Zlot Cohones Kraków 1 Pażdziernika Pub Camino


Próbowałeś wjeżdżać?

:lol:
tumblr_n0lcmvDEKo1tsn4v9o1_500.gif
 
Mam kawałek na jutro jak już trochę popijemy to złapiemy się pod ręce i bujając się na boki zaśpiewamy to

 
Nie no, w niedziele mamy do 12 hostel, potem jakis powrot. Jedziesz do Warszawy potem?
To jest w ogóle sens? Pewnie o 8 skończymy, można pokręcić sie po Krakowie, pogoda ma byc zajebista heh i przekimać w drodze powrotnej?:D i tak w hostelu spędzimy pewnie max 4 godz:)
 
To jest w ogóle sens? Pewnie o 8 skończymy, można pokręcić sie po Krakowie, pogoda ma byc zajebista heh i przekimać w drodze powrotnej?:D i tak w hostelu spędzimy pewnie max 4 godz:)

Przyjeżdżam o 16, powrót o 7:40 w niedziele. Na co komu nocleg :mamed:
Miałem zgoła inne plany bo miałem być już dzisiaj w Kraku i zacząć się procentować ze znajomymi ale posypało się. Nadrobimy innym razem :wink:
 
@mat tak jest, macie całą szóstkę dla siebie :) Lokal z tego co pamiętam od 18 mamy, wcześniej jakaś ustawka?
 
@mat tak jest, macie całą szóstkę dla siebie :) Lokal z tego co pamiętam od 18 mamy, wcześniej jakaś ustawka?
Dobra to dawajcie panowie @Masta @Gienek juz nie kombinujmy, nawet te 4h odpoczynku jest wskazane i prysznic.
Lisiok jakby co daloby rade wynegocjowac godzine dluzej czy nie bardzo?
 
Dej Pan spokój :D Gale się same nie obejrzą, a odespać też trzeba! O której dojedziecie do Krakowa?
My bedziemy 17.49, mamy z ekipa na chinola skoczyc przed zlotem. Chcialbym raczej jakies rzeczy jeszcze tam w hostelu zostawic. Blisko camino faktycznie? Z buta da rade?
 
Jako amator w sprawach zlotowych zapytam:
- mamy rezerwacje na jakiś duży stolik czy całą knajpę?
- do której godziny? Bo z tego co wiem to pewnej określonej godzinie obsługa patrzy wilkiem bo sami chcą iść do domu
- płacimy coś za rezerwacje?
- o której ~ otwarcie zlotu?

i jeszcze jedno. Pralnia dała mi cynk, że nie zdążą uprać mi fraka, w smoking się nie dopnę (mistic bęben - wiesz o czym mówię) a żupan niestety też ujebany ... Tak że musicie mi wybaczyć - przybędę jako czipsożerny Janusz.
 
Last edited:
Bajka. Intro Hostel? Ty bedziesz z Orestem i COmberem, zeby nas odebrac z dworca moze?
Dokładnie. Szczerze mówiąc nie umawiałem się z nikim. Nie wiem jeszcze jak się wyrobię, jak coś to o 17:49 Was odbierają z którego peronu?
 
Dokładnie. Szczerze mówiąc nie umawiałem się z nikim. Nie wiem jeszcze jak się wyrobię, jak coś to o 17:49 Was odbierają z którego peronu?
A tego to nie wiem nawet ja, który peron :-D Będę się kontaktował z Orestem telefonicznie. Tak w ogóle jesteś w prywatnej konwersacji zlotowej dodany? Jak nie to @Dzihados prośba jest.
Telefonami by się można było wymienić np
 
A tego to nie wiem nawet ja, który peron :-D Będę się kontaktował z Orestem telefonicznie. Tak w ogóle jesteś w prywatnej konwersacji zlotowej dodany? Jak nie to @Dzihados prośba jest.
Telefonami by się można było wymienić np
Raczej nie. Ale fakt, pomysł dobry :)
 
Back
Top