Zlot Cohones Kraków 1 Pażdziernika Pub Camino

Na początek tłusty, soczysty i pikantny chinczyk. Czy mały, czy duzy? Sama wybierzesz.
Nie wiem o którym myślicie, ale ja mogę polecić Chinola "Hoang Nhi 2", ulica Młyńska 8. I tak podziwiam Was, że chce się wam jechać z dworca pod Aquapark na chinola ;)
 
Blagam, powiedzcie krakusy, ze u Was ladna pogoda... w Warszawie chujnia straszna.
 
Nie wiem o którym myślicie, ale ja mogę polecić Chinola "Hoang Nhi 2", ulica Młyńska 8. I tak podziwiam Was, że chce się wam jechać z dworca pod Aquapark na chinola ;)
Też tam chodzę średnio raz w tygodniu. Najlepsza chińska w jakiej jadłem. Kurczak po wietnamsku rozpierdala :)
 
@Gienek @Masta Pany jany, powrot tez nam sie uklada zajebiscie. 16.11 jest KM do WWY, jedzie 2.40 h, a kosztuje 40 zl normalny bodajze. Minusem jest brak rezerwacji miejsc, ale jebac, najwyzej kogos wyrzucimy przez okno.

edit
A jak ktos ma do 26 lat (no Wy juz nie emeryci) to nawet 25 zl :D
 
Last edited:
Ostatnia przymiarka garniaka dzisiaj była. Wszystko jest ok ale gips się nie zmieści :-D także uważajcie na mnie :-D
 
Ostatnia przymiarka garniaka dzisiaj była. Wszystko jest ok ale gips się nie zmieści :-D także uważajcie na mnie :-D
Co z tego ze chlopacy beda uważać jak karlica zrobi swoje?:mamed:
najwyzej zamiast gipsu załozysz suspensor :tiphatb:
 
PojebAlo mi sie ze przed 15 wawa ma dojechac wiec pojechalem wczesniejszym. I juz tu jestem. Wiec znowu jak reszta przyjedzie to ja bede najebany :(
 
Back
Top