Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Kurcze nie chce Cie wprowadzić w błąd a temat był pare razy wałkowany - zapytaj na czacie będziesz najpewniejszy.
Z tego co pamiętam powinno być 7.5 minuty
 
sa juz kursy na cale ufc w szwecji
serry-beal 2.6 1.48
bektic -redmont 1.25-3.65
pesta-erkhin 2.8-1.38
krylov-nedkov 1.7-2
ogle-amirkhani 1.7-2
roberson-aliev 1.7-2
tumenov -musoke 1.7-2
chyba warto zaryzykowac na pogrybionych na nedkova poleci troche $
 
33a59ib.jpg
no i szalona tasma weszla :D
 
już pisałem o Nedkovie, tylko z walki z Thiago go kojarze, ale tam wyglądał całkiem dobrze, Krylov leżałby po jednym ciosie XD
czemu on tak długo nie walczył?
 
Dziś z ręcznej:
Katar po 3,25 ze Słowenią, mecz może być wyrównany Katar gra u siebie mogą wygrać. Tym bardziej że dobrze spisywali się w sparingach przed a pierwszy mecz co prawda z Chile ale wygrali.
 
A ja nie posiadam żadnego takiego bonusu bez ryzyka :( Jestem gorszy od was ? A może to dla tego, że za dużo wygrywam.

@lukasz4493 posiadam ponad 200 zł. No niestety zakład bez ryzyka nie dla każdego.
 
Też mam na betsafe ten zakład bez ryzyka za 75 zł, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji ile razy i po jakim kursie trzeba obrócić ewentualną wygraną z tego zakładu.
 
Zychal ja puscilem Tunezje :D a ogladaleś mecz? poziom mnie rozwalil po obu stronach, tak frajerskie straty ze sie nalezal ten remis
 
w weekend poszła kirasówka za 170 zł wygrana 940 zł ... PSG 1.13/Mayer 1.66/CSKA (handi) 1.75/Oklahoma 1.18/Mannheim 1.30/Real 1.08 :)
druga kirasówka za 70 zł wygrana 260 zł ... PSG 1.13/ Seraing 1.57/ Mannheim 1.30/ Mayer 1.66 :)
dzisiaj nie miałem czasu a szkoda bo myślałem o Katarze w ręczną 3,0 kurs był eh...

Gracie coś na noc? Ja dałem Toronto (NBA) 1.90/ Toronto (NHL) 1.65/ McHale (tenis) 1.95
 
Wujek Betsafe też o mnie pamiętał i zarzucił trzema dyszkami bez ryzyka, więc planuje skorzystać. :) Stąd pytanie - ten zakład to może być na dowolną grę czy tylko tennis się liczy?
 
Ja na tenisie nie znam się wogóle, więc odpuszczam. Ale za to myślę jutro postawić w ręczną Polska+Dania+Francja
 
Back
Top