Zwyrolisko

Żeby nie było.
Nie twierdzę, że króliczki dają dupy komu popadnie bo są biedne.
Bardziej tu robi robotę wychowanie w rodzinie, gen kurwy I lewacka wszechobecna nagonka.
Natomiast zdanie że ciężko nie być ustawionym finansowo jest mylne.
Jest kupa ludzi która ma zwyczajnie ciężko.
 
Jesteś też w tym wieku.
Jesteś poukładany finansowo?


W tym sensie, że nie żyje od 1 do 1 i nie muszę pożyczać pieniędzy nigdy - tak. Jeżeli zwiększymy definicje do np posiadania spłaconego lokum- nie.


I oczywiście, że wiele osób w tym wieku nie jest ułożona finansowo. Jednak w tym zakresie minimum i trochę ponad - większość jest. To mówią dane o ubóstwie itd. Nie mam na myśli bogatych kobiet. Chyba najbogatsza z którą się spotykam zarabia faktem 20 k
 
Żeby nie było.
Nie twierdzę, że króliczki dają dupy komu popadnie bo są biedne.
Bardziej tu robi robotę wychowanie w rodzinie, gen kurwy I lewacka wszechobecna nagonka.
Natomiast zdanie że ciężko nie być ustawionym finansowo jest mylne.
Jest kupa ludzi która ma zwyczajnie ciężko.


A co z tymi które w tym siedzą, są z katolickiej rodziny, robią to z powodu głębokich patriarchalnych przekonań i pragnień, są antyfeministyczne i antylewackie?
Sporo jest takich kobiet, one najczęściej lubią być niewolnicami 24h.
Swoją drogą masochizm wywodzi się w dużej mierze z chrześcijańskiego umartwiania się. Więc nie chodzi tu tylko o lewactwo.

Powody o których piszesz są częste wszak nie zawsze.
Rozwiązłość seksualna po prostu najpierw była tolerowana u mężczyzn. Siłą rzeczy musiało to pójść dalej gdy skończyły się, w dobie antykoncepcji, badań dna, logiczne usprawiedliwienia "matka jest zawsze znana, ojciec nie"
 
Last edited:
A co z tymi które w tym siedzą, są z katolickiej rodziny, robią to z powodu głębokich patriarchalnych przekonań i pragnień, są antyfeministyczne i antylewackie?
Sporo jest takich kobiet, one najczęściej lubią być niewolnicami 24h.
Bycie z katolickiej rodziny nie równa się byciu katolikiem.

Kolego Halibut niech kolega namówi to swoje towarzystwo łacznie z samym sobą na badanie mmpi. Wiele wam sie wyjaśni i może w końcu przestaniecie.przedstawiać to środowisko parafilców jako normalsów.
 
Bycie z katolickiej rodziny nie równa się byciu katolikiem.

Kolego Halibut niech kolega namówi to swoje towarzystwo łacznie z samym sobą na badanie mmpi. Wiele wam sie wyjaśni i może w końcu przestaniecie.przedstawiać to środowisko parafilców jako normalsów.


Nie uważam, że są normalni. Po prostu niekoniecznie są zli, chorzy psychicznie itd. Jedni tak, inni nie. I nic nie napisałem, że ona jest przez to katoliczką.



A pogadam z znajomymi psychologami i psychiatrami i zrobię ten test kiedyś z ciekawości. W BDSM trochę psychologów na szczęście poznałem. Ale biorąc pod uwagę holenderskie badania - nie będzie tu jakiegoś szoku.
 
Sporo jest takich kobiet, one najczęściej lubią być niewolnicami 24h.
Możesz dawać namiary-plac pozamiataja, szambo u somsiada wypląpać,
liście pograbią.
Mogą zapierdalać 24h.


Rozwiązłość seksualna po prostu najpierw była tolerowana u mężczyzn
Nigdy nie była tolerowana.



co z tymi które w tym siedzą, są z katolickiej rodziny, robią to z powodu głębokich patriarchalnych przekonań i pragnień, są antyfeministyczne i antylewackie?
To są kurwy od urodzenia.
Jeśli próbują swoje kurewskie zachowanie jakoś usprawiedliwić to urodzona lewaczka beż dwóch zdań.

To jakiej jest wiary nie ma znaczenia.
 
Możesz dawać namiary-plac pozamiataja, szambo u somsiada wypląpać,
liście pograbią.
Mogą zapierdalać 24h.



Nigdy nie była tolerowana.




To są kurwy od urodzenia.
Jeśli próbują swoje kurewskie zachowanie jakoś usprawiedliwić to urodzona lewaczka beż dwóch zdań.

To jakiej jest wiary nie ma znaczenia.


Oczywiście że było tolerowane. Nawet tutaj na forum pojawiali sie ludzie którzy takie bałwanki głosili jak to, że mężczyzna rozwiązły jest ok, wręcz wtedy jest to powód do dumy, bo ma trudniej, bo klucz który otwiera wiele zamków itd, kontra kobiety, że to kurwa, nawet jak nie jest 4ozwiazla ale wystarczy że raz ruchnie się poza związkiem. Przecież kilkadziesiąt stron o tym bylo.


I od tysięcy lat tak jest, że u mężczyzn jest to bardziej tolerowane. Zainteresuj się trochę historia. Nie tylko polityczna. Myślisz, że burdele i kurtyzany były dla lesbijek?
 
Oczywiście że było tolerowane. Nawet tutaj na forum pojawiali sie ludzie którzy takie bałwanki głosili jak to, że mężczyzna rozwiązły jest ok, wręcz wtedy jest to powód do dumy, bo ma trudniej, bo klucz który otwiera wiele zamków itd, kontra kobiety, że to kurwa, nawet jak nie jest 4ozwiazla ale wystarczy że raz ruchnie się poza związkiem. Przecież kilkadziesiąt stron o tym bylo.


I od tysięcy lat tak jest, że u mężczyzn jest to bardziej tolerowane. Zainteresuj się trochę historia. Nie tylko polityczna.
Mylisz pojęcia.
W społeczeństwie kurwa czy kurwiasz tak samo jest dla normalnego człowieka podludziem.
Z tym zamkiem tego słynnego przysłowia w takim razie nie zrozumiałeś.

Pomimo tego, że jedni i drudzy to gorszy sort, to z racji pewnych warunków społecznych ogólnie ustanowionych to kobiecie dało się prawo do zatwierdzania lub odmowy: umawiania się na randki, przyjęcia oświadczyn, czy właśnie zgody na seks.

To, że te jebane gówna co się pierdolą z kim popadnie próbują się usprawiedlić i wymyślają jakieś lewackie hasła, nie zmienia tego że to podludzie, sort gorszy od pasożyta.
Społeczeństwo od setek lat dało widocznie ten zaszczyt przyjmowania lub odmawiania zaręczyn/umawiania się na randki/czy zgody na seks, bo uważali że są godne tego i tyle.
Tak więc kobiety mają dalej ten przywilej i normalna stworzy związek i stworzy rodzinę, a jebane ścierwa co najwyżej mogą wypląpać szambo u somsiada, bo do niczego innego nie zostaną dopuszczone u normalnych ludzi.
 
Mylisz pojęcia.
W społeczeństwie kurwa czy kurwiasz tak samo jest dla normalnego człowieka podludziem.
Z tym zamkiem tego słynnego przysłowia w takim razie nie zrozumiałeś.

Pomimo tego, że jedni i drudzy to gorszy sort, to z racji pewnych warunków społecznych ogólnie ustanowionych to kobiecie dało się prawo do zatwierdzania lub odmowy: umawiania się na randki, przyjęcia oświadczyn, czy właśnie zgody na seks.

To, że te jebane gówna co się pierdolą z kim popadnie próbują się usprawiedlić i wymyślają jakieś lewackie hasła, nie zmienia tego że to podludzie, sort gorszy od pasożyta.
Społeczeństwo od setek lat dało widocznie ten zaszczyt przyjmowania lub odmawiania zaręczyn/umawiania się na randki/czy zgody na seks, bo uważali że są godne tego i tyle.
Tak więc kobiety mają dalej ten przywilej i normalna stworzy związek ji stworzy rodzinę, a jebane ścierwa co najwyżej mogą wypląpać szambo u somsiada, bo do niczego innego nie zostaną dopuszczone u normalnych ludzi.



No widzisz. Czyli społeczeństwo nigdy nie było normalne, jak i, według Ciebie, normalni nie są także moi krytycy i z tego co piszesz - wielu z nich właśnie nazwałeś kurwami.
Także mylisz się co do normalnego społeczeństwa. Chyba, że uznamy, że większość jest nienormalna, a normalna jest mała część, bo mała ma tak skrajne poglądy jak Ty. Ale wtedy wychodzi na to, że ty jesteś nienormalny czysto statystycznie.
I skąd ty wziąłeś tekst o ruchaniu się z kim popadnie? Laska jak dostanie 100 propozycji seksualnych i wybierze 3 to znaczy że nie rucha się z kim popadnie. Prędzej o facetach tak można powiedzieć bo częściej wyruchana każdą chętna.
 
No widzisz. Czyli społeczeństwo nigdy nie było normalne, jak i, według Ciebie, normalni nie są także moi krytycy
Nie rozśmieszaj mnie.
Nie jesteś wokalistą rockowym by mieć swojego krytyka.

Chuj mnie też obchodzi czy spocony Stefan lub zjebana Julka podzielają moje zdanie.
Dla mnie są ludzie i podludzie i w zależności od tego komentarza są są tak lub inaczej traktowani.
 
Pomimo tego, że jedni i drudzy to gorszy sort, to z racji pewnych warunków społecznych ogólnie ustanowionych to kobiecie dało się prawo do zatwierdzania lub odmowy: umawiania się na randki, przyjęcia oświadczyn, czy właśnie zgody na seks.

Sorry ale nie wiem co Ty tu napisałeś.
 
Sorry ale nie wiem co Ty tu napisałeś.
Gorszy sort to dla mnie kurwy I kurwiarze.

Natomiast w społeczeństwie przyjęło się że kobita daje przyzwolenie, to kurwa jeszcze gorsza z tego tytułu niż kurwiarz (to odnośnie przywołania przez Halibuta przysłowia o kluczu i zamku).
 
Gorszy sort to dla mnie kurwy I kurwiarze.

Natomiast w społeczeństwie przyjęło się że kobita daje przyzwolenie, to kurwa jeszcze gorsza z tego tytułu niż kurwiarz (to odnośnie przywołania przez Halibuta przysłowia o kluczu i zamku).
Tyle się wkurwiałeś, a widzę że jesteś główny nauczyciel rybny, choć edukacja ciągle na etapie pierwszej podstawowej... :eddieconspiracy:
 
Nie rozśmieszaj mnie.
Nie jesteś wokalistą rockowym by mieć swojego krytyka.

Chuj mnie też obchodzi czy spocony Stefan lub zjebana Julka podzielają moje zdanie.
Dla mnie są ludzie i podludzie i w zależności od tego komentarza są są tak lub inaczej traktowani.


No a jednak spełniasz wszystkie definicje i cechy hejtera
 
Gorszy sort to dla mnie kurwy I kurwiarze.

Natomiast w społeczeństwie przyjęło się że kobita daje przyzwolenie, to kurwa jeszcze gorsza z tego tytułu niż kurwiarz (to odnośnie przywołania przez Halibuta przysłowia o kluczu i zamku).


A przecież zwierzę i kurwa to facet bo to kobieta bierze, wybiera samca a facet jak kurwa z wywieszonym językiem daje która zechce.


I ciekawe, że kolegów z forum wyzywasz od kurwa.
 
A przecież zwierzę i kurwa to facet bo to kobieta bierze, wybiera samca a facet jak kurwa z wywieszonym językiem daje która zechce.


I ciekawe, że kolegów z forum wyzywasz od kurwa.
Już Ci kiedyś pisałem że nie interesuje mnie życie erotyczne useròw z forum.
Kolejny raz piszesz z punktu widzenia kobiety (a raczej nie kobiety, a zepsutej szmuli Julki).
Nie masz myśli czasami sobie Pankracego ujebać i zamontować cipsko do walenia?
Ponarzekałabyś na facetów, że kurwiarze, że chuje itd.
W sumie już tak robisz.
 
Długi zaganiacz
:tiphatb:
q0atYcL0Q.888.mem.jpeg
 
Dostał wczoraj w pizdę w dyskusji po czym uciekł,pomyślał przez noc co mu zawsze problemy sprawiało i mamy efekt :waldeklaugh:

Zaznaczyłem "tak" i mam wyjebane jak inni do tego podchodzą inni.
Jest taka zasadnicza różnica między nami a ukrami. Wywalamy w błoto grubą kasę na ich wojenkę a tymczasem oni siedzą sobie u nas na wakacjach.

Masz pajacu trzy swoje tematy i temat o konflikcie,więc nie zaśmiecaj forum.

I cały czas czekam na te twoje matematyczne wyliczenia jak to większość ukrów wysyła kasę na upadlinę i dlaczego bomby nie spadają w święta :kis:


Jeszcze raz zapytam. Czemu Ukraińcy to szczury bo uciekli a koledzy z forum szczurami za to by nie byli?



Czyli uważasz, że Ukraińcy są szczurami bo wyjechali, a Polska o zachód finansują zbrojnie Ukrainę? Gdyby Polska ich nie finansowała to by szczurami nie byli? Dlaczego?

Czyli uważasz, że chłopaki nie wyjechaliby gdyby zachód nam pomagał finansowo?
To absurdalne. Tak samo by wyjechali jak zaznaczyli. Przecież raczej założyli, że w przypadku wojny mielibyśmy wsparcie NATO. Nic nie pisali o tym, że gdyby zachód nam pomagał finansowo to by zostali walczyć. Czemu to kryterium wprowadziłem? Czemu to ma być kryterium pogardy?
Jaki jeszcze zrobisz fikołek by obronić swoje pieprzenie, że jak Ukrainiec wyjeżdża to szczur, a jak Polak czy kolega z forum to już nie?

I nie wiem czemu mam pisać coś o niespadajacych bombach w święta czy wyliczenia ile ukryj wysyłają rodzinom na święta.
Ty zrobiłeś wyliczenia ilu Ukraińców i ile kasy oszukuje na socjalu czy ilu pije pod żabka i jeździ naiebanymi?



Swoją drogą - większość Ukraińców została walczyć, setki tys wróciły z zachodu walczyć. Czyli więcej niż uciekło. A więc idąc twoim argumentem - nie wywalamy kasę w błoto bo Ukraińcy nie mają w dupie swojego kraju i zostali walczyć. Chyba mi nie powiedz że 650 tys jest większe od milionów?
 
Back
Top