Zimowe Igrzyska Olimpijskie PJONGCZANG 2018

Ile medali zdobędą Polacy na ZIO 2018?


  • Total voters
    43
  • Poll closed .
Wiedział, że i tak przegra to chociaż chciał zostać zapamiętany. Tak smak jak ten saneczkarz.
 
Ostatnie kilka lat: Niech ten Szaranowicz skończy się kompromitować, drugi Szpakowski, nie wie kiedy zejść ze sceny, ciągle się myli, mamrocze...
Szaran ogłosił pożegnanie z IO: Fantastyczny komentator, odszedł w szczycie formy, teraz to już nie będzie tak samo, następców nie widać...

:DC:
 
Ostatnie kilka lat: Niech ten Szaranowicz skończy się kompromitować, drugi Szpakowski, nie wie kiedy zejść ze sceny, ciągle się myli, mamrocze...
Szaran ogłosił pożegnanie z IO: Fantastyczny komentator, odszedł w szczycie formy, teraz to już nie będzie tak samo, następców nie widać...

:DC:
Ja tam Szaranowicza lubię. Dla mnie komentarz ma budować emocje, nie musi być do końca sensowny.
 
jest wideo jak szaranowicz z babiarzem komentuja ostatni skok stocha o zloto, tam sa takie emocje, oni tym zyja, fakty na czysto moge sobie poczytac przy kawie rano, ale emocje sa niezapomniane.
 
Ostatnie kilka lat: Niech ten Szaranowicz skończy się kompromitować, drugi Szpakowski, nie wie kiedy zejść ze sceny, ciągle się myli, mamrocze...
Szaran ogłosił pożegnanie z IO: Fantastyczny komentator, odszedł w szczycie formy, teraz to już nie będzie tak samo, następców nie widać...

:DC:
Kompletnie nie czaję tych zachwytów. Od dłuższego czasu przełączyłem się na ESP, bo nie mogłem słuchać tego gościa. A teraz jeszcze dowalili mu Babiarza. Karierę to powinien zakończyć wraz z Adamem Małyszem. Nareszcie powiedział do widzenia.
 
Ja tam Szaranowicza lubię. Dla mnie komentarz ma budować emocje, nie musi być do końca sensowny.
Nie mam nic do Szaranowicza (oprócz wyjebania Miklasa :jimcarrey:), śmieszy mnie tylko takie słodkie pierdolenie nagle. To samo będzie ze Szpakowskim, teraz wyśmiewany, a jak se gość da spokój to będzie płacz.

Ja też Szarana lubię, choć teraz omijam transmisje z nim. Po prostu pamiętam 2003 czy 2007 rok jak szalał i dzisiaj to już pozostały pomyłki, mamrotanie pod nosem i wspominanie Jiriego Raski, aż przykro mi się to ogląda. W swoim prime nie dałby się przekrzyczeć Babiarzowi, prędzej by go wyjebał z kabiny komentatorskiej :) Już nie ma tej "iskry", tej pasji - "nie może tego skoczyć Hautamaeki, życzę mu tego, poczekam, ale wydaje mi się, że nie może skoczyć..." :) Ahh...

Kompletnie nie czaję tych zachwytów. Od dłuższego czasu przełączyłem się na ESP, bo nie mogłem słuchać tego gościa. A teraz jeszcze dowalili mu Babiarza. Karierę to powinien zakończyć wraz z Adamem Małyszem. Nareszcie powiedział do widzenia.
Wypada mi się tylko pod tym podpisać. Generalnie komentarz to sprawa indywidualna, każdy lubi co innego, ale Eurosport robi to wg mnie świetnie. Nie tylko komentatorka, ale też studio - mistrzostwo świata.
 
Dla mnie studio TVP mocno na plus ze względu na Kota. Może tylko ja tak mam, ale super mi się słucha tego gościa.
 
Włodek ogłosił zakończenie kariery komentatorskiej i któż mógłby go pożegnać lepiej jak sam Włodek?
#piękne

:cry:

DWaH-mWXcAIYSy8.jpg
 
Last edited:
Dla mnie studio TVP mocno na plus ze względu na Kota. Może tylko ja tak mam, ale super mi się słucha tego gościa.

Co ciekawe także za sprawą Kota bardzo zyskuje studio Eurosportu. Niewątpliwie ciekawa rodzina.

Wlasnie o ile mlodszy Kot w Eurosporcie jest w porzadku, o tyle ojca w TVP nie moge znieść, az dziw mnie bierze, ze ktos go lubi :D
 
Wlasnie o ile mlodszy Kot w Eurosporcie jest w porzadku, o tyle ojca w TVP nie moge znieść, az dziw mnie bierze, ze ktos go lubi :D
Dlaczego? Dla mnie super wiedza, inteligentne wypowiedzi, bardzo często trafne.
 
Dlaczego? Dla mnie super wiedza, inteligentne wypowiedzi, bardzo często trafne.
Nawet ciezko mi wytlumaczyc dlaczego, chyba przez sposób mówienia, takie "ględzenie". Ale widocznie to mi po prostu nie podszedł, wiedzy odmowic mu nie mozna :)
 
Back
Top