Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Nie przypierdalam się ale skoro Renato Babalu #pudzianxx #mmaartur #kawaguchi jest taki aktywny w temacie to może administracja rozpatrzy to w kwestii otworzenia czegoś typu temat? pod spam to podchodzi..zero analizy,przyczyny grania typu a tak miałby swój kąt samouwielbienia ? to co - łapki w góre ? :hi:
 
W zasadzie to Insidery by Saku też są bez analizy... :fro:
ale to osobny temat który sie nie wpierdala w zakłady bukmacherskie :star wars: ale dobra już sie nie odzywam bo ktoś mądry mi zaraz powie "@kiras kurwa mać przecież mamy nowe forum ! to nie wiesz ? jest opcja ignoruj"...:evil: peace
 
Temat "zakłady bukmacherskie" a nie "pogaduchy ni z gruchy ni z pietruchy" więc faktycznie dotyczący zakładów, typów analiz itp itd. Widzę "o nowy post może jakiś konkret na dziś" a tu c**j spam więc ktoś tu chyba ma rację.

A tak do tematu- Liverpool warty grania na livie jeszcze, jak sądzicie? Dawno nie strzelali a tu proszę, już BTS na kuponie wjechał, mogą coś jeszcze pograć.
 
Obrona Tottenhamu dzisiaj wyjątkowo dziurawa, ale skoro po tylu błędach wpadła tylko jedna bramka i to straszny kartofel to ja przestałem wierzyć w Liverpool w tym meczu. Myślę, że limit błędów w końcu się wyczerpie, a dzik Kane dorzuci coś z przodu
 
Koszykówka 20.30 Trabzonspor + 4,5 pkt - 1.30 - unibet .
Win handi nie było potrzebne - 72-90

Jutro gram siatkówka & koszykówka - Kacapy z Nowosybirsk grają z Rumunami ćwierćfinał ligi mistrzów - easy win . Cantu z Paok o awans do następnej rundy eurocapu , są w wybornej formie u siebie , kadrowo biją ich sporo , zapewne dwucyfrowa wygrana

Nowosybirsk - 1,5 seta - 1.38 & Cantu - 1,5 pkt - 1.28 = 1.77 unibet
 
Win handi nie było potrzebne - 72-90

Jutro gram siatkówka & koszykówka - Kacapy z Nowosybirsk grają z Rumunami ćwierćfinał ligi mistrzów - easy win . Cantu z Paok o awans do następnej rundy eurocapu , są w wybornej formie u siebie , kadrowo biją ich sporo , zapewne dwucyfrowa wygrana

Nowosybirsk - 1,5 seta - 1.38 & Cantu - 1,5 pkt - 1.28 = 1.77 unibet

Brawo easy win easy money

Sybir łatwo 3-0 w setach / Cantu 78-70
 
NBA

LAC-Houston Rockets typ: 2 kurs: 2.30

Typ na czujkę, Rakiety są w gazie mimo braku Howarda dobrze sobie radzą (zwłaszcza Harden, FEAR THE BEARD!), natomiast Clippers od początku sezonu mają problemy z poukładaniem gry na dodatek wypadł im Blake Griffin. Nie radzę sugerować się też tym że ograli ostatnio Dallas ponieważ Mavs grali bez Rondo a zaraz na początku meczu poskładali się Ellis i Chandler.
 
1. Athletic Club Bilbao - Espanyol
Piłka Nożna - Hiszpania - Puchar Króla Hiszpanii
Bet Type: Zwycięzca Meczu, Zakład złożony na: X
3.25Won
2. Southampton - West Ham
Piłka Nożna - Anglia - FA Premier League
Bet Type: Zwycięzca Meczu, Zakład złożony na: X
3.70Won
3. Chelsea - Everton
Piłka Nożna - Anglia - FA Premier League
Bet Type: Zwycięzca Meczu, Zakład złożony na: 1
1.34Won
4. Monako - Rennes
Piłka Nożna - Francja - Puchar Francji
Bet Type: Zwycięzca Meczu, Zakład złożony na: 1
1.75Won
5. Paris SG - Nantes
Piłka Nożna - Francja - Puchar Francji
Bet Type: Zwycięzca Meczu, Zakład złożony na: 1
1.35Won
6. Manchester United - Burnley
Piłka Nożna - Anglia - FA Premier League
Bet Type: Handicap ( 0 - 1. ) , Zakład złożony na: 1
1.81Won
7. Barcelona - Villarreal
Piłka Nożna - Hiszpania - Puchar Króla Hiszpanii
Bet Type: Handicap ( 0 - 1. ) , Zakład złożony na: 1
1.47Won
PreMatch.expand-icons-minus.png
siódemkowy / siódemkowe

Stawka: 1.00 Kurs: 101.29 Won101.31

A kusiło dać 2zł.. :D
 
ej jak polece komuś betclick dostane te 40zł to on będzie mógł skorzystać później z tego bonusu powitalnego na 200zł
 
ciekaw jestem - czy gra ktos dzisiaj Manhoefa?
Powiem Ci ,że chętnie bym pograł bo go bardzo lubie ale wkurwił mnie ostatnio z Schillingiem..bombardowanie w chuj i miał szanse zajebiście skończyć to wyłapał i poszło w pizdu.Wiadomo nic nie ujmując Joe ale nie wiem czemu Melvin potrafił to spierdolić.Walka ze Shlemenko to pojebana walka ale kurs 3.0 na No Mercy jest kuszący,ale ja pograłem już UFC na jutro i nic hajsu nie dosyłam chyba ,że jakiś sport inny na live jak będzie MEGA okazja.
 
Powiem Ci ,że chętnie bym pograł bo go bardzo lubie ale wkurwił mnie ostatnio z Schillingiem..bombardowanie w chuj i miał szanse zajebiście skończyć to wyłapał i poszło w pizdu.Wiadomo nic nie ujmując Joe ale nie wiem czemu Melvin potrafił to spierdolić.Walka ze Shlemenko to pojebana walka ale kurs 3.0 na No Mercy jest kuszący,ale ja pograłem już UFC na jutro i nic hajsu nie dosyłam chyba ,że jakiś sport inny na live jak będzie MEGA okazja.

Schilling w stojce =/= Shlemenko w stojce. nie widze zeby Rosjanin obalal Melvina, a w stojce malo kto moze sie rownac z Holendrem. glupie bledy byly z Joe, to wiadomo, ale w kb obaj sa MEGA wiec tam po prostu byla wojna, a do tego Schilling ma piekielny ten 'maly' hak. punchers chance ma wielkie IMO Melvin w tej walce biorac pod uwage ostatnia forme Shlemenki i nie zdziwie sie jak przypierdolu bylemu mistrzowi.
 
Schilling w stojce =/= Shlemenko w stojce. nie widze zeby Rosjanin obalal Melvina, a w stojce malo kto moze sie rownac z Holendrem. glupie bledy byly z Joe, to wiadomo, ale w kb obaj sa MEGA wiec tam po prostu byla wojna, a do tego Schilling ma piekielny ten 'maly' hak. punchers chance ma wielkie IMO Melvin w tej walce biorac pod uwage ostatnia forme Shlemenki i nie zdziwie sie jak przypierdolu bylemu mistrzowi.
W ogóle nie robie porównania stójki Joe z Shlemą bo to bez sensu :D jakbyś sól z cukrem porównał.
Ruska nie lubie za walke z Tito bo mam wrażenie ,że sie podłożył.W stójce do ujebania przez Melvina oczywiście pod warunkiem,że w nic sie nie wpierdoli w klinczu,jakaś gilotynka czy coś.Walczą 3x5 czy 5x5 ? zobacze jaką mam końcówke na koncie i pokminie jeszcze haha
 
W ogóle nie robie porównania stójki Joe z Shlemą bo to bez sensu :D jakbyś sól z cukrem porównał.
Ruska nie lubie za walke z Tito bo mam wrażenie ,że sie podłożył.W stójce do ujebania przez Melvina oczywiście pod warunkiem,że w nic sie nie wpierdoli w klinczu,jakaś gilotynka czy coś.Walczą 3x5 czy 5x5 ? zobacze jaką mam końcówke na koncie i pokminie jeszcze haha

troche tak, ale Shlemenko wedlug mnie to w ogole inna klasa niz Manhoef czy Joe, jesli Melvin bedzie troche cierpliwy (co gdzies tam zapowiadal, w koncu moze ogarnal, lol) to powinien IMO ustrzelic czyms Rosjanina w 1/2 rundzie. nie wierze, ze ten zapasami bedzie w stanie cos ogarnac.
 
troche tak, ale Shlemenko wedlug mnie to w ogole inna klasa niz Manhoef czy Joe, jesli Melvin bedzie troche cierpliwy (co gdzies tam zapowiadal, w koncu moze ogarnal, lol) to powinien IMO ustrzelic czyms Rosjanina w 1/2 rundzie. nie wierze, ze ten zapasami bedzie w stanie cos ogarnac.
Melvin obronił wszystkie próby obaleń !!! bez kitu ładnie to wyglądało,3 dyszki poszły się jebać a Melvin sprawiał wrażenie jakby na prawde był cierpliwy co nie zmienia faktu,że przegrał i kiepsko to zaczyna wyglądać... backfist z dupy ale zawsze to daje rade haha
 
Melvin obronił wszystkie próby obaleń !!! bez kitu ładnie to wyglądało,3 dyszki poszły się jebać a Melvin sprawiał wrażenie jakby na prawde był cierpliwy co nie zmienia faktu,że przegrał i kiepsko to zaczyna wyglądać... backfist z dupy ale zawsze to daje rade haha
hahah, ja pierdole, po co robic 'analizy' sobie w glowie skoro potem wlatuje backfist?! :D to jest wlasnie moja plaska wyobraznia, szkoda Melvna.
 
Po raz kolejny potwierdza sie, ze czasem warto zawierzyc pierwszemu przeczuciu. Rzucilem wczoraj okiem na cztery dostepne na Unibecie walki Bellatora i mysle sobie, ze tym razem chyba wygraja sami faworyci, choc zaraz pojawila sie mysl, iz Weichel moze jednak odprawic Currana. Ostatecznie nie postawilem jednak na niego, wiec oczywiscie spierdolil mi kupon :lol:
 
Ja po dzisiejszym ważeniu twierdzę jednak, że Thatch rozjedzie Bendo i żałuje, że postawiłem na niego w typerze i kasę konkursową. Brandon po kursie 2,5 TKO to dobra opcja, bo w inny sposób tego nie wygra.
 
Tymczasem kursy na Aldo dochodzą już do 1,8 :D Pojebało ich z tym hypem, Conor to jest mistrz marketingu. Wcześniej gadatliwi oszukiwali fanów, ale nie ekspertów
 
VaeVictis, ja ostatnio KSW grałem na UNIBECIE przy okazji KSW26 w Warszawie i z tego co pamiętam były wszystkie walki.
 
Back
Top