Zwyrolisko

Skoro padają tu miliony pytań, które tworzą kolejne miliony pytań to może przypomnijmy sobie przypadki, czyli słynne
Mama Dała Celince Bułkę Nasmarowaną Masłem Wiejskim

  1. Mianownik (M.) - kto? co? - mafedroniara, króliczki
  2. Dopełniacz (D.) - kogo? czego? - mefedroniary, króliczków
  3. Celownik (C.) - komu? czemu? - mefedroniarze, króliczkom
  4. Biernik (B.) - kogo? co? - mefedroniare, króliczki
  5. Narzędnik (N.) - (z) kim? (z) czym? - (z) mefedroniarą, króliczkami
  6. Miejscownik (Ms.) - o kim? o czym? - (o) mefedroniarze, króliczkach
  7. Wołacz (W.) - zwrot do kogoś lub czegoś - O! kurwa!
W wołaczu będzie "o ty kurwo"
 
Mam kurwa 13 albo 33 lata chuj wie juz sam nie ogarniam :beczka: jestem w chuj pojebany przynajmniej każdy tak mówi a mi się wydaje że ja całkiem normalny chlopak jestem hehe ale chuj wie. Kiedyś nasralem komuś na klatę a jak byłem mlody tak 12 moze 13 lat to laska co miala 17 waliła mi konia serio wiecie jak zajebiscie było? No przyznam się bardzo lubię dragi i alko ale wiecie z umiarem tylko pare razy w tygodniu to przecież nic złego.
 
Pytań tu padło więcej niż na maturze ustnej z polskiego :wow:
Ale dobrze, wyjaśnijmy sobie te kilka kontrowersyjnych kwestii.

1.) Facet który cytuje "rucha laski" się nie kurwi, o ile coś go z nimi łączy, tak samo jak kobieta która uprawia seks ze swoim facetem. Kurwieniem się jest z grubsza "rozwiązłość" która polega na tym tym że popuszczasz szpary każdemu flepowi, albo na tym że wkładasz chuja w każdy śmietnik jaki ci się nawinie. Chcesz jasnej deklaracji to proszę, facet też może się kurwić, generalnie moim skromnym zdaniem każdy kto rucha na lewo i prawo, sam siebie nie szanuje.

2.) Muszę chyba tu zebrać kilka twoich pytań do kupy i odpowiem zbiorczo : czym jest kurestwo? To dość proste, rozwiązłość, przypadkowe stosunki seksualne, jebanie się na oczach innych ludzi, udział w orgiach gdzie służysz za spermo-łap dla jakiś zwyroli, zdrady w związku. Wiesz co łączy te wszystkie sytuacje? Brak szacunku, zarówno do siebie samego jak i do drugiego człowieka. Zastawiałeś się kiedyś czemu takimi ludźmi się powszechnie pogardza? Mordo, możesz tu uskuteczniać tu jakieś wykłady moralizatorskie ale to nie umniejsza skali kurestwa w którym bierzesz udział. Nie wmówisz ani mi ani nikomu kto ma jakieś zasady i kręgosłup moralny że to jest ok. Kurwa mać, nie jest i oby nigdy nie było. Ty próbujesz to robić żeby samemu sobie nie wydawać się śmieciem?

3.) Ty mylisz wyuzdany seks z kurwieniem się. To nie są tożsame pojęcia, czym innym jest jakaś dominacja czy lanie po tyłku i wiązanie w sypialni ze swoją kobietą a czym innym jest jebanie się z kim popadnie, gdzie popadnie tylko dla tego że "lubisz seks". Ja też go lubię, czy to sprawi że co tydzień jebie się z inną laską bo mogę skorzystać z tego jak łatwo jest teraz dostępne jebanie dzięki np tinderowi? Nie kurwa, nie robię tego. Dlaczego? Bo mam świadomość że to kurwienie się. Bo bym sobie nie mógł w ryj później spojrzeć, bo jak widzę że laska jest łatwa to mi się odechciewa, kurestwo skutecznie obniża mi libido.

4.) Czy dawanie dupy przyjacielowi to kurestwo? Tak, a wiesz czemu? Bo nawet ten przyjaciel teraz ma twojego "króliczka" za dupodaje, i to tanią, nie trzeba nawet na randkę zabrać, wystarczy jej czasem posłuchać jak mu opowiada o swoich problemach a na koniec cyk, chuj po bile zaparkowany. Zupełnie jakby miał dmuchaną lalę. Nie trzeba nigdzie iść, płacić, zmagać się ze świadomością że na kurwy chodzą ludzie na tyle upośledzeni że nie potrafią sobie zapewnić seksu normalnie. Może sobie wmawiać, podobnie jak twoja przyjaciółka że "to normalne" w końcu są przyjaciółmi, przecież wszyscy przyjaciele się jebią. Ale tak nie jest.

Zrozum, dla zdrowych psychicznie ludzi seks nie to nie jest to samo co walenie konia, nie chodzi o tylko o to żeby spuścić z kija, seks to forma bliskości, to coś co dotyka twojej najbardziej intymnej strefy życia, dla tego kurwa szanujesz tą cześć swojego życia i siebie samego, dla tego będąc normalnym człowiekiem nie chcesz dzielić swojej intymności z przypadkowymi ludźmi, nie puszczasz się przy każdej okazji, nie jebiesz się publicznie.
A wiesz co tu jest jeszcze bardziej kontrastowego? Często jako prostytutki kończą dziewczyny które nigdy tego nie chciały, bo zostały sprzedane do burdelu, bo jakiś alfons udawał ich chłopaka a na koniec nafaszerował chemią i udostępnił kolegom, bo pojechały do pracy za granicę i się okazało że to burdel, to są jakieś popierdolone i dramatyczne historie.
A twoje koleżanki skaczą po kutasach różnych ludzi bo to podobno lubią, nikt ich do tego nie zmusza.

Świetnie, niech tak będzie, tylko mi kurwa nie pierdol że ktoś taki zasługuje na szacunek. Chcesz żebyśmy tak samo szanowali tego twojego królicza jak szanuje się normalne dziewczyny? Nic z tego kurwa. Jak możesz wymagać szacunku do kogoś kto sam siebie nie szanuje? Normalne kobiety, podobnie jak facet potrzebują bliskości, nie przypadkowego jebania.

A na koniec eksperyment, projekcja : twój króliczek zaciąży, urodzi się wam córka, za jakieś 16 lat okaże się że poznała typa który prowadza ją na smyczy, batoży i próbuje wytresować na spermochwyta imprezowego, mówi że to nic złego, bo przecież ona lubi seks i tego potrzebuje. Jakbyś się wtedy poczuł? Uścisnął byś mu rękę czy chciał zabić? Przemyśl to sobie, jestem przekonany że możesz dojść do nieoczekiwanych wniosków.
Sprzątaczki mogą wypierdalać do domu, bo @Risif POZAMIATAŁ
Swoją drogą żona to też kurwa. Masz ruchanie kiedy chcesz.
Najmocniej zaostrzony ołówek w piórniku to ty nie jesteś.
Matko Boska...czy ty w ogóle coś przyswajasz?
Czy ciebie jakiś facet kiedyś skrzywdził? Wykorzystał seksualnie i zostawił? Zgwałcił?
Nie zgwałcił, ale wyruchał i zostawił :mamed:
Przeczytaj co napisał czym jest kurwienie.

Najpierw ten debil pisze że kurwieniem się to popuszczamie szpary każdemu obcemu, a później @Risif sam sobie przeczy
Oho, witamy w zacnym gronie debili.
Tylko @szplin jeszcze imbecyl, ale do jutra ryba mu certyfikat na debila klepnie.
 
Za chwile będzie grono atencjuszy.Bo kto nie wrzucił na forum mma płaskiej dupy jakiejś przechodzonej szmuli.

Banderopitek.


Nadal Torpedo nie wyjaśnił zrodel swoch kłamstw ani nikt czemu facet ruchajacy np Drzewo nie jest kurwa, a kobieta jest :)
 
A wyjaśnił już kto jest głupszy, debil czy imbecyl?
szplin, ty je gupszy, hehe
1) Debil – człowiek o IQ mieszczącym się w przedziale 55—69, upośledzony umysłowo w stopniu lekkim, osiągający poziom umysłowy dwunastolatka.
2) Imbecyl – człowiek o IQ mieszczącym się w przedziale 35—54, upośledzony umysłowo w stopniu średnim, osiągający poziom umysłowy dziewięciolatka.
3) Idiota – człowiek o IQ mieszczącym się w przedziale 0—35, upośledzony umysłowo w stopniu ciężkim, osiągający poziom umysłowy sześciolatka.
Dla porównania — średnie IQ dorosłego człowieka wynosi 100.
 
:no no:

Też kurwa. :werdum:
On, to jest jedyny przedstawiciel gatunku ludzkiego, który ma ujemne IQ.
Sto razy już mu tu każdy odpisał na to pytania o FACETACH (ale mnie wkurwia ta Julkowa nowomowa, coś kurwa obrzydliwego), a ten już kilkadziesiąt razy zaczął post od pytania:
Czyli jak facet....


To nawet Julka która jest tak tępa że spermę wciąga nosem po takim czasie by ogarnęła te odpowiedzi.

Natomiast jak do niego to wszystko dojdzie na raz, dostanie olśnienia i te informacje zaleją malutką kartę pamięci, to system tego nie udźwignie.
 
On, to jest jedyny przedstawiciel gatunku ludzkiego, który ma ujemne IQ.
Sto razy już mu tu każdy odpisał na te pytania o FACETACH (ale mnie wkurwia ta Julkowa nowomowa, coś kurwa obrzydliwego), a ten już kilkadziesiąt razy zaczął post od pytania:
Czyli jak facet....


To nawet Julka która jest tak tępa że spermę wciąga nosem po takim czasie by ogarnęła te odpowiedzi.

Natomiast jak do niego to wszystko dojdzie na raz, dostanie olśnienia i te informacje zaleją malutką kartę pamięci, to system tego nie udźwignie.
U mnie jakoś od gwiazdki w ignorach siedzi, a może od roku? Wrócił i chwilę było ok, ale jakoś dziwnie, po czym coś tam się w dyńce mu zacięło i chuj wie o czym gada. Mi się wydaje że on sam nie wie, co komu jeszcze ma udowodnić, bo wyjaśnia wszystkich i wszystko, a ciągle w dupie i kolejni gadają te same "bzdury".

Trochę mi było szkoda typa najpierw, ale jak zamiast pójść na terapię to oddał jakiemuś szmulowi cały hajs to zrozumiałem że tu ptsd i syndrom ofiary zbiera ponure żniwo i nie ma co ratować, jak sam nie zechce.

Stąd ignor i tylko się śmieję że wam się to nie znudziło :mamed:
 
U mnie jakoś od gwiazdki w ignorach siedzi, a może od roku? Wrócił i chwilę było ok, ale jakoś dziwnie, po czym coś tam się w dyńce mu zacięło i chuj wie o czym gada. Mi się wydaje że on sam nie wie, co komu jeszcze ma udowodnić, bo wyjaśnia wszystkich i wszystko, a ciągle w dupie i kolejni gadają te same "bzdury".

Trochę mi było szkoda typa najpierw, ale jak zamiast pójść na terapię to oddał jakiemuś szmulowi cały hajs to zrozumiałem że tu ptsd i syndrom ofiary zbiera ponure żniwo i nie ma co ratować, jak sam nie zechce.

Stąd ignor i tylko się śmieję że wam się to nie znudziło :mamed:
Nie mam do niego jakieś złej krwi.
Czy jest obrzydliwego z tym, z czym się obnosi?
Tak, ale jego sprawa.
Tylko po co to pierdolenie w kółko to samo?
Niech sobie robi co chce, ale oklasków za te lewackie pierdolenie niech nie oczekuje.
To nie Wyborcza, Wysokie Kutasy czy co tam czyta.
 
Nie mam do niego jakieś złej krwi.
Czy jest obrzydliwego z tym, z czym się obnosi?
Tak, ale jego sprawa.
Tylko po co to pierdolenie w kółko to samo?
Niech sobie robi co chce, ale oklasków za te lewackie pierdolenie niech nie oczekuje.
To nie Wyborcza, Wysokie Kutasy czy co tam czyta.
Ja też nie, ale ponieważ widziałem parokrotnie, jak ludziom odpierdala w podobny sposób i praktycznie nikt z nich nie wrócił do normalności, tak i tutaj nie daję jakichś szans. Jak napisałem, to od niego zależy bycie zjebem.

Wiesz, tu nikt ci nie powie że to dobrze, że jesteś w dupie.

Ale jak już zaczynasz się w tej dupie urządzać, to już jest coś nie w porządku.

Całe forum mu to mówi, a on dalej swoje. Coś się temu misiu odkleiło, i to nie jest oczko, a szósta klepka.

Jak mi wszyscy powiedzieli, żebym wyluzował, to stwierdziłem że coś w tym może być i zacząłem wcielać to w życie i po roku mam jakieś 200% normy.

Tu typ jest na dnie i robi z tego jakieś show, jak patostreamerzy z nagrywaniem bezdomnych. Szkoda strzępić ryja :usunto:
 
juz z 10 raz piszesz ze sie nam dziwisz a sam go nie masz w ignorach bo przeciez mu odpisywales kilka razy ostatnio :mjsmile:
Mam. Czasem jak widzę że już ostro dojebał po waszych reakcjach, to wtedy se zerknę co odjebał.

Wtedy się pokazuje kilka wiadomości, potem znowu znika w próżni. Potestuj bo widzę że funkcjonalności nie znasz :suchykarol:
 
Mam. Czasem jak widzę że już ostro dojebał po waszych reakcjach, to wtedy se zerknę co odjebał.

Wtedy się pokazuje kilka wiadomości, potem znowu znika w próżni. Potestuj bo widzę że funkcjonalności nie znasz :suchykarol:
Widze ze poswiecasz mu wiecej atencji niz my, nie dosyc ze z nim piszesz to dajesz ignora potem odklikujesz potem znowu dajesz bo Cie ciekawi.

Ja tam uzywam do tego głowy po prostu. Widze dlugi post nie chce mi sie to przewijam w pizdu.
 
On, to jest jedyny przedstawiciel gatunku ludzkiego, który ma ujemne IQ.
Sto razy już mu tu każdy odpisał na to pytania o FACETACH (ale mnie wkurwia ta Julkowa nowomowa, coś kurwa obrzydliwego), a ten już kilkadziesiąt razy zaczął post od pytania:
Czyli jak facet....


To nawet Julka która jest tak tępa że spermę wciąga nosem po takim czasie by ogarnęła te odpowiedzi.

Natomiast jak do niego to wszystko dojdzie na raz, dostanie olśnienia i te informacje zaleją malutką kartę pamięci, to system tego nie udźwignie.


Nikt mi nie napisał argumentami merytorycznymi. Każdy do obalenia.
 
U mnie jakoś od gwiazdki w ignorach siedzi, a może od roku? Wrócił i chwilę było ok, ale jakoś dziwnie, po czym coś tam się w dyńce mu zacięło i chuj wie o czym gada. Mi się wydaje że on sam nie wie, co komu jeszcze ma udowodnić, bo wyjaśnia wszystkich i wszystko, a ciągle w dupie i kolejni gadają te same "bzdury".

Trochę mi było szkoda typa najpierw, ale jak zamiast pójść na terapię to oddał jakiemuś szmulowi cały hajs to zrozumiałem że tu ptsd i syndrom ofiary zbiera ponure żniwo i nie ma co ratować, jak sam nie zechce.

Stąd ignor i tylko się śmieję że wam się to nie znudziło :mamed:
Też mu dałem ignora ale czasami nie mogę wytrzymać żeby nie sprawdzić nowych teorii wyssanych z brudnego palca tudzież odbytu sexworkerki. Ciekawosc to bardzo brzydka cecha.
 
Czyli jeżeli kobieta odmawia prawie zawsze seksu, a czasem z niego korzysta, to jest kurwa, mimo że facet np nigdy nie odmawia?
A gdzie coś takiego wyczytałeś w mojej wypowiedzi? Próbujesz zacząć jakieś bezsensowne dyskusje, która patrząc na ilość stron i przerzucania się non stop tych samych argumentów nie ma za bardzo sensu, ponieważ co by nie mówić oraz tłumaczyć, będziesz się trzymać się non stop swojego zdania. Zaznaczyłem tylko, że ostatnie zdanie w twojej odpowiedzi do @Risif jest idiotyczne. Ww. użytkownik jak i niektórzy w tym temacie już niejednokrotnie określili Ci co według ogólnie przyjętych norm uznawane jest za "kurestwo".
 
Widze ze poswiecasz mu wiecej atencji niz my, nie dosyc ze z nim piszesz to dajesz ignora potem odklikujesz potem znowu dajesz bo Cie ciekawi.

Ja tam uzywam do tego głowy po prostu. Widze dlugi post nie chce mi sie to przewijam w pizdu.
Nie daję i zabieram, ty dalej nie rozumiesz :mamed:
Od pół roku siedzi w ignorach, zerknąłem se na kilka tekstów, jak już tu dupy porywało poniektórym :werdum:

Odpisalem raz czy dwa żeby się odmulić i pośmiać trochę :bleed:
 
No tak, nikt nie rozumie.

Czytasz typa ktorego masz w ignorach ale nie musisz mu zabierac ignora ani nic klikac.
Niesamowite nowe funkcje masz na tym forum, chyba ze znowu nie rozumiem :childcry:
Kurwa, klikasz se na ukryty tekst, który wywołał skandal i już, ignora nie ściągasz tylko widzisz jedną, czasem kilka wiadomości, chyba zależnie czy to góra strony, czy dół. Na następnej stronie już wszystkie rybie wysrywy będą znów ukryte.

Masz też drugą opcję, na samym dole jest opcja "show ignored", ale wtedy pokazuje wszystkich durniow, których masz w ignorze, ale tej staram się nie używać bo czasem to apokalipsę potrafi wywołać i stronę wyjebie. Już wytłumaczyłem?

Czy jeszcze raz, jak halibutence? :corn:

No i nie piszę z nim, tylko o nim z innymi. Jemu odpisałem raz, może dwa razy, ale widzę że dalej głowa pełna gówna.

Jeden czy dwa komentarze na prawie 500 to sam se policz kto tu z kim pisze, bo ja mam tu może z dziesięć wpisów do tej pory.
 
Kurwa, klikasz se na ukryty tekst, który wywołał skandal i już, ignora nie ściągasz tylko widzisz jedną, czasem kilka wiadomości, chyba zależnie czy to góra strony, czy dół. Na następnej stronie już wszystkie rybie wysrywy będą znów ukryte.

Masz też drugą opcję, na samym dole jest opcja "show ignored", ale wtedy pokazuje wszystkich durniow, których masz w ignorze, ale tej staram się nie używać bo czasem to apokalipsę potrafi wywołać i stronę wyjebie. Już wytłumaczyłem?
Czyli to co napisalem, jednak niby ignor ale odklikiwane jest, wszystko w temacie. Ciach bajera
 
Back
Top