Zwyrolisko

Jak tam, jest tu coś ze zwyrolstwa czy gadacie sobie jak zwykle o tym czemu szmata jest szmatą a nie księżniczką?
pobrane.jpeg
 
Ale przykre jest to, że tyle osób z którymi tu piszesz nazywasz kurwami
a co chuj mnie to obchodzi co sobie robią?
JaK ty nic nie ogarniasz.
Ja ich kurwa nie rucham, nie mój target.
Lubię dziewczynki, nie chłopczyków, więc chuj mnie obchodzić czy jakiś Stasiu Casanova z Psin Dolnych zalicza jakieś niedojebane kurwy. Tylko Ty się nad tym rozwodzisz, bo widocznie to twój target, albo w środku czujesz się kobietą uwięzioną w ciele chłopa (to by kurwa dużo tłumaczyło).


Czy taki Stasiu jest w moich oczach żałosny?
Tak.
Czy interesuje mnie to na tyle, żeby się nad tym rozwodzić?
Nie.
Czy wszystkie Julki to tępe kurwy?
Tak. Każdy ci to powie. Tu ci to już każdy napisał tyle razy że do porzygu i nie raz jeszcze to usłyszysz.
Doceń szzere odpowiedzi.
 
a co chuj mnie to obchodzi co sobie robią?
JaK ty nic nie ogarniasz.
Ja ich kurwa nie rucham, nie mój target.
Lubię dziewczynki, nie chłopczyków, więc chuj mnie obchodzić czy jakiś Stasiu Casanova z Psin Dolnych zalicza jakieś niedojebane kurwy. Tylko Ty się nad tym rozwodzisz, bo widocznie to twój target, albo w środku czujesz się kobietą uwięzioną w ciele chłopa (to by kurwa dużo tłumaczyło).


Czy taki Stasiu jest w moich oczach żałosny?
Tak.
Czy interesuje mnie to na tyle, żeby się nad tym rozwodzić?
Nie.
Czy wszystkie Julki to tępe kurwy?
Tak. Każdy ci to powie. Tu ci to już każdy napisał tyle razy że do porzygu i nie raz jeszcze to usłyszysz.
Doceń szzere odpowiedzi.
Gadasz z ekspertem,który jest rozdarty :jarolaugh:
Zaraz imprezka, lecę z swoim Króliczkiem i druga swieżynka pod moją opieką.

To prawda. Z jedną bywałem na imprezach z drugą nie.
 
Gadasz z ekspertem,który jest rozdarty :jarolaugh:
Najlepsze że na początku były obie i jedna miała nawet zostać "oddelegowana do obsłużenia"

Potem już zmienił zdanie i powiedział że było tylko jebanie przy ludziach bez obsłużenia osób trzecich.

Potem że w ogóle nie przy ludziach, tylko w zaciszu i że panna miała tylko kilku przyjaciół wyrachanych i w trójkącie.


Potem, że jednego tylko miała.

Za dwa, Qatrzy dni to będzie Niepokalana Dziewica I będzie się dziwił co my chcemy od dziewicy I dlaczego ją nazywamy kurwą :korwinlaugh:
 
Jak tam, jest tu coś ze zwyrolstwa czy gadacie sobie jak zwykle o tym czemu szmata jest szmatą a nie księżniczką?

a co chuj mnie to obchodzi co sobie robią?
JaK ty nic nie ogarniasz.
Ja ich kurwa nie rucham, nie mój target.
Lubię dziewczynki, nie chłopczyków, więc chuj mnie obchodzić czy jakiś Stasiu Casanova z Psin Dolnych zalicza jakieś niedojebane kurwy. Tylko Ty się nad tym rozwodzisz, bo widocznie to twój target, albo w środku czujesz się kobietą uwięzioną w ciele chłopa (to by kurwa dużo tłumaczyło).


Czy taki Stasiu jest w moich oczach żałosny?
Tak.
Czy interesuje mnie to na tyle, żeby się nad tym rozwodzić?
Nie.
Czy wszystkie Julki to tępe kurwy?
Tak. Każdy ci to powie. Tu ci to już każdy napisał tyle razy że do porzygu i nie raz jeszcze to usłyszysz.
Doceń szzere odpowiedzi.


Bez sensu.

Albo nazywasz ludzi ruchajacy poza związkiem kurwami albo nie. Co ma płeć do rzeczy?

Czy ktoś cię zmusza do ruchania każdej laski? Czy gości? Nie? To jakie ma znaczenie ich płeć?
 
Gadasz z ekspertem,który jest rozdarty :jarolaugh:
Najlepsze że na początku były obie i jedna miała nawet zostać "oddelegowana do obsłużenia"

Potem już zmienił zdanie i powiedział że było tylko jebanie przy ludziach bez obsłużenia osób trzecich.

Potem że w ogóle nie przy ludziach, tylko w zaciszu i że panna miała tylko kilku przyjaciół wyrachanych i w trójkącie.


Potem, że jednego tylko miała.

Za dwa, Qatrzy dni to będzie Niepokalana Dziewica I będzie się dziwił co my chcemy od dziewicy I dlaczego ją nazywamy kurwą :korwinlaugh:



Czekam na cytat w którym napisałem że byłem na imprezie z moją drugą dziewczyną.

Nie napisałem że obie to moje ulegle. Wynysliliscie to sobie. Mam więcej lasek z którymi czasem robię różne rzeczy, ale nie są moje, nie jestem z nimi w relacji, ich panem. Chyba że się widzimy i robię im sesje BDSM.
Więc według was te kilka dziewczyn to są moje dwie w relacji? Dość pojebane


Bylem na imprezie z moim Króliczkiem i swiezynka. Poznaną w sieci, która poprosiła bym się nią zaopiekował na pierwszej imprezie.
Nie z moją drugą dziewczyną. Z tą swiezynka nie jestem w relacji, debile.
 
Najlepsze że na początku były obie i jedna miała nawet zostać "oddelegowana do obsłużenia"

Potem już zmienił zdanie i powiedział że było tylko jebanie przy ludziach bez obsłużenia osób trzecich.

Potem że w ogóle nie przy ludziach, tylko w zaciszu i że panna miała tylko kilku przyjaciół wyrachanych i w trójkącie.


Potem, że jednego tylko miała.

Za dwa, Qatrzy dni to będzie Niepokalana Dziewica I będzie się dziwił co my chcemy od dziewicy I dlaczego ją nazywamy kurwą :korwinlaugh:



O czym ty pieprzysz?

Napisałem że mógłbym i to planuje. Nie napisałem że to zrobiłem. Nie napisałem też że miała jednego przede mną. Czemu kłamiesz ciągle?
 
Czekam na cytat w którym napisałem że byłem na imprezie z moją drugą dziewczyną.


Bylem na imprezie z moim Króliczkiem i swiezynka. Poznaną w sieci, która poprosiła bym się nią zaopiekował na pierwszej imprezie.
Nie z moją drugą dziewczyną. Z tą swiezynka nie jestem w relacji, debile
 
Najlepsze że na początku były obie i jedna miała nawet zostać "oddelegowana do obsłużenia"

Potem już zmienił zdanie i powiedział że było tylko jebanie przy ludziach bez obsłużenia osób trzecich.

Potem że w ogóle nie przy ludziach, tylko w zaciszu i że panna miała tylko kilku przyjaciół wyrachanych i w trójkącie.


Potem, że jednego tylko miała.

Za dwa, Qatrzy dni to będzie Niepokalana Dziewica I będzie się dziwił co my chcemy od dziewicy I dlaczego ją nazywamy kurwą :korwinlaugh:
Najfajniejsze jest, że uważa że jestem gorszy bo ja to anonimowy bajkopisarz, a on jest dobrze znanym bajkopisarzem :corn:

Ja już kurwa wolę moje bajki, które się realizują jedna po drugiej, niż znikające kurtyzany-ochotniczki i co chwila zmieniające się zdanie.

Moment... Płaczliwość, czepianie się o drobiazgi, odwracanie kota ogonem, przypisywanie innym swoich numerów, zmiany tematów, zmiany zdania i atakowanie o to innych plus tym podobne - normalnie mu hormony rozjebało.

Kortyzol, estradiol i prolaktyna, stąd chęć zemsty i poczucie krzywdy.

Normalnie dupa pęknięta jak kasztan na jesień.
 
Obaj wiemy,że możesz sobie wstawić wszystko.Ja swoje zdanie na twój temat mam,zwłaszcza,że potrafisz się zamotać w zeznaniach w przeciągu 5 min.
Czytam to tylko dla beki bo jest momentami lepsze od podludzi.


Mogę wstawić normalna rozmowy z datą z której to wynika. Widziałeś kiedyś bym bym mistrzem photographa?

Wiesz, że to prawda i szkoda ci 2 stów
 
Najfajniejsze jest, że uważa że jestem gorszy bo ja to anonimowy bajkopisarz, a on jest dobrze znanym bajkopisarzem :corn:

Ja już kurwa wolę moje bajki, które się realizują jedna po drugiej, niż znikające kurtyzany-ochotniczki i co chwila zmieniające się zdanie.

Moment... Płaczliwość, czepianie się o drobiazgi, odwracanie kota ogonem, przypisywanie innym swoich numerów, zmiany tematów, zmiany zdania i atakowanie o to innych plus tym podobne - normalnie mu hormony rozjebało.

Kortyzol, estradiol i prolaktyna, stąd chęć zemsty i poczucie krzywdy.

Normalnie dupa pęknięta jak kasztan na jesień.


W czym np zmieniłem zdanie?

Torpedo się rozpisał a nie podał żadnego cytatu
 
Tylko pózniej płacze jak pizda,że dostaje hejt :rofl:
Schizofrenia? Spustoszenie po narkotykach? Wenera?


Wy płaczecie jak to was wkurwiam ale wchodzicie i komentujecie, podburzeni często, pod płaszczykiem "hehe, to tylko beka". No ale nawet wtedy to ma dla was tak dużą wartość że tyle czasu poświęcacie
 
Torpedo się rozpisał a nie podał żadnego cytatu
Weź się już nie kompromituj.
Cytatów miałeś już tu tyle najebane przeze mnie i innych userów, że powinieneś po tej spektakularnej kompromitacji się nie odzywasz (a że nie masz wstydu to jest jak jest)
Wy płaczecie jak to was wkurwiam ale wchodzicie
Jedynie ty tu płaczesz.
Reszta się dobrze bawi, albo ma cię dawno w ignorach.
 
No ale nawet wtedy to ma dla was tak dużą wartość że tyle czasu poświęcacie
Zauwaz ze wiekszosc osob Ci cos napisze i konczy dyskusje lub wymieni z Toba 3-4 posty. Natomiast Ty odpowiadasz kompletnie wszystkim, takze jedynym kto tu poswieca mnostwo czasu to Ty no i @torpedo jakos sie widze wciagnal w wir walki (tyle ze on odpowiada tylko Tobie) :korwinlaugh: w temacie ukrainy bylo to samo, jak sie odpalales to klociles sie z kilkoma osobami na raz i to czasem na dwa czy trzy rozne tematy na raz.

Kiedys mowiles ze zrobiles sobie odwyk od forum i ze Cie juz to nie rusza i nie musisz kazdemu odpowiadac i wdawac sie w dyskusje.

Wydaje mi sie ze efekt odwyku juz dawno zostal zatracony co nie?
 
Weź się już nie kompromituj.
Cytatów miałeś już tu tyle najebane przeze mnie i innych userów, że powinieneś po tej spektakularnej kompromitacji się nie odzywasz (a że nie masz wstydu to jest jak jest)

Jedynie ty tu płaczesz.
Reszta się dobrze bawi, albo ma cię dawno w ignorach.


No to gdzie te cytaty o tym że rucham chora psychicznie mefedroniare puszczalska?

Gdzie cytat z którego wynika, że obsłużyła osoby trzecie? Pisałem, że tylko z tą dziewczyną coś robiła.

Gdzie cytat gdzie napisałem iż miała któraś tylko jednego przede mną?

Gdzie napisałem, że te drugą dziewczynę z którą jestem w relacji brałem na imprezę?


Wiesz, jak napiszesz, że wstawione są takie cytaty, to nie zmieni to faktu, że nie są wstawione. Musisz je wskazać.



Jak do tej pory rozoisakrm ci właśnie wyżej masę twoich kłamstw.
 
Back
Top