Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

wrzucilem 100zl na poczatku a ze mnie wciagnelo to dorzucalem ...
na unibet sakursy na m1 jak ktos chetny
 
Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Dossa Junior, Guilherme - Vrdoljak, Jodłowiec - Żyro, Masłowski, Kucharczyk - Sa.

Masłowski w pierwszym... Chyba trzeba pograć Ajax jednak... Radovicia już nawet na ławce nie ma.
 
Radovic nie gra z powodu tego transferu do Chin? Macie jakies propozycje na mecze z LE które jeszcze się nie zaczely?
Ja gram Liverpool - Besiktas X kurs 4,20
Inter X2
D. Kijów X2
Chyba jednak zagram na Ajax choć mam pewne wątpliwości, sam już nie wiem...
 
postawiłem na D. Kijów a oni już w pierwszej połowie 2 czerwone kartki... cos pięknego heh. Myślicie że Guingamp na live warto zagrać? 11 na 9 to spora przewaga...
 
Kusi mnie kurs na Denisa Smoldareva w walce z Maro Perakiem , ale za bardzo nie znam Peraka i chyba nie oglądałem żadnej jego walki oprócz z Tyburą ... Ktoś może mi streścic sylwetke Peraka ... ??
 
3.15 na Sergeja? Na pierwszy rzut oka warto. Gdzie masz ten kurs?
unibet

poszlo na grecicho 30
na unibecie nie mozna polaczyc nic z m1 ciekawe dlaczego
mialem grac garner+smoladarev+vitruk a tu dupa
 
Last edited:
Kuivanen ostanie 2 porazki po ok 30 sekundach , Grecicho jakiegos jebniecia poteznego nie ma ale moze go usadzi
 
Kurs faktycznie świetny i warty zagrania. Zwłaszcza mając na uwadze to, iż Kuivanen walczył ostatnio dziewięć miesięcy temu i przegrał przez latające kolano. Ale z drugiej strony ciężko też stwierdzić czy się nadział czy jest to regres szczęki/formy. Moim zdaniem raczej to pierwsze. Kolano Dakoty trafiło aż chrupnęło.

kolkol.gif


Mało kto by je przetrwał, dostanie łąkotką w dolną część żuchwy to śmierć:). Musiałbym sobie przypomnieć jego walki z 2013 z Oriolem Gasetem oraz Diegiem Gonzalezem, choć ich szybko odprawił i też w sumie nie powie nam to za wiele. Za nokaut na tym drugim Anton dostał nagrodę nokautu roku w nordyckich nagrodach MMA za rok 2013. Nie skreślałbym Fina, ale kurs na Grecicho świetny. Ja lajkuję.
 
Panowie, mam prośbę. Czy znajdzie się jakiś zaufany użytkownik który jest wstanie doładować mi konto na BetSafe ?
Sytuacja wygląda tak, że mój bank : ING jest w sobotę do 15 i nie da rady teraz doładować z niego konta na BS. Dostępne są banki takie jak: PKO, Pekao, Millenium, GetIn, Alior i jeszcze pare innych. Teraz czy ktoś mi zaufa i doładuję mi to konto za 150zł a ja zrobię mu przelew na jego konto bankowe ?
 
Właśnie założyłem konto na pinnacle i zobaczyłem że w ofercie bukmacherskiej jest e-sport. Jeśli ktoś ogląda profesjonalne rozgrywki League of Legends, Doty 2 lub Starcrafta 2 to można coś obstawiać :)
 
Potwierdza się, że zawsze gdy wrzucę Barce do taśmy to oni przejebią :D Real powinien mi płacić żebym grał na Barcę..
 
Myśle ,aby postawić na real jakiś handi Cris już chyba nie rozpacza po irinie mecz z schalke dominacja ale bez sytuacji jakiś.. Elche wygrało ale z ogórkami z czołowka przegrywa 2 czasem wiecej. jakies porady??
 
Kręcę się jak gówno w betoniarce po tej karcie żeby znaleźć coś ciekawego. Za jakieś żółciaki pogram sobie Mira, żeby były emocje większe w ME. Ale myślę nad puszczeniem Andrade+Cezar+Jorge jako kupon główny na galę, jakieś opinie?
 
Tez kminie na finał zagrać Mira za 100. Przez weekend 1k w sumie ugrałem wiec passa doba a BigFoot zombie ostatnio.
 
Back
Top