Recent content by Rufus87

  1. Rufus87

    Wrócił z zaświatów! Michał Materla był liczony, ale po chwili brutalnie znokautował Dawida Załęckiego!

    Jak tak slucham tego wywiadu z Norbim, to może najlepiej niech ten rewanż z Pudzianem w biathlonie zrobią. I zamiast Mario niech biegnie Krystian żeby przypadkiem drugi raz wstydu nie było
  2. Rufus87

    Michał Materla w FAME! Legenda KSW zmierzy się z Dawidem Załęckim we wrześniu

    Jak się głębiej zastanowić, to nie wiadomo po co to zestawienie. Michał to się aktualnie bardziej do jazdy figurowej na łyżwach bez łyżew nadaje, a Dawid nawet jak wygra to i tak nikt o zdrowych zmysłach nie uzna go za lepszego zawodnika
  3. Rufus87

    Denis Labryga zdominował Jay’a Silvę! 29-latek lepszy od byłego zawodnika UFC i KSW

    Chłop ściągnięty z kanapy co ostatnią sportową walkę stoczył 6 lat temu i pewnie w trakcie tego starcia myślał co jutro na obiad, a i tak bez większych problemów dojechał do decyzji :DC:
  4. Rufus87

    Marcin Wrzosek pokonał Pawła Tyburskiego w ćwierćfinale turnieju po trudnym pojedynku

    Tylko co oni tam jeszcze aktualnie mogą, kiedyś samo wejście zawodników do klatki z pompą było chyba bardziej kosztowne niż ten caly wczorajszy biedny event
  5. Rufus87

    Marcin Wrzosek pokonał Pawła Tyburskiego w ćwierćfinale turnieju po trudnym pojedynku

    Ja pitole, ta akcja z kolanem była tak absurdalna, że jeszcze wczoraj myślałem że to jakieś tanie, wyreżyserowane kino klasy B. Inna sprawa że w czasach prosperity fejmu, w szatni by mu to kolano poskładało pięciu topowych chirurgów z pierwszego rzędu trybun w przerwie między jednym szczurem a...
  6. Rufus87

    Piotr Hallmann, Marcin Wrzosek i Gracjan Szadziński w turnieju organizacji FAME

    Niebieski Samuraj:crazy: te ksywy to chyba ten sam chłop wymyśla co do Gromdy
  7. Rufus87

    Udany rewanż Marcina Wrzoska. Były mistrz KSW wypunktował “Don Kasjo” w boksie

    Podejrzewam że te wszystkie dymy są po prostu pod publiczkę bo jakoś tą sprzedaż PPV trzeba nakręcić, ale już sama walka to po prostu smutny obowiązek który trzeba odbębnić, najlepiej bez większych obrażeń
  8. Rufus87

    Bandura zarzuca Adamkowi zmianę zasad walki. „Nie wiem, co się wydarzyło po walce Tomasza z Mamedem”

    Niech się cieszy że dostał możliwość zawalczenia z Adamkiem, bo te sugerowanie że typ rękawic by cokolwiek zmienił jest śmieszne
  9. Rufus87

    Tomasz Adamek vs Patryk „Bandura” Bandurski walką wieczoru majowej gali FAME 21 w Gliwicach

    Tak jak Najman stwierdził w jakimś wywiadzie , Dragon w końcu zaczyna łapać o co chodzi we frikach. Narazie jeszcze czuć, że te wbity na Adamka ostrożne, z należytym szacunkiem bo pisane z dużej litery, jakby dopiero stąpał po nieznanym gruncie. Ale czuję, że jeszcze będą z niego ludzie.
  10. Rufus87

    Tomasz Adamek vs Patryk „Bandura” Bandurski walką wieczoru majowej gali FAME 21 w Gliwicach

    Prawdziwa żenada się zacznie gdy ten chłop zacznie trashtalkować Adamka, a przecież wiadomo że ten element we freak mma jest nawet ważniejszy niż sama walka. Jednocześnie jeśli będą to chcieli rozegrać na sportowo to tez kabaret, były mistrz świata będzie szczerzył groźne miny do jakiegoś anonima?
  11. Rufus87

    Piłka nożna

    Może i mają duże przychody ,ale jeśli chodzi o sam budżet to są na grubym minusie i w czołówce najbardziej zadłużonych klubów świata.
  12. Rufus87

    Piłka nożna

    Z Guardiolą to każda 9tka ma na pieńku,najpierw Etoo,potem Ibra,następnie Mandżukić no i teraz Lewy jakoś go jeszcze znosi,ale każdy by się wkórwił jakby nie mógł się skupić na swojej robocie w polu karnym,tylko musiał biegać jak oszołom po boisku.Żeby nie było-Messi to nie jest typowa 9tka.
  13. Rufus87

    Piłka nożna

    Di Maria był za brzydki na Real,nie to co odpicowany Kross i James:crazy:
  14. Rufus87

    Piłka nożna

    No niestety,niezbyt szanuję Real,głównie za to,że rozwalają kasę na prawo i lewo,psując przez to rynek transferowy,a samodzielnie nie potrafią wyprodukować żadnego talentu.Kupują zwykłych najemników,którzy pójdą tam,gdzie dostaną większe pieniądze,nie utożsamiając się z klubem.Taka sobie...
  15. Rufus87

    Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

    ło panie,palio weekend to już samochodowe muzeum astra II 1.6 zarówno słabsze silniki 75/84KM jak i te 101KM bardzo dobrze znoszą gaz,poza tym nie mają problemu z gniciem.Części tanie i łatwo dostępne Focusy nie lubią się z gazem i nie ryzykowałbym z fordem jeśli chcesz zakładać LPG i tanio...
Back
Top