Zlot Cohones Kraków 1 Pażdziernika Pub Camino

Jako amator w sprawach zlotowych zapytam:
- mamy rezerwacje na jakiś duży stolik czy całą knajpę?
- do której godziny? Bo z tego co wiem to pewnej określonej godzinie obsługa patrzy wilkiem bo sami chcą iść do domu
- płacimy coś za rezerwacje?
- o której ~ otwarcie zlotu?

i jeszcze jedno. Pralnia dała mi cynk, że nie zdążą uprać mi fraka, w smoking się nie dopnę (mistic bęben - wiesz o czym mówię) a żupan niestety też ujebany ... Tak że musicie mi wybaczyć - przybędę jako czipsożerny Janusz.

Rezerwacje mamy chyba na jakąś salę, i otwarte mamy do rana bo oglądamy jeszcze ufc. Za rezerwację nic nie płacimy. Start pewnie ok 19
 
Rezerwacje mamy chyba na jakąś salę, i otwarte mamy do rana bo oglądamy jeszcze ufc. Za rezerwację nic nie płacimy. Start pewnie ok 19
Rezerwacja jest od 18, nie wiem jak z tym dobrana, bo nie mają extreme :p Trzeba z Masownikiem gadać. W każdym razie w Krakowie jest co robić w nocy.
 
WTF, jaką konwersację? Od początku mówiłam, że będę, ani razu nie odwołałam, a nic nie wiem o żadnej zlotowej konwie? @Dzihados ?
Spoko, tylko teraz w typowo kobiecym stylu się nie obrażaj, nie obracaj na pięcie i nie rezygnuj ze zlotu. Tamten priv powstał w zupełnie innym celu i oczywiście wszystko spaliło na panewce. Bylabys zdegustowana.
 
@Orest Masz numer do chinola? Może by zrobić rezerwację na 10 osób na 18 15 bo się okaże ze będziemy czekać na stoliki...
 
@Comber słyszałam już tyle o tym chińczyku, że sama nie wiem, czy tylko na jedno się zdecyduję ;)

@mat mma swoją drogą! :D Oczywista oczywistość przecież (:
 
Back
Top