Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Radwańska zjebała mi Kirasówkę... Ale na szczęście na live postawiłem,że Williams wygra 2-1 w setach i w każdym przypadku byłem na plus, bo Isia mi tylko zamykała kupon. Co się z nią stalo, jak wychodziłem to było 1-1 w setach i w trzecim secie taki sam wynik, ale to Polka grała dużo lepiej.
 
Panowie mam pytanko ;) wiem że jeszcze nie ma żadnych informacji o terminach, cenach i w ogóle rezerwacji biletów na UFC w Krakowie ale może jesteście mi w stanie powiedzieć jakoś z dotychczasowych doświadczeń czy też autopsji kiedy można się spodziewać informacji o rezerwacji i cenach tych biletów.Z góry dzięki za pomoc ;)
 
Koledzy z forum wyliczyli, że powinny być mniej więcej w połowie lutego, a może trochę wcześniej.
 
mam pytanie czy pieniądze leżące na koncie u buka są bezpieczne? mam u czterech buków betsafe,unibet,pinnacle, betclick?czy lepiej wypłacić na swoje konto bankowe? nie chcę robić niepotrzebnych obrotów na koncie bankowym, przez krótki czas można obrócić dużymi sumami, więc trzymam u buka
 
Dzisiaj leci 25zł na Polaków kurs ponad 4,0. Co prawda polacy z chorwacja regularnie przegrywają ostatnio, jednak chorwacja na tych mistrzostwach nie gra jakoś wybitnie w grupie miala rywali o dwie klasy gorszych od nas wygrywała ale bez szału, a w play offach męczyla się z brazylia.
 
Też się zastanawiam, do tej pory grałem we wszystkich meczach na Polaków w tym ostatnio ze Szwecją live w przerwie po 3,6. Tym razem też chyba poczekam do przerwy jak sobie bedą radzić, myślę że jak zwykle wynik zbliżony i mam nadzieje żę kurs jeszcze podskoczy przy prowadzeniu Chorwacji.
 
Mam to w taśmie z wczorajszą Rosją, Iranem i dzisiejszą Francją, stawiałem jak było po 1,6 ale nie jestem cały czas tego pewien i myśle czy nie postawić kontry małej na Katar.
 
Jako ze nie bardzo znam sie na tym mam Pytanko Pany
przy kursie np dzisiaj
Chorwacja Katar jest x10
o co chodzi z tym?
 
Mam to w taśmie z wczorajszą Rosją, Iranem i dzisiejszą Francją, stawiałem jak było po 1,6 ale nie jestem cały czas tego pewien i myśle czy nie postawić kontry małej na Katar.
Ja uważam że przygoda Kataru kończy się na Niemcach...

Dodatkowo za skromną stawkę próbuję Polska - Chorwacja over 51.5. Może chłopaki coś powalczą....
 
Wyjątkowo rozsądnie została ustalona linia under/over na ten mecz. Wcześniej w meczach Polaków z tego co pamietam, to dość wysoko była wieszana ta poprzeczka i opłacało się grać undery(poza Danią), tutaj chciałem zagrać under, bo liczyłem na 53.5 gdzieś przy wyrównanych kursach. Teraz nie wiem czy warto ryzykować, bo wyczuwam, że przy wyrównanym meczu wynik będzie oscylował w w okolicach 25-27 bramek dla obu drużyn..
 
Oj Katarowi będą tak pomagać sędziowie że szok , to będą zapewne co i róż kary i karne z kapelusza . Katar to farbowane lisy , graja tam Serbowie Hiszpanie czy Francuzi i Bosniacy . Jak miałbym stawiać to Katar z podpórką .
 
polska -katar 2.4-1.9
hiszpania -francja3.3-1.5
kto gra naszych?
zagram naszych ale live w jakiejś 5-10 minucie bo pewnie poczatek znow przespimy to i kurs wzrośnie... natomiast kusi bardzo kurs na hiszpanie co prawda francuzi w cwiercfinale ^odpoczywali^ ale na dzien dzisiejszy stawiałbym na hiszpanow bo kurs dobry albo no bet
 
Mi się udało naszych złapać na live po 4,10 (tu miałem pecha bo się spóźniłem 3 s było by 5,30), 3,0 przy remisie na początku drugiej połowy, 1,7 przy remisie na nas +2,5 bramki, i 2,45 na nas do przerwy jak prowadziliśmy 2 bramkami.
Przez pomyłke puśćiłem zakład na Katar Niemcy do przerwy poniżej 28,5 bo byłem pewien że mam otwarty mecz Polaków na live :D
no i jednak nie puściłem kontry na Katar jak wczoraj pisałem
buk.JPG
 
Kurs 1,55 że nasi będą mieć przynajmniej 5 kar. Z Katarem którym sędziowie pomogą na pewno myśle że wejdzie lekko.
 
Back
Top