Zwyrolisko



Oni muszą kłamać. Przecież Torpedo wie, że tam wszyscy ruchają się ze wszystkimi. Czemu wrzucasz kłamliwy artykul?


Swoją drogą - tej imprezy nie lubię. Stronie od czysto komercyjnych i revovych.
No i seksualność tam jest chujowa. Bo jest albo w dark roomach gdzie mało kto chodzi, i dobrze, a public, tam gdzie parkiet, nie ma wcale bo nie ma klimatu dobrego. Ot, zwykły rejv z klimatami kinkowymi
 
Last edited:
Oni muszą kłamać. Przecież Torpedo wie, że tam wszyscy ruchają się ze wszystkimi. Czemu wrzucasz kłamliwy artykul?


Swoją drogą - tej imprezy nie lubię. Stronie od czysto komercyjnych i revovych.
No i seksualność tam jest chujowa. Bo jest albo w dark roomach gdzie mało kto chodzi, i dobrze, a public, tam gdzie parkiet, nie ma wcale bo nie ma klimatu dobrego. Ot, zwykły rejv z klimatami kinkowymi
Julka, prosiłem już kilka razy, byś mnie oznaczało jak w moją stronę piszesz.
Czyli, czyli, czyli, kurwa oznaczaj ludzi, a najlepiej nie pisz w moją stronę, bo gdybym chciał się zadawać z lewicowymi dewiantami, to bym siedział na forach tych jebanych nieudaczników, a nie na forum mma.
 
Julka, prosiłem już kilka razy, byś mnie oznaczało jak w moją stronę piszesz.
Czyli, czyli, czyli, kurwa oznaczaj ludzi, a najlepiej nie pisz w moją stronę, bo gdybym chciał się zadawać z lewicowymi dewiantami, to bym siedział na forach tych jebanych nieudaczników, a nie na forum mma.


Jaki mój pogląd jest lewicowy?

I mam wyjebane. Większość ludzi, która o mnie pisze, w tym Ty, mnie często nie oznacza. A i po co jak wiem, że to temat który jest dla ciebie jednym z najważniejszych? Na żaden nie poświęciłeś tyle czasu co na ten, redpillu
 
A i po co jak wiem, że to temat który jest dla ciebie jednym z najważniejszych? Na żaden nie poświęciłeś tyle czasu co na ten, redpillu
Screenshot_20231203-161454_Chrome.jpg
Screenshot_20231203-161519_Chrome.jpg

Wybitna dedukcja Watsonie:beczka:
 


No cóż. Oceniam po tym, że w krótkim czasie napisałeś tu dużo, w dodatku pisząc wielkie elaboraty i to na temat który masz niby w dupie, w odpowiedzi na posty gościa, którego masz w dupie, w dodatku wykazując się dużą kreatywnością bo w 90% dyskutując z wymyślonymi przez ciebie samego rzeczami.
W dodatku sam założyłeś ten temat i najebakes tu sporo stron.

Nie ma znaczenia, że przez kilka lat w HP najebakes więcej postów niż tu w kilka tygodni.
 
Back
Top