Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Na dzisiaj rozważam Messi powyżej 1,5bramki po 2,2 lub Neymar powyżej 1,5 bramki po 3,5 kursie. Fakt, że gdybym nie był kibicem Realu to dawno bym to postawił, a któryś z nich zapewne strzeli dzisiaj dwie bramki, możliwe nawet że obaj.
 
Atletico Madryt kurs jest powyżej 2 , grają na wyjeździe z Celtą Vigo , jakieś kontuzje czy zawieszenia orientuje się ktoś ? bo kurs jest kuszący
 
Kto postawił Messiego ten zarobił, a czuje,że Neymar też dorzuci drugą. Niestety ja tego nie zrobiłem i dałem Valencia+bramka Messiego (wlazło), ale dorzuciłem Torino+Brugge i już nie siadło i dzień dzisiejszy na 0.

EDIT: Sorry za dubla..
 
Betsafe live mnie zrobili w chuja :P postawiłem na ilość punktów w połowie meczu w koszu zdziwiło mnie że zakład przyjęty od razu nawet pasek się nie ładował , a po chwili dopisali każdej drużynie po 10pkt.. tak to jest jak się gra jakieś rzeczy co nie ma na livesports.pl.. Nauczka na przyszłość na szczęście za grosze.
 
Na betsafe na live to niezłe wały lecą. Jeśli stawiasz kurs i spadnie w ciągu stawiania - wstrzymują. Jeśli wzrośnie - zwykle przyjmują. Mówię tu o momencie, kiedy w końcowym etapie ładowania paska zmieni się kurs. Da się wygrywać, najlepiej jeśli jest animacja w "transmisji", no ale...
 
Zobaczcie czy nie macie na Betsafe zakładu bez ryzyka na 75 zł na Ligę Mistrzów. Mi przyszło. Obrót 1 x 1,5.
 
Nigdy w życiu nie dostałem od betsafe żadnego zakładu bez ryzyka. Raz tylko wywalczyłem bonus :( Taki ze mnie hejter, że za karę mi nic nie dadzą. Ale może to stąd te hejty!
 
Ja też dostałem Zakład Bez Ryzyka i bardzo mnie to cieszy :smile: Mam nadzieję rozmnożyć te 75zł i wykorzystać wygraną na KSW :wink:
 
Też mam ten zakład na LM. Co obstawiacie?
Ja tak na szybko myślę o Real, Bayern i Chelsea x2. Ewentualnie odpuścić Chelsea i zagrać na Real z jakimś handi dla Schalke.
 
Nigdy w życiu nie dostałem od betsafe żadnego zakładu bez ryzyka. Raz tylko wywalczyłem bonus :( Taki ze mnie hejter, że za karę mi nic nie dadzą. Ale może to stąd te hejty!
Jesteś pewny, że nie masz? Spróbuj coś postawić z Ligi Mistrzów - po kliknięciu na kurs, pod kwotą do wpisania, powinna się pojawić opcja do zaznaczenia "Zakład bez ryzyka".
 
Last edited:
Z ciekawości popatrzyłem na kursy UFC i w walce Aldo vs Conor

Aldo (1.70) vs Conor (2.10)

Kurde Conor wszystkich zaczarował - nawet bukchmaherów :crazy:
 
Dałem: Bayern + Real, AKO 1.97 x 75.
Zagrałem identycznego dubla. Widać, że Bayern z meczu na mecz łapie coraz lepszą formę. Real przechodzi mały kryzys, wielu piłkarzy leczy kontuzje ale powinni dać radę. W zeszłym roku na tym samym etapie pokonali Schalke 6-1 na wyjeździe i 3-1 u siebie.
 
Jesteś pewny, że nie masz? Spróbuj coś postawić z Ligi Mistrzów - po kliknięciu na kurs, pod kwotą do wpisania, powinna się pojawić opcja do zaznaczenia "Zakład bez ryzyka".
Tak, nic nie mam.


Z ciekawości popatrzyłem na kursy UFC i w walce Aldo vs Conor

Aldo (1.70) vs Conor (2.10)

Kurde Conor wszystkich zaczarował - nawet bukchmaherów :crazy:

Nie bukmacherów, tylko ludzi, bo bukmacher ma to w dupie. Ważne jak ludzie stawiają - a gdy na kurs 2.40 ludzie postawili załóżmy 1000x, a na 1.60 Aldo 200x, to siłą rzeczy musi zmniejszyć kurs na Conora.
 
też nic nie mam na betsafe, chyba dlatego, że akurat u nich ładnie zarobiłem
 
Jak to jest z tym freebetem od Betsafe? tylko na LM? bo chciałem coś z nhl postawić i nie było tego tego okienka darmowy zaklad 75 pln przy wyborze kwoty.. a jak wejdzie to trzeba obracać x razy?
 
Nie trzeba obracać jak wejdzie, ale te 75zł musisz postawić na LM, poczytaj regulamin dotyczący tego "eventu".
 
Jak wejdzie to obracasz tylko wygraną netto (wygrana minus stawka) raz po kursie min. 1,5.

Ja te 75zł postawiłem na Bayern (-1) po kursie 1,98 :smile:
 
Back
Top