Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Wydaje się, że Asia powinna łatwo rozpykać Carlę w stójce i obronić znacznej większości obaleń. Nie liczę na skończenie. No chyba, że Amerykanka się spompuje w rundach mistrzowskich i dostanie jakimś podbródkowym przy skracaniu dystansu.

Ostatnio przez Bendo zaliczyłem -450. Muszę kupić nowego kompa, więc bukmacherka została zawieszona... poza bonusem z betsafe. Janowicz wygrał, Verdasco też, jeszcze Berdych, Raokic, Murray i Nadal i będzie +120 do obrotu przed UFC. :D
 
ale lipa przez granie live janovicz 2,3set przegralem 160 zl ;/
wczoraj 100
czas skonczy gowniane gry i grac tylko mma ,bo to mi jeszcze wychodzi .
 
@kiras, myślę podobnie jak Chmurson. Dla mnie Claudia była większym wyzwaniem. Tym razem Asia będzie miała łatwiejsze zadanie. Jeśli tylko nie podejdzie lekceważąco do rywalki to powinna ogarnąć. Ja tam stawiam. Oby tylko buki były dla nas łaskawe ;)
 
@Taran ja gram taśmę na 2 dni :
bez tytułu.JPG
 
zagralem taka sama tasme tylko na unibet kurs laczny 9.73 za 10
i macedonia+szwecja+chorwacja +dania za 30 kurs 3.8
 
Mi zostały z wczorajszej taśmy dzisiaj Szwecja i Islandia. Kusi żeby postawić na Argentyne ale chyba odpuszcze.
 
a ja puściłem taśmę złożoną z dzisiejszych meczów w ręcznej. Za dychę. Więc propsuję Cię @sawciu. Mam nadzieję, że będziemy się cieszyć.
 
przez Szwedów przegrałem 2 kupony na łączną kwotę 250 zł... ale jestem wkur... masakra :/
 
To są jakieś jaja.... Czesi którzy byli beznadziejni na tych mistrzostwach i Islandia, która zremisowała z Francją, dostaje -10 w dupe... Ja pierdolę, a postawiłem na nich z handi -3,5...
 
siema, dostałem jakiś bonus z betsafe 50% 200zł, rozumiem 400zł mam na koncie i 200zł bonusu
to musze wpłacić czy pieniądze na koncie betsafe mogą być? i trzeba obrócić 6x1.5 w 30dni jak rozumiem te 200zł, nie 600zł?
 
6 razy musisz obrócić ten bonus, czyli w tym przypadku musisz obrócić 1200 zł po kursach 1,5 zeby wypłacić
 
Ja postawiłem po 10 na Argentyne i Polske na którą jest bodajże 4,95. No i za 5 Argentyne, Polske i Francje.
 
a co myślicie o Szwecji? Też kurs ciekawy... oczywiście tylko za drobne bo ostatnio nieźle dali dupy z Egiptem ale myślę że mogą dzisiaj wygrać z Francją
 
Nie. I radzę Tobie byś też nie grał przypadkowych dyscyplin. Jedynie to na czym się znasz. DOBRA RADA!
w Moim przypadku najgorzej wychodzi mi granie zakladow live ale nieraz nie chce mi się czekać do jakiegoś ciekawego zakładu.. ale walczę z tym.
 
Back
Top