Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Co do meczu naszych szczypiornistów to ja sobie chyba odpuszcze. Katar kupił sobie te mistrzostwa, zawodników, nie zdziwiłbym się gdyby sędziów też. Ich na tym turnieju w ogóle nie powinno być. Gdyby ten mecz nie odbywał się u nich to cały hajs poszedłby na Polskę, a tak mam wątpliwości. Jak dla mnie sędziowie dociągną ich do finału(obym się mylił!) Stawiał na nich nie będę, bo sumienie mi nie pozwala ;)
 
Naprawdę jest tak, że w każdym meczu sędzia pomaga Katarowi, czy wszyscy tak mówią, bo są bogaci i kupili zawodników? Nie oglądałem ich meczów, ale nie słyszałem też o wielkich kontrowersjach. Ja tam stawiam na naszych, ale na live, bo z reguły wolno zaczynamy. W ogóle granie ręcznej live to świetny interes, bo kursy się bardzo wahają co każdą akcję
 
Sorry Łukasz okazało się że mam tam konto założone w 2009 i albo zapomniałem albo nawet to nie ja zakładałem tylko brat :O
Ostra lipka bo chciałem skorzystać z tego cashbacka.
 
Spoko :D Ogólnie to polecam betclica, w wielu bukach mam konta ale bonusy są rzadkością a u nich czasami nawet 2 razy w miesiącu :)

bo.jpg
 
Ja miałem przez ponad pół roku, żadnego bonusa nie dostałem i pozbyłem się wszelkich środków z tej strony.
 
na dzisiaj puściłem: Katar + Dania.
- Myślę, że coś się święci i dojdzie do jakiegoś przekrętu w naszym meczu. Gospodarze są tak blisko finału, i w nim nie wystąpią?
- Odnośnie Duńczyków, to solidny zespół, przegrali o 'włos"z Hiszpanami. Myślę, że Hansen pociągnie swój zespół do zwycięstwa.

364ad72760a563e2.jpg
 
ja puściłem Daszek, Sypa, Bielecki kazdy z nich ponad 2,5 a na nas czekam na live jak beda przegrywac znowu postawie
 
Niestety, ale kręcą jak mogą żeby naszych wyciulać i nasi się powoli gubią.
4.15 na naszych dla odważnych.

Powyżej 53.5 po 1.85 na betsafe, poniżej tak samo. Wystarczy 25 bramek w drugiej połowie.
 
Oj Katarowi będą tak pomagać sędziowie że szok , to będą zapewne co i róż kary i karne z kapelusza . Katar to farbowane lisy , graja tam Serbowie Hiszpanie czy Francuzi i Bosniacy . Jak miałbym stawiać to Katar z podpórką .
Kto posłuchał rady ten zarobił
 
Dzisiaj warto zagrać finał Australian Open na Serene że wygra 2-0 kurs w granicach 2.00. Na ostatnich 11 potyczek Szarapowej raz udało się ugrać seta dodatkowo nie wygrała z Williams od 10 lat. Rosjanka spala się psychicznie w tych pojedynkach, nie widzę innego rezultatu jak szybkie zwycięstwo Williams.
 
Kurwa taki kurs był na Spurs, ale myślę, że coś jest nie tak, może czegoś nie wiem i odpuściłem, a oni do przerwy już 2-0 prowadzą..
 
Mam ten bonus, dzięki za cynk. Warunki obrotu bardzo wygodne, wygrana 1x po kursie 1,50. Kogo grać, bo mam zerowe pojęcie o tym sporcie.

Przepraszam za dubla.
 
Back
Top