Zimowe Igrzyska Olimpijskie PJONGCZANG 2018

Ile medali zdobędą Polacy na ZIO 2018?


  • Total voters
    43
  • Poll closed .
Z jednej strony zajebiście, że walczymy o złoto ale z drugiej jakbyśmy do złota stracili kilka punktów czy do srebra przykładowo 0,6 to wkurwiłbym się. Nastawiłem się na brąz a nasi walczą o pełną pule :fjedzia:
 
wazne zeby Kot i Hula te kilka metrow dolozyli i Kubacki nie zepsul 2 skoku, chociaz w druzynowkach mu sie nie zdarza

OGIEN PANOWIE, DMUCHAM JAK CHUJ
 
Kot poprawił się chyba tylko dlatego, że miał wiatr pod narty. Tande 7 metrów dalej przy prawie zerowym wietrze. Słabo słabo. Musimy liczyć na to, że Leyhe zepsuje. Bo może być ciężko przy dobrych skokach Niemców przeskoczyć ich w tabeli.
 
Nie wiem, co jest większym idiotyzmem. Rozgrywanie konkursu skoków o 22, czy branie wolnego, bo w Polsce 14?:crazy:
 
kurwa, ale beda emocje serce mi siadze, jak nie bede sie juz odzywal, to do zobaczenia na wiecznych lowach.
 
Norwegowie nie do podjebania dzisiaj. Walka z Niemcami będzie do ostatniego skoku. Dawid, Kamil - pokażcie na co was stać. A Freitag to żeby upadł i ten głupi ryj sobie rozwalił
 
tak naprawde to Tande zrobil wielka roznice dla norwegow , Kamil musisz wygrac z tym chujkiem welingerem
 
Dawid ok, jak zwykle wszystko będzie zależało od Kamila. Nie ma lekko chłopak. Najważniejsze, że skacze po Wellingerze.
 
z19511559Q,Tak-zwany-mem-uniwersalny--pasujacy-niemal-do-kazd.jpg
 
Back
Top