Zimowe Igrzyska Olimpijskie PJONGCZANG 2018

Ile medali zdobędą Polacy na ZIO 2018?


  • Total voters
    43
  • Poll closed .
Jeszcze się igrzyska nie skończyły, a już media pompują dramę z kontraktem Horngachera. Osobiście nie widzę racjonalnych przesłanek ku odejściu Stefana. Tym bardziej, że Tajner stanie na uszach, żeby Austriaka zatrzymać. Mówi się, że może ambicja i chęć rozwoju popchnie go do Austrii, ale ja osobiście uważam, że on jeszcze ma co robić z polską kadrą, a w Austrii trafiłby w największe bagno. Poza tym sądzę, że zawodnicy dadzą mu do zrozumienia, że chcą z nim dalej pracować.

Swoją drogą trochę zaskoczyła mnie informacja o zarobkach Austriaka. Jako najlepiej zarabiający trener w historii PZN myślałem, że kasuje trochę więcej niż 10k euro miesięcznie (takie są przypuszczenia)...
 
"Poza tymi wszystkimi zwycięzcami jest jeszcze banda nieudaczników. Są to sportowcy, którzy poświęcili wszystko zupełnie na darmo". Hejterzy z Polski? Nieee... Norweski dziennik "Dagbladet" tak relacjonuje występ Artura Nogala (tego co się wyjebał na łyżwach). Ale to Polaki-cebulaki hejtujo!
 
Wlasnie w biathlonowej sztafecie mieszanej dziewczyny dobiegly na 6 miejscu (Gwizdoń + debiutująca Żuk) faceci trwonią to wszystko i obecnie biegnie typ na 16 miejscu, ale pewnie jeszcze spadnie
Wyprzedzili nas Słoweńcy, ktorzy na pierwszym strzelaniu nie trafili ani jednego strzalu ;)
 
Wlasnie w biathlonowej sztafecie mieszanej dziewczyny dobiegly na 6 miejscu (Gwizdoń + debiutująca Żuk) faceci trwonią to wszystko i obecnie biegnie typ na 16 miejscu, ale pewnie jeszcze spadnie
Wyprzedzili nas Słoweńcy, ktorzy na pierwszym strzelaniu nie trafili ani jednego strzalu ;)

A to co zrobili Niemcy na ostatniej zmianie :beczka:, u nas hejterzy Peiffer'a by roznieśli.

IMG_1295.JPG
 
Wiem, że teraz Justyna Kowalczyk to już nie taka terminatorka jak kiedyś, ale są jakieś realne przesłanki na walkę o medal (albo chociaż zakręcenie się gdzieś w pierwszej 6-8) na 30km klasykiem? To był jej koronny dystans i technika.
 
Wiem, że teraz Justyna Kowalczyk to już nie taka terminatorka jak kiedyś, ale są jakieś realne przesłanki na walkę o medal (albo chociaż zakręcenie się gdzieś w pierwszej 6-8) na 30km klasykiem? To był jej koronny dystans i technika.

Bycie w 10 bedzie sukcesem
 
Wiem, że teraz Justyna Kowalczyk to już nie taka terminatorka jak kiedyś, ale są jakieś realne przesłanki na walkę o medal (albo chociaż zakręcenie się gdzieś w pierwszej 6-8) na 30km klasykiem? To był jej koronny dystans i technika.

Akurat jej koronny dystans to 10km
 
Mi się zawsze wydawało, że właśnie na 30km była nie do zdarcia, ale możliwe, że źle zapamiętałem albo zostały mi wybiórcze wspomnienia :crazy:

Sprawdziłem i okazuje się, że na 30km też odnosila sukcesy(złoto IO i MŚ)
 
właśnie się skończył ostatni ćwierćfinał w hokeja, niemcy pokonali po dogrywce Szwecję 4:3, wcześniej Kanada pokonała Finlandię 1:0, Rosja bez problemów rozjechała Norwegów 6:1, w pierwszym ćwierćfinale Czesi wyeliminowali USA po karnych.

piątkowe półfinały :
Czechy - Rosja godzina 8.40
Kanada - Niemcy godzina 13.10
 
właśnie się skończył ostatni ćwierćfinał w hokeja, niemcy pokonali po dogrywce Szwecję 4:3, wcześniej Kanada pokonała Finlandię 1:0, Rosja bez problemów rozjechała Norwegów 6:1, w pierwszym ćwierćfinale Czesi wyeliminowali USA po karnych.

piątkowe półfinały :
Czechy - Rosja godzina 8.40
Kanada - Niemcy godzina 13.10
Przez te głupie godziny to nic nie da się pooglądać. A w powtórce to już się nie chce. Dawać te MŚ już!
 
No i już trzecie. Małe straty. Musi celnie strzelać w drugiej próbie.
Kierwa.
 
Wrócę do tematu Szpakowskiego. Gość jako do słuchania przy każdych zawodach-strasznie irytował (nie tak jak Wujas Przemek). Ale poprzednie sezony, jak komentował tylko MŚ/IO i Zakopane to coś bardzo ciekawego. Z niecierpliwością czekałem na jego komentarz. Gość potrafi budować emocje i pewnie to kwestia sentymentu, jak jako siedmioletni smarkacz dmuchałem pod narty Małyszowi w Val di fiemme, ale jego komentarz dla mnie będzie zawsze niezapomniany. A i jego pożegnanie z mistrzem Adamem na antenie TVP, to tylko zastąpię emotką, bo słowa i tak nie oddadzą tego ze zechciałbym Wam przekazać: :płacz:W każdym bądź razie: szacuneczek Panie Włodku :beer:
 
Wrócę do tematu Szpakowskiego. Gość jako do słuchania przy każdych zawodach-strasznie irytował (nie tak jak Wujas Przemek). Ale poprzednie sezony, jak komentował tylko MŚ/IO i Zakopane to coś bardzo ciekawego. Z niecierpliwością czekałem na jego komentarz. Gość potrafi budować emocje i pewnie to kwestia sentymentu, jak jako siedmioletni smarkacz dmuchałem pod narty Małyszowi w Val di fiemme, ale jego komentarz dla mnie będzie zawsze niezapomniany. A i jego pożegnanie z mistrzem Adamem na antenie TVP, to tylko zastąpię emotką, bo słowa i tak nie oddadzą tego ze zechciałbym Wam przekazać: :płacz:W każdym bądź razie: szacuneczek Panie Włodku :beer:

*Wroce do tematu Szaranowicza
 
Tak mocno liczyłem na Weronikę. Lokalny sentyment, pochodzi z miasteczka położonego obok mojego. Niestety, zawiodła po całości, do tego te wypowiedzi, masa hejtu. Nie tak to miało wyglądać.
 
Niemcy awansowali do finału w hokeja :crazy::crazy:, ale Kanadyjczycy są sobie sami winni bo się obudzili w 3 tercji dopiero.
w pierwszym półfinale ruscy pokonali Czechów 3:0
 
Niemcy awansowali do finału w hokeja :crazy::crazy:, ale Kanadyjczycy są sobie sami winni bo się obudzili w 3 tercji dopiero.
w pierwszym półfinale ruscy pokonali Czechów 3:0

Biorąc pod uwagę, że pewnie taka Kanada, USA, czy Rosja wystawiły jakiś nołnejmów, to raczej dziwić nie powinno. Nie mylę się że poza NHL to również i KHL nikogo nie puściło?
 
Back
Top