Jak zapatrujecie się na przyjście Amorima do United?
Będzie coś z tego czy chujnia z patatajnią jaka przypadku każdego trenera pod odejściu SAFa? Trochę z tymi pizdami sympatyzuje, a nie chciałbym być znowu smutny.
Bez sensu. Lepiej się rozjebać na takiego na psach. Padasz po jednym liściu jak rażony prądem, ajtuj wraca za mur gdzie jego naturalne środowisko, a ty domagasz się 6 cyfrowego odszkodowania.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.