Zwyrolisko

Czyli to co napisalem, jednak niby ignor ale odklikiwane jest, wszystko w temacie. Ciach bajera
Jak na programistę to masz jakieś blokady w rozumieniu ocb, tym bardziej że całkiem całkiem to opisałem. Masz kurwa więcej możliwości na zobaczenie co pisze osoba w ignorach. Dwie a może trzy różne funkcjonalności, które na to pozwalają. I nie, nic nie odklikujesz. Raz w ignorze i stamtąd nie wylazł. Zerkasz se i tyle, typ ciągle jest w ignorze.
 
W sumie odpowiedzi naszej wyzwolonej forumowej koleżanki można podzielić na dwa etepy:
1.-pytanie o to samo (bez znaczenia ilu już na to pytanie odpowiedziało)

2.- informowanie wszystkich że powyjaśniał/niała/niało nas i chuj.

Prezentacja graficzna ww. punktów poniżej






.
Screenshot_20230930-061111_Chrome~3.jpg
Screenshot_20230930-061147_Chrome~2.jpg
 
W sumie odpowiedzi naszej wyzwolonej forumowej koleżanki można podzielić na dwa etepy:
1.-pytanie o to samo (bez znaczenia ilu już na to pytanie odpowiedziało)

2.- informowanie wszystkich że powyjaśniał/niała/niało nas i chuj.

Prezentacja graficzna ww. punktów poniżej






.View attachment 79387View attachment 79388


Nie wyjaśniłem, po prostu nikt na to nie odpowiada, nie mówiąc o takich jak ty których kłamstwa zwyczajne akurat wskazuje notorycznie. A ty notorycznie udajesz że tego nie ma :)
 
szplin, ty je gupszy, hehe
1) Debil – człowiek o IQ mieszczącym się w przedziale 55—69, upośledzony umysłowo w stopniu lekkim, osiągający poziom umysłowy dwunastolatka.
2) Imbecyl – człowiek o IQ mieszczącym się w przedziale 35—54, upośledzony umysłowo w stopniu średnim, osiągający poziom umysłowy dziewięciolatka.
3) Idiota – człowiek o IQ mieszczącym się w przedziale 0—35, upośledzony umysłowo w stopniu ciężkim, osiągający poziom umysłowy sześciolatka.
Dla porównania — średnie IQ dorosłego człowieka wynosi 100.
My jesteśmy debilami hopsasa hopsasa
 
W sumie odpowiedzi naszej wyzwolonej forumowej koleżanki można podzielić na dwa etepy:
1.-pytanie o to samo (bez znaczenia ilu już na to pytanie odpowiedziało)

2.- informowanie wszystkich że powyjaśniał/niała/niało nas i chuj.

Prezentacja graficzna ww. punktów poniżej






.View attachment 79387View attachment 79388
Ja swego czasu w ukrowym temacie również pozwoliłem sobie na skatalogowanie tego osobnika:
F1D906oWcAAbdGT.png
 
To co? Dostane w końcu moje pięć argumentów dlczaego dziewczyna która spała wczesniej tylko ze swoim przyjacielem,lubi choidzić na smyczy i z czasu zrobi loda nieznajomemu,ale bez połyku bo jej każe jest kurwą?

Czy może przyznacie,że was złapałem na głupocie i kłamstwach na mój temat? :)
 
To co? Dostane w końcu moje pięć argumentów dlczaego dziewczyna która spała wczesniej tylko ze swoim przyjacielem,lubi choidzić na smyczy i z czasu zrobi loda nieznajomemu,ale bez połyku bo jej każe jest kurwą?

Czy może przyznacie,że was złapałem na głupocie i kłamstwach na mój temat? :)


No właśnie? Wytłumaczy ktoś? ;)

I dlaczego ten przyjaciel nie jest kurwa albo ten nieznajomy facet? :)

Bo w średniowieczu tak było? :)
 
To co? Dostane w końcu moje pięć argumentów dlczaego dziewczyna która spała wczesniej tylko ze swoim przyjacielem,lubi choidzić na smyczy i z czasu zrobi loda nieznajomemu,ale bez połyku bo jej każe jest kurwą?

Czy może przyznacie,że was złapałem na głupocie i kłamstwach na mój temat? :)
:deniro:
 
To jest podobno ta co jej gonciarz dupę lizał. Święta dama z only fansa a wcześniej gwiazda top model na tvn.
View attachment 79460
To jest kurwą czy nie jest? :lol:

Tutaj masz przykład dwóch kurew. Męskiej i żeńskiej. A sprzedawanie się za pieniądze czy narkotyki to już z czystej definicji kurestwo.
No i Gonciarz to zwykły zły człowiek. Zwykła kurwa. Nie ukrywa, że chce iść w wyniszczenie, destrukcję tych kobiet i pewnie siebie. Raczej psychopata a nie seksualny przemocowiec
 
To co? Dostane w końcu moje pięć argumentów dlczaego dziewczyna która spała wczesniej tylko ze swoim przyjacielem,lubi choidzić na smyczy i z czasu zrobi loda nieznajomemu,ale bez połyku bo jej każe jest kurwą?

Czy może przyznacie,że was złapałem na głupocie i kłamstwach na mój temat? :)
Już myślałem, że mi tego zjeba jakoś odignorowało. :scary: :ożeszty:
 
Tutaj masz przykład dwóch kurew. Męskiej i żeńskiej. A sprzedawanie się za pieniądze czy narkotyki to już z czystej definicji kurestwo.
No i Gonciarz to zwykły zły człowiek. Zwykła kurwa. Nie ukrywa, że chce iść w wyniszczenie, destrukcję tych kobiet i pewnie siebie. Raczej psychopata a nie seksualny przemocowiec
Nie. To typowy internetowy obrońca kurewek. Wiesz, za dnia wypisuje w necie o prawach kobiet i próbuje pouczać mężczyzn jakie to one są wolne i niezależne po to aby w nocy, te same kobiety narkotyzować, poniżać, bić a może nawet gwałcić. Każdy kukoldzik tego typu, prędzej czy później, skończy oskarżony przez swojego króliczka o znęcanie się i gwałty. Także ten, baw się dobrze :beczka:
 
Nie. To typowy internetowy obrońca kurewek. Wiesz, za dnia wypisuje w necie o prawach kobiet i próbuje pouczać mężczyzn jakie to one są wolne i niezależne po to aby w nocy, te same kobiety narkotyzować, poniżać, bić a może nawet gwałcić. Każdy kukoldzik tego typu, prędzej czy później, skończy oskarżony przez swojego króliczka o znęcanie się i gwałty. Także ten, baw się dobrze :beczka:


Znajdziesz cytaty w których krytykuje promocje kurestwa czy to za kasę czy narkotyki więc nie pomawiaj mnie w taki sposób nawet dla żartów.


I skąd teza, że "każdy" taki Gonciarz zostanie oskarżony?


Edit:


Jeżeli często obrońcy konserwatyzmu uważający kobiety które nie są dziewicami za kurwy, to często hipokryci i dziwkarze, damscy bokserzy, przestępcy, kibole dołujący narkotykami i idący siedzieć za skakanie komuś po głowie albo pobicie laski - to możemy mówić, że to tendencja u obrońców takich wartości?
 
Last edited:
Znajdziesz cytaty w których krytykuje promocje kurestwa czy to za kasę czy narkotyki więc nie pomawiaj mnie w taki sposób nawet dla żartów.


I skąd teza, że "każdy" taki Gonciarz zostanie oskarżony?
Cóż to za projekcja? O nic Cię nie oskarżam :neildegrassewhoa: to robota dla króliczka :awesome: i jeszcze o jakieś "krytykowanie promocji kurestwa za kasę czy narkotyki", jak Ty to wyczytałeś z mojego posta? O niczym takim nie pisałem,

Coś jak uderz w stół? :zakręcony:
 
Cóż to za projekcja? O nic Cię nie oskarżam :neildegrassewhoa: to robota dla króliczka :awesome: i jeszcze o jakieś "krytykowanie promocji kurestwa za kasę czy narkotyki", jak Ty to wyczytałeś z mojego posta? O niczym takim nie pisałem,

Coś jak uderz w stół? :zakręcony:


Oczywiście, że sugerowałes to u mnie,nawet wprost pisząc "także, baw się dobrze". Napisałeś to by porównać mnie do Gonciarza.


Jeżeli często obrońcy konserwatyzmu uważający kobiety które nie są dziewicami za kurwy, to często hipokryci i dziwkarze, damscy bokserzy, przestępcy, kibole dilujacy narkotykami i idący siedzieć za skakanie komuś po głowie albo pobicie laski - to możemy mówić, że to tendencja u obrońców takich wartości?

Czy tak mogą skończyć konserwatyści i obrońcy moralności z Sanoka np?

Także, umoralniaj dalej :p
 
Oczywiście, że sugerowałem to u mnie,nawet wprost pisząc "także, baw się dobrze"


Jeżeli często obrońcy konserwatyzmu uważający kobiety które nie są dziewicami za kurwy, to często hipokryci i dziwkarze, damscy bokserzy, przestępcy, kibole dilujacy narkotykami i idący siedzieć za skakanie komuś po głowie albo pobicie laski - to możemy mówić, że to tendencja u obrońców takich wartości?

Czy tak mogą skończyć konserwatyści i obrońcy moralności z Sanoka np?

Także, umaralniaj dalej.
W sumie to nie zrozumiałem Twojego posta.

giphy.gif
 
To co? Dostane w końcu moje pięć argumentów dlczaego dziewczyna która spała wczesniej tylko ze swoim przyjacielem,lubi choidzić na smyczy i z czasu zrobi loda nieznajomemu,ale bez połyku bo jej każe jest kurwą?

Czy może przyznacie,że was złapałem na głupocie i kłamstwach na mój temat? :)
Juz drugi raz sie zlapalem na ten troll z avatarem. Smieszy za kazdym razem tak samo bo praktycznie nie ma roznicy :mjsmile:


Barrrdzo dobra robota.
 
Juz drugi raz sie zlapalem na ten troll z avatarem. Smieszy za kazdym razem tak samo bo praktycznie nie ma roznicy :mjsmile:


Barrrdzo dobra robota.


Różnica w tym że ja chcę chociaż jeden argument inny niż "kiedyś to było" :p
 
Back
Top