Żymianie vs Iran

Co widać po odklejonych działaniach kościoła typu ekumenizm i
Kolego, piękny i mądry, z tego co się orientuję, to ekumenizm jest myślą, ruchem, prądem mającym na celu jedność i współpracę wewnątrz świata chrześcijańskiego. O zrozumienie i współdziałanie pomiędzy katolikami, prawosławnymi czy protestantami.

IMHO idea zacna i bardzo potrzeba m.in. wobec zagrożenia ze strony islamu. Czy nawet WOBEC Twoich "ukochanych" myckowych ;-)
 
przecież innej opcji już nie ma, co bezpartyjni samorządowcy?

odwagi nie będziemy ganić
:korwinlaugh:
na Janusza? ;)


A musicie tak szufladkować?

Jak ktoś krytykuje Kaczora to musi głosować na koalicję?

Musi być argumentum ad personam bo inaczej się nie da dyskutować?
 
A musicie tak szufladkować?

Jak ktoś krytykuje Kaczora to musi głosować na koalicję?

Musi być argumentum ad personam bo inaczej się nie da dyskutować?
Poczujesz się urażony przyznając na kogo głosujesz?
:eddieconspiracy:

To jakaś forma samobiczowania się?

Edit: przecież sam przed chwilą wyskoczyłeś z ziobrowcami.
:lol:
 
Kolego, piękny i mądry, z tego co się orientuję, to ekumenizm jest myślą, ruchem, prądem mającym na celu jedność i współpracę wewnątrz świata chrześcijańskiego. O zrozumienie i współdziałanie pomiędzy katolikami, prawosławnymi czy protestantami.

IMHO idea zacna i bardzo potrzeba m.in. wobec zagrożenia ze strony islamu. Czy nawet WOBEC Twoich "ukochanych" myckowych ;-)
Nie o ten ekumenizm przystojny i zapewne roztropny kolego mi chodzi
a raczej o głoszenie haseł ekumenizmu międzyreligijnego, bo czymże jest całowanie przez papieża katolickiego księgi muzułmanów - koranu? Czy przyjmowanie ich wysłanników u siebie w Rzymie?
Jego do mekki nikt o dziwo nie zapraszał.
:roberteyeblinking:
 
Nie o ten ekumenizm przystojny i zapewne roztropny kolego mi chodzi
a raczej o głoszenie haseł ekumenizmu międzyreligijnego, bo czymże jest całowanie przez papieża katolickiego księgi muzułmanów - koranu? Czy przyjmowanie ich wysłanników u siebie w Rzymie?
Jego do mekki nikt o dziwo nie zapraszał.
:roberteyeblinking:
No to chyba należy stosować inne pojęcie, nie wiem jakie, bo wg PWN "Ekumenizm" to «ruch w chrześcijaństwie dążący do przywrócenia jedności chrześcijan». Wg WSJP PAN: "nurt w chrześcijaństwie, który propaguje porozumienie między różnymi wyznaniami i dąży do przywrócenia jedności wszystkich chrześcijan".

A wielkie zbliżenie z islamem i judaizmem to zapoczątkował i czynnie propagował nasz opomnikowany papież JP2 kremówka, a nie komunista Franciszek ;-)
 
No to chyba należy stosować inne pojęcie, nie wiem jakie, bo wg PWN "Ekumenizm" to «ruch w chrześcijaństwie dążący do przywrócenia jedności chrześcijan». Wg WSJP PAN: "nurt w chrześcijaństwie, który propaguje porozumienie między różnymi wyznaniami i dąży do przywrócenia jedności wszystkich chrześcijan".
Usłyszałem ten termin od jednego biskupa, może i nie jest poprawny, powtarzam po tych cymbałach. Ekumenizm międzyreligijny. Wiem, śmiesznie brzmi, też się zastanaiwałem co on pierdoli. :)
A wielkie zbliżenie z islamem i judaizmem to zapoczątkował i czynnie propagował nasz opomnikowany papież JP2 kremówka, a nie komunista Franciszek ;-)
Chyba nie doczytałeś mojego komentarza w dziale religie...

Edit: pardon w podludziach a już paluszki zaswędziały... :lol:
Tego mu nigdy nie wybaczę, daje tym ruchem świadectwo, zielone światło, uwiarygadnia i tak dalej.
HFEwdcoXIAAjIMl


A teraz wyobraźcie sobie taki gest prze śp. już Homeiniego...
 
A musicie tak szufladkować?

Jak ktoś krytykuje Kaczora to musi głosować na koalicję?

Musi być argumentum ad personam bo inaczej się nie da dyskutować?
Sam wyzywasz od pisiorów ludzi, którzy w życiu na PiS nie głosowali
:beczka:

Cała Magdalenka to jeden chuj.

Szymon Ole Ole Ole!
:juanlaugh:
 
Sam wyzywasz od pisiorów ludzi, którzy w życiu na PiS nie głosowali
Na tym forum nikt nigdy na pis nie głosował ;-) Ale walą na platfusów bardziej niż konfa i posługują się przy tym często retoryką, wpisami, hard pisowskich troli będących na poziomie lisa/olejnik z drugiej strony sporu. I wprost powielają pisowską narrację. Taki tam przypadek ;-)
 
Na tym forum nikt nigdy na pis nie głosował ;-) Ale walą na platfusów bardziej niż konfa i posługują się przy tym często retoryką, wpisami, hard pisowskich troli będących na poziomie lisa/olejnik z drugiej strony sporu. I wprost powielają pisowską narrację. Taki tam przypadek ;-)
Piszą prawdę o pedofilii obywatelskiej, co w tym złego?
:fjedzia:
 
Piszą prawdę o pedofilii obywatelskiej, co w tym złego?
:fjedzia:
Gdyby to platfus miał takiego synka jak kurski, a piotrowicz, broniący i usprawiedliwiający pedofila, był w peło, a partia by go wyniosła na sam szczyt – to byłoby wycie miesiącami. Gdyby pdf Bartłomiej m. był platfusem to też by na tym jechano jak nie wiem co. Ot, podwójne standardy.
 
Gdyby to platfus miał takiego synka jak kurski, a piotrowicz, broniący i usprawiedliwiający pedofila, był w peło, a partia by go wyniosła na sam szczyt – to byłoby wycie miesiącami. Gdyby pdf Bartłomiej m. był platfusem to też by na tym jechano jak nie wiem co. Ot, podwójne standardy.
Ja ich nie widzę, napierdalanka na pisiorów ciągnie się od lat, nawet trwa teraz pomimo, że nie rządzą już w Polsce.

Z historii własnych,
wystarczy, że jechałem jako inspektor nadzoru inwestorskiego na budowę, gdzie rządzili PO-wcy za czasów pisiorów,
od razu włączała im się napierdalanka na pisiorów choć nikt nie pytał. ;)

Więc jakie podwójne standardy.

W drugą stronę o dziwo tego prawie nie zauważałem. A zdecydowanie było tego o wieeeele mniej.

:beczka:
A kiedyś jak bawiłem się w budżetówkę to mniej więcej podział gmin/miast jak to w Polsce 50/50 pis/po.
 
Ja ich nie widzę, napierdalanka na pisiorów ciągnie się od lat, nawet trwa teraz pomimo, że nie rządzą już w Polsce
Ja tego nie kupuję. Tzn. prawie wszyscy twierdzą, że jedna i druga partia to takie same gówno, ale wiarygodni w tym jest dla mnie np @QŃ. Bo po jego postach to widać. Że cały popis go brzydzi i to szanuję.

Autentycznie potrafi dystansować się też np. @Bezimienny. A dla większości niby jedno i drugie to gówno, ale jedno śmierdzi 5 razy bardziej niż drugie ;-)

Jest nagminne powoływanie się na propagandzistów jednej strony, ale nikt nie poważy się posłużyć tymi drugimi, bo byłby zabity śmiechem. To są właśnie podwójne standardy. Ale wiem, że i tak Ciebie nie przekonam. Ot można sobie luźno popieprzyć ;-)
 
Ja tego nie kupuję. Tzn. prawie wszyscy twierdzą, że jedna i druga partia to takie same gówno, ale wiarygodni w tym jest dla mnie np @QŃ. Bo po jego postach to widać. Że cały popis go brzydzi i to szanuję.

Autentycznie potrafi dystansować się też np. @Bezimienny. A dla większości niby jedno i drugie to gówno, ale jedno śmierdzi 5 razy bardziej niż drugie ;-)

Jest nagminne powoływanie się na propagandzistów jednej strony, ale nikt nie poważy się posłużyć tymi drugimi, bo byłby zabity śmiechem. To są właśnie podwójne standardy. Ale wiem, że i tak Ciebie nie przekonam. Ot można sobie luźno popieprzyć ;-)
A to nie mogę uważać, że pis to gówno, a peo jeszcze większe gówno?

Czemu muszę stawiać znak równości?

:beczka:
 
Ja tego nie kupuję. Tzn. prawie wszyscy twierdzą, że jedna i druga partia to takie same gówno, ale wiarygodni w tym jest dla mnie np @QŃ. Bo po jego postach to widać. Że cały popis go brzydzi i to szanuję.

Autentycznie potrafi dystansować się też np. @Bezimienny. A dla większości niby jedno i drugie to gówno, ale jedno śmierdzi 5 razy bardziej niż drugie ;-)

Jest nagminne powoływanie się na propagandzistów jednej strony, ale nikt nie poważy się posłużyć tymi drugimi, bo byłby zabity śmiechem. To są właśnie podwójne standardy. Ale wiem, że i tak Ciebie nie przekonam. Ot można sobie luźno popieprzyć ;-)
OMG boję się zaglądać do tego tematu.
Z PiSem to jest tak, że fajnie posłuchać o wizji Polski dbającej o bezpieczeństwo zewnętrzne i wewnętrzne, potrzebie inwestycji, dbaniu o politykę historyczną, bo prawda sama się nie obroni. Trochę mniej o socjalizmie, ale oczywiście jakieś zabezpieczenie socjalne też jest ważne.
Naprzeciwko w końcu jest Tusk z ekipą: obywatele świata mimo, że zagranicą to głównie byli na wakacjach w Egipcie i w Turcji.
Tylko po rządach PiSu został duży obrót w lombardach, patriotyzm to ławeczki niepodległości, a tak straszyli Niemcami jednocześnie cholernie wspierając niemieckie firmy np. umowa najmu instytucjonalnego ułatwia robotę niemieckim funduszom wykupującym masowo mieszkania, a DHL płacił mniej podatku niż inpost.
Po owocach ich poznacie: biedaki dostały się do władzy i TKM na pełnej zamiast ideałów...

A propagandyści jednej czy drugiej strony.

Kiedyś zadałem na forum pytanie, który prawacki publicysta jest kompletnie do dupy, niewiarygodny. Nie dostałem konkretnej odpowiedzi, a naprawdę ci z prawa dużo nie różnią się od tych z lewa jeśli chodzi o etykę zawodową...

Mi się chce śmiać zarówno z lewactwa i prawactwa: słaba jakość zasługuje na wyśmianie.
 
A to nie mogę uważać, że pis to gówno, a peo jeszcze większe gówno?

Czemu muszę stawiać znak równości?

:beczka:
A pewnie, że możesz ;-) To uczciwe postawienie sprawy. Tyle, że miej minimum tolerancji dla kogoś, kto uważa na odwrót ;-)

Mi się chce śmiać zarówno z lewactwa i prawactwa: słaba jakość zasługuje na wyśmianie

No i to szanuję.
 
Sam wyzywasz od pisiorów ludzi, którzy w życiu na PiS nie głosowali
:beczka:

Cała Magdalenka to jeden chuj.

Szymon Ole Ole Ole!
:juanlaugh:


Nikogo nie wyzywam, po prostu nie wierzę że ktoś mówiący wprost językiem propagandy Sakiewicza czy innego pieczeniarza Pisu nie głosował na tą partię.

W temacie Polityka nawet jak rządził PiS i gazował ludzi w pandemii to było słychać tylko:
Gdyby teraz rządził Rudy byłoby jeszcze gorzej! Jebać platfusów!

:fjedzia:
 
Last edited:
Nikogo nie wyzywam, prostu nie wierzę że ktoś mówiący wprost językiem propagandy Sakiewicza czy innego pieczeniarza Pisu nie głosował na tą partię.

W temacie Polityka nawet jak rządził PiS i gazował ludzi w pandemii to było słuchać tylko:
Gdyby teraz rządził Rudy byłoby jeszcze gorzej! Jebać platfusów!

:fjedzia:
Jesteś z Żydowa?
 
Nikogo nie wyzywam, prostu nie wierzę że ktoś mówiący wprost językiem propagandy Sakiewicza czy innego pieczeniarza Pisu nie głosował na tą partię.
Tę partię.

:roberteyeblinking:
W temacie Polityka nawet jak rządził PiS i gazował ludzi w pandemii to było słuchać tylko:
Gdyby teraz rządził Rudy byłoby jeszcze gorzej! Jebać platfusów!

:fjedzia:
Oczywiście. Tym bardziej ja, który pisałem, że byłem na każdym kowidowym proteście.

:juanlaugh:
 
już @Siwy25_1 wystarczająco wyjaśnił chama/tchórza z chobielina
:beczka:
Dlaczego do niego się konkretnie dopierdoliłem? Bo udawał, że ma jaja, reszta ćwoków okrągłostołowych zawsze byli posłuszni koszernym. To co mogłem napisać, kaczor znowu nie zajął stanowiska? come on

Nie rozumiem jak to może nie wywoływać zdziwienia u Ciebie...
Cohones o Panu Małżonku.
Tymczasem Pan Małżonek:

Tymczasem w Libanie:
 
A w którym miejscu?

Ja przynajmniej nigdy nie zachwycałem się Trumpem bo wiedziałem że to kretyn i chodzi na pasku tych którzy mu płacą.

Niektórzy teraz przeżywają szok prawda?

:roberteyeblinking:
Trump robił ładne wrażenie i można byłoby się na niego nabrać gdyby nie ten jego dawny program telewizyjny oraz kołczingowa kariera z Kiyosakim (ten Uniwersytet Trump to też była komedia). Bardzo niemoralny człowiek.
Człowiek próżny, pazerny z wielkim ego, który dla Izraela i pieniędzy zrobi wszystko.
Reagan przewraca się w grobie...
BTW ładnie dogadał się z Chińczykami, że za słowo Epstein filmiki na tik toku mają ucinane zasięgi.
 
Back
Top