No niestety,niezbyt szanuję Real,głównie za to,że rozwalają kasę na prawo i lewo,psując przez to rynek transferowy,a samodzielnie nie potrafią wyprodukować żadnego talentu.Kupują zwykłych najemników,którzy pójdą tam,gdzie dostaną większe pieniądze,nie utożsamiając się z klubem.Taka sobie...