej powiedzieć że normalna praca to ta zwyczajna( choć wiadomo że w tych najnormalniejszych masz najwięcej oojebów i de facto ta praca normalna nie jest )
 
ten co zadaje te chore pytania zrobił Moksa jakiś czas temu

dobra beka z tego co wrzuciłeś bo dzisiaj był u Mazurka (kolegi Stanowskiego) w RMFM i robił z siebie wyrocznię do wychowywania dzieci i brzydził się zachowaniem garstki youtuberów

Pokazuje to tylko że wszędzie jest kolesiostwo i zero zasad - po prostu czasami odłączają od stada kilka ,,chorych sztuk'' z którymi aktualnie nie warto się trzymać
Haha, idealny timing. Zobaczcie na jego komentarz pod tym filmem i jak się śmieć tłumaczy, oczywiście że wyrwane z kontekstu. Ciekawy czy swoim dzieciom też zadaje takie pytania.
 
Haha, idealny timing. Zobaczcie na jego komentarz pod tym filmem i jak się śmieć tłumaczy, oczywiście że wyrwane z kontekstu. Ciekawy czy swoim dzieciom też zadaje takie pytania.
jak można wyrwać z kontekstu takie teksty do dzieci. W żadnym kontekście takie teksty nie padają w rozmowie z dzieckiem , ciekawe co Stanowski na to powie topowy hipokryta polskich mediów ze swoich głupkowatym uśmieszkiem
 
Kurwa, dla mnie ten cały celebrycki youtube to kloaka ludzkości. Sam Wardęga też święty nie jest, pamiętam te jego debilne akcje jak biegał po Warszawie i łapał za cycki dziewczyny (czy przypadkowe, nie wiem). Żałosne jest to, że odpalili się zero z krzywoustym, afer pedofilskich mieli cały wór u panów w sukienkach ... ale nie ... tam to nie. To jest obrzydliwa na maksa działalność kilku smętnych zjebów, angażowanie się w takie akcje przedstawicieli rządu jest żałosne. Od tego są policja i prokuratura.
 
Back
Top