Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Myślicie, że kurs na Legendary Polish Power rzucą nam buki przed 15 marca?
na pewno nie ale dubel z Aśką świetny - też to kminiłem ale nie bój boba będzie z czego zrobić Kirasówke na UFC Poland ;) JoJo ,Jotko,Janek,Gadelha
 
czy beda wystawione na betsafe na Bellatora? ktos ogarnia? ciekaw jestem kursu na McGeary'ego. :)
 
czy beda wystawione na betsafe na Bellatora? ktos ogarnia? ciekaw jestem kursu na McGeary'ego. :)
hmm przeważnie są,jutro jak sobie nie zapomnisz to po 11 czy 12 zapytaj na chacie to jakiś luj powinien Ci powiedzieć co i jak :boss: #bajuisback #komitywazKiruśkiem #jestemhappy,żebajupostanowiłznowuwalićsianonabukmacherke
 
haha, delikatny powrot, tesknilem za tym uczuciem. :)

w MMA Hour teraz go widzialem, troche poogladalem materialu, kozakiem jest. pick'em? myslalem, ze bedzie ud fajnym!
 
pick'em? myslalem, ze bedzie ud fajnym!
Nie liczyłbym na to. Powoli, bo powoli, jakiś hajpik się na niego robi + Newton zawsze był niedoceniany przez buków. Zresztą w ostatniej walce wielkiego "szału" chłop nie pokazał - przegrywał na początku z Vasselem. Patrzę na Tapology i tam też po równo się rozkłada mniej więcej. W sumie jak głębiej się zastanowić, to Geary może być nawet faworytem.
 
McGeary to może być dobra opcja mimo,że Bellator co by nie mówić czasem coś na nim wejdzie :facepalm: jak wjedzie LM to jakieś dyszki może rzuce :rofl:
 
Nie liczyłbym na to. Powoli, bo powoli, jakiś hajpik się na niego robi + Newton zawsze był niedoceniany przez buków. Zresztą w ostatniej walce wielkiego "szału" chłop nie pokazał - przegrywał na początku z Vasselem. Patrzę na Tapology i tam też po równo się rozkłada mniej więcej. W sumie jak głębiej się zastanowić, to Geary może być nawet faworytem.

eh, to lipsztyk.

dalem wlasnie 25 na 2.5 Inter live i brameczka Kovacicia (moj ziomek, w fifie go sciagnalem, lol). oby poszlo, haha.
 
Mam ciekawą sytuację na moim koncie w Betsafe :wink: Pograłem sobie mecz tenisowy live gdzie był jakiś błąd sytemu i kurs nie zmieniał się w trakcie gry (gość prowadził 5:0 w pierwszym secie a kurs, że go wygra był z przed początku meczu - 3,8 :lol: ). Oczywiście zakład był wygrany. Buk zorientował się po paru godzinach, że był błąd, ale ja już zdążyłem wypłacić część wygranej (jest już na moim koncie w banku :wink: ) . Zakład został cofnięty więc mam w tej chwili niewielki debet na koncie w Betsafe (-14 zł). Wychodzi na to, że musiałbym ten debet spłacić, żeby grać tam dalej, na co nie bardzo mam ochotę :wink:

Chyba będę musiał się pożegnać z tym bukiem i grać gdzie indziej (mam jeszcze konta na BAHu i Betclicku). Żałuję tylko, że nie wypłaciłem całej wygranej z tego wycofanego zakładu.

Ciekawe, że jeszcze nikt od nich do mnie nie pisał, żebym oddał kasę :lol: Ktoś miał podobną sytuację???
 
@DanielGarcia
ja miałem, napisałem do nich, żeby mi wyzerowali konto, a oni mi odpisali, ze mogą jedynie zablokować je. No to podziękowałem i wybrałem innego buka :)

a na dzisiaj gram City po ciekawym kursie
 
@DanielGarcia
ja miałem, napisałem do nich, żeby mi wyzerowali konto, a oni mi odpisali, ze mogą jedynie zablokować je. No to podziękowałem i wybrałem innego buka :)

a na dzisiaj gram City po ciekawym kursie
wlasnie mialem pisac czy ktos gra dzisiaj City. u siebie ostatnio zbili Newcastle, Aguero wraca do formy, a Barcelona kratka dziwna. kurs piekny.
 
czy ktos jeszcze ma 'zaklad bez ryzyka' na betsafe za 75zl? taki 'bonusik' rzucili? jeszcze trzeba miec tam 75zl, haha. :)
 
Masz tego bonusa w jakiejs konkretnej kategorii?
nie, teraz przeczytalem, ze jak ktos przelal pieniazki pierwszy raz od 6.11.14 to dostaje cos takiego bodajze, wygrana obrocic trzeba raz x 1.5, a przegrana nie trzeba obracac. jak wejdzie mi bet od @saku (na betsafe nie bylo +0.5 wiec dalem czysta wygrana) to bede mogl sie pobawic w ten bezpiecznybet 75zl. :)
 
Z powodu 14 zł chcesz zmieniać buka?? To jakimi Ty stawkami grasz skoro to dla Ciebie kwota nie do przejścia?? :D
 
Myślę, że tu raczej chodzi o zasady - użytkownik się pomylił - nara. Bukmacher się pomylił - ups, cofamy. Przykładowo chyba na williamhillu wystawili kurs 3.0 na Mendesa z Lenztem i jak się ogarnęli, to nie wycofali kuponów.
 
Z powodu 14 zł chcesz zmieniać buka?? To jakimi Ty stawkami grasz skoro to dla Ciebie kwota nie do przejścia?? :D

Tak jak wspomniał Puczi, chodzi o zasady. Jak się jebli, to niech płacom :wink: Chociaż jak znam życie, to pewnie do nich wrócę prędzej czy później, ale na razie pogram gdzie indziej :tongue:
 
Myślę, że tu raczej chodzi o zasady - użytkownik się pomylił - nara. Bukmacher się pomylił - ups, cofamy. Przykładowo chyba na williamhillu wystawili kurs 3.0 na Mendesa z Lenztem i jak się ogarnęli, to nie wycofali kuponów.

W sumie tak, ale w zasadzie to w każdej branży jest tak samo. Nie twierdzę, że to ok. Sam staram się wykorzystać jak najczęściej pomyłki buka, jak np. słynny Glover przez TKO :), ale dziwi mnie, że ktoś jeszcze honorowo takie rzeczy traktuje :D.

feffe.jpg
 
No ja żałuję, że wtedy poszedłem bezpiecznie i wrzuciłem tylko 5 dyszek, ale może jakbym capnął z 200 zł to też by anulowali :D PS. Grecicho po 2.70 na Betsafe.
 
W sumie tak, ale w zasadzie to w każdej branży jest tak samo. Nie twierdzę, że to ok. Sam staram się wykorzystać jak najczęściej pomyłki buka, jak np. słynny Glover przez TKO :), ale dziwi mnie, że ktoś jeszcze honorowo takie rzeczy traktuje :D.

feffe.jpg


Akurat w Betsafe często zdarzają się jakieś błędy (często widzę je w zakładach live). Mogliby się wreszcie ogarnąć albo zacząć płacić za swoje błędy. Lubie tego buka (szczególnie za dobry kontakt na czacie), ale tyle razy już mi wycofywali jakiś zakład, że już można się zdenerwować...
 
zacząć płacić za swoje błędy

Nie wiem czy ja jestem takim realistą czy Ty jeszcze wierzysz w odpowiedzialność :D popatrz na nasze państwo. Urzędnik się pomyli i zrujnuje komuś masę nerwów i czasu = nie ma winnego. Ty się pomylisz = masz przesrane. Skoro państwo tak funkcjonuje to Ty serio oczekujesz od prywatnej firmy, że będzie płacić za błędy? :D Policja Cię postrzeli i nie będzie za to nikt odpowiadał bo znajdzie się paragraf, że użycie broni było uzasadnione, a Ty oczekujesz, ze bukmacher będzie grał fair play i nie kasował swoich pomyłek. Serio, jesteś idealistą :D.
 
Nie wiem czy ja jestem takim realistą czy Ty jeszcze wierzysz w odpowiedzialność :D popatrz na nasze państwo. Urzędnik się pomyli i zrujnuje komuś masę nerwów i czasu = nie ma winnego. Ty się pomylisz = masz przesrane. Skoro państwo tak funkcjonuje to Ty serio oczekujesz od prywatnej firmy, że będzie płacić za błędy? :D Policja Cię postrzeli i nie będzie za to nikt odpowiadał bo znajdzie się paragraf, że użycie broni było uzasadnione, a Ty oczekujesz, ze bukmacher będzie grał fair play i nie kasował swoich pomyłek. Serio, jesteś idealistą :D.
co to za bzdurne porównanie urzędników do prywatnej firmy
 
co to za bzdurne porównanie urzędników do prywatnej firmy

No właśnie to porównanie działa na zasadzie "skoro w budżetówce nie ma winnych to w prywatnej firmie będą winni? W prywatnej firmie, która jest w zasadzie poza jakimkolwiek prawem polskim?" - mam nadzieję, że teraz rozumiesz :). Ja nie mam już kompletnie wiary w coś takiego jak "odpowiedzialność za błędy", tak ze strony państwa jak i prywatnych firm. Ok, koniec offtopu, bo Szady nas zje.
 
Nie wiem czy ja jestem takim realistą czy Ty jeszcze wierzysz w odpowiedzialność :D popatrz na nasze państwo. Urzędnik się pomyli i zrujnuje komuś masę nerwów i czasu = nie ma winnego. Ty się pomylisz = masz przesrane. Skoro państwo tak funkcjonuje to Ty serio oczekujesz od prywatnej firmy, że będzie płacić za błędy? :D Policja Cię postrzeli i nie będzie za to nikt odpowiadał bo znajdzie się paragraf, że użycie broni było uzasadnione, a Ty oczekujesz, ze bukmacher będzie grał fair play i nie kasował swoich pomyłek. Serio, jesteś idealistą :D.


Liczę, że coś takiego jak HONOR jeszcze istnieje na tym świecie, ale chyba nie w tym kraju... Ostatnio jest afera z tym komornikiem, który niewinnym ludziom zabierał traktory itp. i od razu sprzedawał za bezcen... Nie wiem gdzie tacy ludzie maja honor (pewnie w dupie). Koleś nawet nie przyznaje się do winy. A środowisko komornicze jeszcze go broni... że jest młody i mógł się pomylić... Taaaa jasne. A sprawa jest ewidentna. Jeszcze przez niego jakaś dziewczyna poroniła...

Honor w tym kraju umiera razem z ludźmi, którzy bronili naszej Ojczyzny. Dzisiejsze pokolenia nie wiedzą co to słowo znaczy.

Chyba nam rozmowa zeszła na nieodpowiedni tor :wink:
 
Nikt nikogo nie zmusza do zakladania konta u konkretnego Buka, nie bez powodu akcpetuje sie regulamin , Oni sa u siebie my jestesmy na ich łasce wiec niema co sie dziwic ze dbaja o swoj biznes a nie o nasz , Ludzi ktorzy tylko czychaja na ich błedy:lol:
 
Back
Top